MAKLERS.ARSLEGE.PL      DI.ARSLEGE.PL

Maklers.pl jest firmą szkoleniową (a nie inwestycyjną)


KURS "DORADCA INWESTYCYJNY" MAKLERS.PL - 1 ETAP - WERSJA WIDEO!


maklers pendrive

Kurs "Doradca Inwestycyjny" wideo Maklers.pl - 1 ETAP, zawiera te same bardzo dobre materiały co kursy stacjonarne i online.

W miejsce zajęć stacjonarnych lub online proponujemy:

 • USB NOWE NAGRANIA - nowa edycja kursu wideo DI-1 Maklers.pl z całym 80-godzinnym kursem (styczeń-luty 2019)!
 • dodatkowo na USB nagrania całego 80-godzinnym kursu online/wideo DI-1 Maklers.pl (styczeń-luty 2016)
 • 2-godzinne konsultacje za pomocą Skype/Clickmeeting
 • 50 zapytań za pomocą e-mail do wykorzystania na ewentualne pytania i wątpliwości

SPRAWDŹ NAS!

 • Ostatnie 5 egzaminów DI-1 z pomocą Maklers.pl, zdało ok. 70 osób.
 • Ostatnie 4 egzaminy DI-2 z pomocą Maklers.pl, zdało ok. 40 osób.
 • Ostatnie 4 egzaminy DI-3 z pomocą Maklers.pl, zdało ok. 30 osób, zdobywając licencję Doradcy Inwestycyjnego.
 • Kurs "Doradca Inwestycyjny" wideo Maklers.pl - 1 ETAP, zawiera w sobie wszelkie pomoce Maklers.pl, oferowane przez naszą firmę w nauce do egzaminu na Doradcę Inwestycyjnego - 1 etap (za wyjątkiem zajęć stacjonarnych).
 • Referencje DI Maklers.pl
 • 1 odcinek kursu wideo DI-1 Maklers.pl 3 edycji kursu (S03E01) {bezpłatnie :)}

CEL PODSTAWOWY:


OFERTA:

Część internetowa kursu zawiera:

 • Dostep do nowych wideonagrań z kursu "Doradca Inwestycyjny" wideo - 3 edycja, który odbył się w miesiącach styczeń-luty 2019r, nagrywanych w wysokiej jakości formacie MP4 (łącznie ok. 80 godzin zajęć).
 • Wysokiej jakości zajęcia: 80 godzin zegarowych, w trybie nauki 20 odcinków po 4h każdy, prowadzonych wyłącznie przez zdecydowanie najmocniejszego Trenera DI Maklers.pl - Mariusza Śliwińskiego, CIIA, DI, MPW, MGT, w formie wykładów online (webinariów DI).
 • Bezpłatne indywidualne konsultacje online (do 2 godzin), przez Skype/Clickmeeting i bezpłatne indywidualne konsultacje e-mail (do 50 e-maili), aż do momentu najbliższego egzaminu.
 • 1 aktualizacja materiałów (errata), uwzględniająca ostatni egzamin i najnowszy komunikat KNF (lipiec/sierpień, lub grudzień/styczeń), przesłana w formie elektronicznej.
 • Bezpłatny udział w CHMURZE MAKLERS.PL DI-1 + wsparcie w pisaniu odwołania, jako nowoczesna forma pomocy przy pisaniu odwołań - jeśli do zdania egzaminu zabraknie kilku punktów.
 • Dostęp do treści PREMIUM, w tym m.in. do rozwiązań zadań DI-1 na Maklers Forum oraz zbiorków tematycznych.
 • Dostęp do testów online www.di.arslege.pl na okres 3 miesięcy.

Część papierowa kursu zawiera:

