MAKLERS.ARSLEGE.PL      DI.ARSLEGE.PL

Maklers.pl jest firmą szkoleniową (a nie inwestycyjną)

sylwia malaj sliwinska

Sylwia Małaj-Śliwińska, Samodzielny Pracownik Bankowy, związana zawodowo z rynkiem finansowym od 1996r. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe w branży bankowej, związane głównie z obsługą klientów zamożnych. Pracowała m.in. w PKO BP, Banku Pekao S.A. i Fortis Bank Polska S.A., Kredyt Banku S.A.

W kwietniu 2013r. zdała za pierwszym podejściem egzamin na Agenta Firmy Inwestycyjnej, przy wykorzystaniu Superpakietu AFI, który współtworzyła wraz z Panem Mariuszem Śliwińskim.

Absolwentka Wydziału Zarządzania i Marketingu Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości w Poznaniu oraz Studiów Podyplomowych z Negocjacji i Mediacji Wyższej Szkoły Umiejętności Społecznych w Poznaniu, a także studentka 1 roku Psychologii na Uniwesytecie SWPS  w Poznaniu. Przebyła liczne szkolenia z zakresu bankowości i umiejętności miękkich.

Łącznie przeprowadziła ok. 250 godzin szkoleniowych, szkoląc zarówno pracowników bankowych, jak i osoby wdrażane do branży bankowej, z umiejętności miękkich oraz umiejętności twardych. W ramach Serwisu Edukacyjnego Rynku Kapitałowego Maklers.pl, prowadziła łącznie ok. 150 godzin zajęć z kursu "Doradca Finansowy" Maklers.pl.

LAUREACI:

Pomogliśmy zdobyć:

- ponad 500 licencji MPW

- ponad 100 licencji DI

SKONTAKTUJ SIĘ:

E-mail: kontakt@maklers.pl

Facebook: Maklers FB

Telefon: 791-784-004

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.