MAKLERS.ARSLEGE.PL      DI.ARSLEGE.PL

Maklers.pl jest firmą szkoleniową (a nie inwestycyjną)

× Wiele podstawowych informacji o egzaminie na Maklera Papierów Wartościowych, znajdziesz tutaj: www.maklers.pl/mpw/darmowe/informacje-o-egzaminie.
Na tym wątku znajdziesz wszelkie informacje bieżące dotyczące tego egzaminu.

Egzamin MPW 25.03.2018

Więcej
6 lata 1 miesiąc temu #8907 przez alice
Replied by alice on topic Egzamin MPW 25.03.2018
W polowie lutego, w jakiej formie jest przekazywane te potwierdzenie?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
6 lata 1 miesiąc temu #8908 przez pytol
Replied by pytol on topic Egzamin MPW 25.03.2018
Zawsze było pocztą na adres korespondencyjny, nie wiem czy dalej to praktykują.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
6 lata 1 miesiąc temu #8909 przez Blazej
Replied by Blazej on topic Egzamin MPW 25.03.2018
Ja też nic pocztą nie dostałem, ale z tego co słyszałem to te zaproszenia potrafią przyjść po samym egzaminie. Dzwoniłem za to wcześniej i wszystko było w porządku z dokumentami.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
6 lata 1 miesiąc temu #8911 przez killer
Replied by killer on topic Egzamin MPW 25.03.2018
Też nic nie dostałem, ale trzeba zadzwonic do informacji i potwierdzić czy jest ok :)
Mam pytanie odnośnie regulaminu giełdy i SZOGU. Czy trzeba się uczyć tych wszystkich załączników, formularzy i tabel ze szczegółowymi opłatami które są na końcu tych dwóch regulaminów ? ( w szogu tak mniej więcej od 165 strony )

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
6 lata 1 miesiąc temu #8912 przez Blazej
Replied by Blazej on topic Egzamin MPW 25.03.2018
O takie rzeczy nie ma pytań, w SZOGu to dwa pierwsze załączniki są istotne (w sumie nr 1 jest najważniejszy i trzeba go bardzo dobrze znać). Na opłaty w RG też nie patrz.

Jak nastawienie przed egzaminem? U mnie już niestety takie wypalenie nastąpiło i brak chęci. Mimo to i tak cały czas staram się powtarzać prawo.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
6 lata 1 miesiąc temu #8913 przez HubertusK
Replied by HubertusK on topic Egzamin MPW 25.03.2018
U mnie trochę też depresja przedegzaminacyjna :/.

Kto będzie w sobotę w hotelu nocował?

Może ktoś ma ochotę na jedno piwo wieczorem przed egzaminem na odstresowanie? ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
6 lata 1 miesiąc temu #8914 przez HubertusK
Replied by HubertusK on topic Egzamin MPW 25.03.2018

Zawsze było pocztą na adres korespondencyjny, nie wiem czy dalej to praktykują.


Dzwoniłem na infolinię - Pani powiedziała, że z moim zgłoszeniem jest wszystko ok.

Powiedziała też, że wysyłają pocztą, ale z doświadczenia różnie to bywa i niektórzy otrzymują już po egzaminie :P

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
6 lata 1 miesiąc temu #8915 przez killer
Replied by killer on topic Egzamin MPW 25.03.2018

O takie rzeczy nie ma pytań, w SZOGu to dwa pierwsze załączniki są istotne (w sumie nr 1 jest najważniejszy i trzeba go bardzo dobrze znać). Na opłaty w RG też nie patrz.

Jak nastawienie przed egzaminem? U mnie już niestety takie wypalenie nastąpiło i brak chęci. Mimo to i tak cały czas staram się powtarzać prawo.


Dzięki za odpowiedź :) już się bałem że to też może być :p u mnie też własnie jakaś taka niechęć się pojawiła, myślałem że ostatni tydzień i weekend to przysiąde i się bedę dzień i noc uczył ale nie mogę juz patrzeć na te ustawy. Najgorsza to jest ta ustawa o funduszach bo ma prawie 500 str i ją najgorzej ze wszystkiego umiem, oraz te wszystkie sankcje karne które są na końcu ustaw, bo ciągle mi się mylą...
A robisz zadania i testy na Arslege ?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
6 lata 1 miesiąc temu - 6 lata 1 miesiąc temu #8916 przez Blazej
Replied by Blazej on topic Egzamin MPW 25.03.2018

Kto będzie w sobotę w hotelu nocował?

Może ktoś ma ochotę na jedno piwo wieczorem przed egzaminem na odstresowanie? ;)


Ja będę, ale pewnie jakoś dosyć późno przyjadę, także się zobaczy jak to wyjdzie.

A robisz zadania i testy na Arslege ?


Tak, robię. Co do ustawy o funduszach inwestycyjnych to właśnie polecam Ci na arslege przerobić testy archiwalne. Ta ustawa jest bardzo obszerna, ale sporo rzeczy się powtarza jednak, więc moim zdaniem to dobra metoda. Robiąc test tylko z tego zauważysz pewne prawidłowości.
Ostatnia6 lata 1 miesiąc temu edycja: Blazej od.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
6 lata 1 miesiąc temu #8920 przez TT23456
Replied by TT23456 on topic Egzamin MPW 25.03.2018
Ja mam zgoła inne pytanie. Jakie mieliście średnie z testów na arslege ? Kieruję pytanie do osób które zadały mpw.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.175 s.

LAUREACI:

Pomogliśmy zdobyć:

- ponad 500 licencji MPW

- ponad 100 licencji DI

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.