 • Komplet materiałów autorstwa Maklers.pl (łącznie ok. 3.000 wydrukowanych stron i innych materiałów):
  • Dostep do nowych wideonagrań z kursu "Doradca Inwestycyjny" wideo - 3 edycja, który odbywa się w miesiącach styczeń-luty 2019r, nagrywanych w wysokiej jakości formacie MP4 (łącznie ok. 80 godzin zajęć).
  • USB z wideonagraniami z kursu "Doradca Inwestycyjny" online - 2 edycja, który odbył się w dniach 11.01-11.02.2016r, nagranych w wysokiej jakości formacie MP4 (łącznie ponad 80 godzin zajęć).
  • slajdy z prezentacji - mogące służyć jako materiał do samodzielnej nauki - 7 zbiorków + 5 zeszycików.
  • posegregowane tematycznie zbiory zadań z lat 2011-2020 - 9 zbiorków.
  • ok. 1.300 wysokiej jakości rozwiązań zadań z lat 2014-2023 - 14 zeszycików.
  • testy z ostatnich lat z 2013-2020  - 15 zeszycików.
  • najważniejsze wydrukowane akty prawne m.in. Ustawa o obrocie instrumentami finansowymi i ustawa o rachunkowości.
  • praktyczny przewodnik po MSSF Deloitte, po wcześniejszej rejestracji na STRONIE DELOITTE - ok. 120 stron.
  • inne materiały (m.in. poradnik do nauki na egzamin DI-1, tablice wzorów (ok. 300 wzorów), tablice statystyczne, sugerowana literatura do nauki, najważniejsze wydruki komunikatów KNF, itp.) - kilka zeszycików + 8 zalaminowanych kart, ok. 50 stron.
  • kalkulator TIBA II PLUS PROFESSIONAL, jako najlepsze narzędzie na egzaminy DI/CFA (za dopłatą 299zł)!

Ponadto oferta zawiera:

 • Praktyczne porady i wskazówki dotyczące nauki do egzaminu i sprawdzone schematy rozwiązywania testu na egzaminie.
 • 20% rabat na zakup Superpakietu DI2+DI3 Maklers.pl.
 • Wiele ciekawostek do wykorzystania w prywatnych decyzjach finansowych.
 • Wysyłkę ww. materiałów przesyłką kurierską.

Prowadzący:

 • Całość kursu prowadzi Mariusz Śliwiński, CIIA, DI, MPW, MGT, zdecydowany filar SERK Maklers.pl, najbardziej doświadczony i jednocześnie najlepiej oceniany Trener kursów maklerskich stacjonarnych i online Maklers.pl.

Istnieje również możliwość dokupienia rozwiązań zadań z lat wcześniejszych 2005-2012, jednak do skutecznego zdania egzaminu DI-1, nie jest konieczne ich przerabianie. Rozwiązania zadań z lat wcześniejszych są dostepne pod linkiem podanym poniżej:

https://maklers.pl/di/rozwiazania-zadan-di


ODCINKI (20*4h każdy):

1. Odcinek 1 -WSTĘPNE OMÓWIENIE EGZAMINU I METOD NAUKI NA EGZAMIN DI, KALKULATOR TIBA II PLUS PROFESSIONAL, RACHUNKOWOŚĆ, PRAWO, ETYKA

2. Odcinek 2 - EKONOMIA - 1/2

3. Odcinek 3 - EKONOMIA - 2/2, MATEMATYKA FINANSOWA 1/2

4. Odcinek 4 - MATEMATYKA FINANSOWA 2/2, STATYSTYKA I RACHUNEK PRAWDOPODOBIEŃSTWA 1/2

5. Odcinek 5 - STATYSTYKA I RACHUNEK PRAWDOPODOBIEŃSTWA - 2/2

6. Odcinek 6 - FINANSE PRZEDSIĘBIORSTW, ANALIZA I WYCENA INSTRUMENTÓW UDZIAŁOWYCH - 1/4

7. Odcinek 7 - FINANSE PRZEDSIĘBIORSTW, ANALIZA I WYCENA INSTRUMENTÓW UDZIAŁOWYCH - 2/4

8. Odcinek 8 - FINANSE PRZEDSIĘBIORSTW, ANALIZA I WYCENA INSTRUMENTÓW UDZIAŁOWYCH - 3/4

9. Odcinek 9 - FINANSE PRZEDSIĘBIORSTW, ANALIZA I WYCENA INSTRUMENTÓW UDZIAŁOWYCH - 4/4

10. Odcinek 10 - ANALIZA I WYCENA INSTRUMENTÓW DŁUŻNYCH - 1/4

11. Odcinek 11 - ANALIZA I WYCENA INSTRUMENTÓW DŁUŻNYCH - 2/4

12. Odcinek 12 - ANALIZA I WYCENA INSTRUMENTÓW DŁUŻNYCH - 3/4

13. Odcinek 13 - ANALIZA I WYCENA INSTRUMENTÓW DŁUŻNYCH - 4/4, ANALIZA I WYCENA INSTRUMENTÓW POCHODNYCH - 1/4

14. Odcinek 14 - ANALIZA I WYCENA INSTRUMENTÓW POCHODNYCH - 2/4

15.  Odcinek 15 - ANALIZA I WYCENA INSTRUMENTÓW POCHODNYCH - 3/4

16.  Odcinek 16 - ANALIZA I WYCENA INSTRUMENTÓW POCHODNYCH - 4/4

17. Odcinek 17 - ZARZĄDZANIE PORTFELEM - 1/3

18. Odcinek 18 - ZARZĄDZANIE PORTFELEM - 2/3

19. Odcinek 19 - ZARZĄDZANIE PORTFELEM - 3/3, STRATEGIA PRZYGOTOWANIA I ROZWIĄZYWANIA TESTU NA EGZAMINIE

20. Odcinek 20 - ROZWIĄZYWANIE ZDAŃ NA EGZAMINACH DI2 I DI3 - 1/2

21. Odcinek 21 - EGZAMIN DI-1 2019-03

22. Odcinek 22 - EGZAMIN DI-1 2019-10


WYBRANE REFERENCJE Z OSTATNICH LAT:

 

"Zdecydowanie polecam kursy Maklers.pl przygotowujące, do jak by nie było, bardzo wymagających egzaminów MPW i DI. Z Mariuszem i całym zespołem Maklers miałem przyjemność zacząć współpracę w marcu 2016 roku kiedy to zacząłem sie przygotowywać do egzaminu na maklera. Zdałem w 1 podejściu i to z bardzo dobrym wynikiem - ponad 180 pkt. Wtedy pisałem referencje z uśmiechem na twarzy  a teraz piszę z uśmiechem i łezką w oku :). Po zdaniu egzaminu na maklera od razu zdecydowałem się kupić kolejny świetnie przygotowany kurs wideo do DI (niestety w weekendy szkoła i nie mogłem stacjonarnie) i pakiety do DI2+DI3. W niespełna ponad rok mam za sobą już wszystkie 3 etapy :) Pierwszy etap zdałem z wynikiem 191pkt. prawdopodobnie najwyższym wynikiem w historii :) Takie są efekty zadawania się z Maklers :). Bez tych kursów i wsparcia ze strony Mariusza nie dźwignąłbym tematu. Mariusz to świetny coach i od razu wie jak człowieka poprowadzić najlepszą drogą do zdobycia wymarzonych licencji! Na starcie dostaniesz magiczną paczkę ze wszystkimi materiałami. Tak wszystkimi! Tobie pozostaje tylko włożyć chęci, pracę i wytrwałość. Maklers całą resztę za Ciebie zrobił a uwierz mi przygotował bardzo, bardzo wiele. W kursach wideo każdy blok jest szczegółowo i bardzo zrozumiale wytłumaczony. Możesz przewijać, wracać do tematu, który wymaga ponownego omówienia. Oczywiście nie zabrakło różnych rynkowych ciekawostek :). Przy DI1 bardzo przydało mi się testowanie testów z lat wcześniejszych na DI Arslege - mega, super sprawa!!! Jest tam masa testów i zadań a w trybie nauki po zaznaczeniu odpowiedzi pojawia się od razu rozwiązanie danego zadania przez co proces nauki bardzo się skraca!!! Dzięki Arslege będziesz również wiedział, który dział wymaga jeszcze pracy. Przy nauce do DI2 i DI3 bardzo pomogły mi profesjonalnie przygotowane rozwiązania zadań z wszystkich testów z ostatnich kilkunastu lat. Każde zadanie oprócz rozwiązania zawiera wiele opisów, wyjaśnień, wskazówek i wyszczególnienie stron w literaturze, do której trzeba zaglądać i doczytywać. Do tej pory poziom na jakim zostały rozwiązane te wszystkie zadania budzi we mnie podziw. Klasa i szacun, można tylko przyklasnąć!!! Do 2 najcięższych zadań Maklers przygotował 2 potężne zbiorki tematyczne. Masa zadań szczegółowo rozwiązanych, ale jednocześnie poradnik, który dodatkowo wyjaśnia to co nie zostało zrozumiale wyjaśnione w literaturze. Otworzył mi oczy i pomógł lepiej i szybciej zrozumieć tematykę instrumetów pochodnych i dłużnych.

Przy zdawaniu egzaminów na DI trzeba liczyć się z odwołaniami. Wiele osób (w tym ja) zdaje 2 etap po odwołaniach. Oczywiście i tutaj Maklers spisał się na medal!!! Dzięki odwołaniu, które Panowie pomogli mi przygotować Komisja zaliczyła mi 2 zadania!!! Bez tej pomocy na pewno bym nie zdał!!!

Kiedy 2 lata temu pierwszy raz zadzwoniłem do Mariusza od razu wiedziałem, że to odpowiednie miejsce na naukę do DI i MPW. Przez 2 lata Mariusz prowadził mnie za rękę przez wszystkie etapy. Interesował się, dzwonił i pytał czy czegoś mi nie brakuje, jak poszło, gratulował ale też starał się motywować w chwilach zwątpienia. Dzięki poleceniom Mariusza miałem kilka zaproszeń na rozmowę o pracę!!!Wszystkie aktualności i oferty pracy Mariusz zamieszcza na forum także będziesz na bieżąco z terminami itd. Dzięki tym kursom moje życie zawodowe zmieniło się o 180 stopni i obecnie pracuję jako makler instytucjonalny. Przeżyłem niezapomnianą przygodę i poznałem bardzo fajnych ludzi z branży :). Będę trzymał kciuki za Twoje etapy chociaż z Malkers będzie do przodu!!!

Całej ekipie z Maklers bardzo dziękuję i życzę samych sukcesów zawodowych !!!

Dzięki Mariusz!!!"

Sylwester Jóźwik, Doradca Inwestycyjny, nr licencji 683, Makler Papierów Wartościowych, nr licencji 3131, korzystał z kursu DI-1 wideo Maklers.pl oraz z Superpakietu DI2+3 Maklers.pl, a także z kursu maklerskiego wideo Maklers.pl.

 

 "Z ogromną przyjemnością chcę zarekomendować firmę Maklers.pl z siedzibą w Tarnowie Podgórnym jako solidnego i skutecznego organizatora szkoleń przygotowujących do egzaminu na Maklera Papierów Wartościowych oraz Doradcę Inwestycyjnego.

Z firmą miałem przyjemność współpracować na wielu polach. Byłem uczestnikiem szkoleń przygotowujących do egzaminu na Maklera Papierów Wartościowych, następnie szkoleń przygotowujących do egzaminu na Doradcę Inwestycyjnego, nabywałem szereg materiałów – pomocy naukowych. Na każdym etapie współpracy firma oraz jej prowadzący – Mariusz Śliwiński zawsze odznaczali się nie tylko szczególnym profesjonalizmem, ale przede wszystkim wysokim poziomem wsparcia posprzedażowego. Zajęcia wspominam jako niezwykle przyjemne oraz treściwe, gdzie w sprawny sposób przyjmowałem informacje niezbędne do nauki i podejścia do odpowiednich egzaminów.

W moim przekonaniu, skuteczność i kultura współpracy szczególnie wyróżniają Pana Mariusza Śliwińskiego jako prowadzącego zajęcia oraz właściciela firmy Maklers.pl, tym samym polecam współpracę wszystkim zainteresowanym stronom."

Michał Ficenes, Doradca Inwestycyjny, nr licencji 547, Makler Papierów Wartościowych, nr licencji 2988, korzystał z kursu maklerskiego Maklers.pl, kursu na Doradcę Inwestycyjnego Maklers.pl oraz z Superpakietu DI2+3 Maklers.pl. Wszystkie etapy egzaminu DI (DI-1, DI-2, DI-3) zdał bezpośrednio po kursie DI Maklers.pl, w pierwszych możliwych terminach [Kurs DI (2015.07), egzamin DI-1 (2015.10), egzamin DI-2 (2015.11), egzamin DI-3 (2016.02)].

Pełna treść referencji

 

"Chciałbym bardzo serdecznie polecić wszystkim firmę Maklers.pl oraz jej produkty, które są bardzo przydatne i pomocne w procesie przygotowującym do egzaminu.

Miałem przyjemność korzystać z Kurs DI-1 WIDEO. Z kursu oraz materiałów jestem zadowolony w 100%. Naukę do egzaminu rozpocząłem 2 miesiące przed egzaminem, po zdanym (z pomocą Maklers.pl-Kurs Stacjonarny) w październiku egzaminie MPW. Kurs bardzo przyśpieszył proces mojej nauki. Zajęcia były prowadzone w ciekawy oraz treściwy sposób. Wszystkie niezbędne zagadnienia są wytłumaczone w prosty i logiczny sposób. W procesie nauki prawa bardzo pomocny był serwis di.arslege.pl.

Bardzo serdecznie dziękuję za pomoc w kolejnym egzaminie. Firma Maklers.pl oraz Pan Mariusz są profesjonalistami w każdym calu. Jeżeli ktoś się zastanawia nad zdawaniem egzaminu na doradcę inwestycyjnego to polecam ofertę Maklers.pl z całego serca."

Piotr Pięta, Makler Papierów Wartościowych, nr licencji 3072; Zdany 1 etap egzaminu na Doradcę Inwestycyjnego, korzystał z kursu maklerskiego Maklers.pl, kursu wideo na Doradcę Inwestycyjnego Maklers.pl. Egzaminu DI-1, zdał bezpośrednio po 2 miesiącach nauki, korzystając z kursu wideo DI Maklers.pl, wynik - 168pkt. (33pkt. powyżej progu).

 

"Serdecznie polecam firmę Maklers.pl wszystkim chcącym się przygotować do egzaminu na doradcę inwestycyjnego.

Byłem uczestnikiem kursu stacjonarnego w Warszawie, podczas którego w doskonałej atmosferze, w bardzo profesjonalny sposób przedstawione były zagadnienia potrzebne do zdania DI-1. Prowadzący Mariusz Śliwiński oraz Adam Szymko, zarówno w trakcie zajęć, jak i po nich chętnie odpowiadają na pytania. Ich przygotowanie merytoryczne oraz sposób przekazywania tej wiedzy jest warty polecenia. Oprócz tego, w przygotowaniu do egzaminu korzystałem z przygotowanych we współpracy z Arslege zbiorów zadań online, co również rekomenduje każdemu kandydatowi. Pakiet materiałów, który otrzymałem był nieoceniony przy powtarzaniu materiału z kursu i pozwolił na zdanie DI-1 za pierwszym podejściem.

Uważam, że statystyki zdawalności po kursie organizowanym przez maklers.pl są doskonałym świadectwem jego jakości. Polecam każdemu współpracę z maklers.pl."

Krzysztof Kawa, Makler Papierów Wartościowych, nr licencji 2998; Zdany 1 etap egzaminu na Doradcę Inwestycyjnego, korzystał z kursu na Doradcę Inwestycyjnego Maklers.pl, egzamin DI-1 zdał w pierwszym podejściu, wynik - 159pkt. (24pkt. powyżej progu).

WIĘCEJ REFERENCJI DI.


CAŁKOWITY KOSZT KURSU NA 2023R.:

2.999 zł brutto.

- 2.699 zł brutto (rabat -10%*, dla Studenta, Członka SII, Klienta Maklers**)

* Rabaty nie sumują się.

** Status Klienta Maklers ma osoba, która wydała do tej pory w naszej firmie minimum 1.500zł.


ZAMÓWIENIE KURSU "DORADCA INWESTYCYJNY" WIDEO - 1 ETAP MAKLERS.PL:

W celu zamówienia kursu "Doradca Inwestycyjny" wideo - 1 etap Maklers.pl, prosimy wypełnić poniższy formularz, wraz z podaniem danych osobowych, kontaktowych.

Skontaktuj się z nami

W celu zadania pytania, lub zamówienia wybranych materiałów, można również skorzystać z formularza zgłoszeniowego. W formularzu tym prosimy po podanie wszystkich wymaganych danych. Ułatwi nam to późniejszy kontakt.
Zatwierdzając ten formularz akceptujesz naszą politykę prywatności. Prosimy o zapoznanie się z nią.
captcha
Przeładuj


Materiały zostaną wysłane i konsultacje uruchomione, po wpłacie kwoty całkowitej na:

mBank S.A. 79 1140 2004 0000 3202 8155 2595

Maklers.pl sp. z o.o.
ul. Słomińskiego 17/35
00-195 Warszawa


Zamówienia można również dokonać, odwiedzając SKLEP MAKLERS.


W razie wszelkich pytań, zapraszamy do ich zadawania, za pomocą wybranej formy kontaktu.

LAUREACI:

Pomogliśmy zdobyć:

- ponad 500 licencji MPW

- ponad 100 licencji DI

SKONTAKTUJ SIĘ:

E-mail: kontakt@maklers.pl

Facebook: Maklers FB

Telefon: 791-784-004

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.