KURS "DORADCA INWESTYCYJNY" MAKLERS.PL - 1 ETAP - WERSJA WIDEO!


maklers pendrive

Kurs "Doradca Inwestycyjny" wideo Maklers.pl - 1 ETAP, zawiera te same bardzo dobre materiały co kursy stacjonarne i online.

W miejsce zajęć stacjonarnych lub online proponujemy:

 • firmowe USB z nagranym całym 80 godzinnym kursem (styczeń-luty 2016)
 • 2-godzinne konsultacje za pomocą Skype/Clickmeeting
 • 50 zapytań za pomocą e-mail do wykorzystania na ewentualne pytania i wątpliwości

SPRAWDŹ NAS!

 • Ostatnie 5 egzaminów DI-1 z pomocą Maklers.pl, zdało ok. 70 osób.
 • Ostatnie 4 egzaminy DI-2 z pomocą Maklers.pl, zdało ok. 40 osób.
 • Ostatnie 4 egzaminy DI-3 z pomocą Maklers.pl, zdało ok. 30 osób, zdobywając licencję Doradcy Inwestycyjnego.
 • Kurs "Doradca Inwestycyjny" wideo Maklers.pl - 1 ETAP, zawiera w sobie wszelkie pomoce Maklers.pl, oferowane przez naszą firmę w nauce do egzaminu na Doradcę Inwestycyjnego - 1 etap (za wyjątkiem zajęć stacjonarnych).
 • Referencje DI Maklers.pl
 • Próbka z 1 edycji kursu "Doradca Inwestycyjny" online Maklers.pl (fragment teorii):

CEL PODSTAWOWY:


OFERTA:

Część internetowa kursu zawiera:

 • Wysokiej jakości zajęcia: 80 godzin zegarowych, w trybie nauki 20 odcinków po 4h każdy, prowadzonych wyłącznie przez zdecydowanie najmocniejszego Trenera DI Maklers.pl - Mariusza Śliwińskiego, CIIA, DI, MPW, MGT, w formie wykładów online (webinariów DI).
 • Bezpłatne indywidualne konsultacje online (do 2 godzin), przez Skype/Clickmeeting i bezpłatne indywidualne konsultacje e-mail (do 50 e-maili), aż do momentu najbliższego egzaminu.
 • 1 aktualizacja materiałów (errata), uwzględniająca ostatni egzamin i najnowszy komunikat KNF (lipiec/sierpień, lub grudzień/styczeń), przesłana w formie elektronicznej.
 • Bezpłatny udział w CHMURZE MAKLERS.PL DI-1 + wsparcie w pisaniu odwołania, jako nowoczesna forma pomocy przy pisaniu odwołań - jeśli do zdania egzaminu zabraknie kilku punktów.
 • Dostęp do treści PREMIUM, w tym m.in. do rozwiązań zadań DI-1 na Maklers Forum oraz zbiorków tematycznych.
 • Dostęp do testów online www.di.arslege.pl na okres 3 miesięcy.

Część papierowa kursu zawiera:

 • Komplet materiałów autorstwa Maklers.pl (łącznie ok. 3.000 wydrukowanych stron i innych materiałów):
  • USB z wideonagraniami z kursu "Doradca Inwestycyjny" online - 2 edycja, który odbył się w dniach 11.01-11.02.2016r, nagranych w wysokiej jakości formacie MP4 (łącznie ponad 80 godzin zajęć).
  • slajdy z prezentacji - mogące służyć jako materiał do samodzielnej nauki - 7 zbiorków + 5 zeszycików.
  • posegregowane tematycznie zbiory zadań z lat 2011-2017 - 9 zbiorków.
  • ok. 1.300 wysokiej jakości rozwiązań zadań z lat 2012-2017 - 12 zeszycików.
  • testy z ostatnich lat z 2012-2017  - 12 zeszycików.
  • książkę J. Hull – „Kontrakty terminowe i opcje: wprowadzenie.”, WIG PRESS 1998.
  • najważniejsze wydrukowane akty prawne m.in. Ustawa o obrocie instrumentami finansowymi i ustawa o rachunkowości.
  • praktyczny przewodnik po MSSF Deloitte, po wcześniejszej rejestracji na STRONIE DELOITTE - ok. 120 stron.
  • inne materiały (m.in. poradnik do nauki na egzamin DI-1, tablice wzorów (ok. 300 wzorów), tablice statystyczne, sugerowana literatura do nauki, najważniejsze wydruki komunikatów KNF, itp.) - kilka zeszycików + 8 zalaminowanych kart, ok. 50 stron.
  • kalkulator TIBA II PLUS PROFESSIONAL, jako najlepsze narzędzie na egzaminy DI/CFA (za dopłatą 249zł)!

Ponadto oferta zawiera:

 • Praktyczne porady i wskazówki dotyczące nauki do egzaminu i sprawdzone schematy rozwiązywania testu na egzaminie.
 • 20% rabat na zakup Superpakietu DI2+DI3 Maklers.pl.
 • 5% rabat na zakupy w księgarni internetowej Maklerska.pl.
 • Wiele ciekawostek do wykorzystania w prywatnych decyzjach finansowych.
 • Wysyłkę ww. materiałów przesyłką kurierską.

Prowadzący:

 • Całość kursu prowadzi Mariusz Śliwiński, CIIA, DI, MPW, MGT, zdecydowany filar SERK Maklers.pl, najbardziej doświadczony i jednocześnie najlepiej oceniany Trener kursów maklerskich stacjonarnych i online Maklers.pl.

Istnieje również możliwość dokupienia rozwiązań zadań z lat wcześniejszych 2005-2011, jednak do skutecznego zdania egzaminu DI-1, nie jest konieczne ich przerabianie. Rozwiązania zadań z lat wcześniejszych są dostepne pod linkiem podanym poniżej:

https://maklers.pl/di/rozwiazania-zadan-di


ODCINKI (20*4h każdy):

1. Odcinek 1 -WSTĘPNE OMÓWIENIE EGZAMINU I METOD NAUKI NA EGZAMIN DI, KALKULATOR TIBA II PLUS PROFESSIONAL, RACHUNKOWOŚĆ, PRAWO, ETYKA

2. Odcinek 2 - EKONOMIA - 1/2

3. Odcinek 3 - EKONOMIA - 2/2, MATEMATYKA FINANSOWA 1/2

4. Odcinek 4 - MATEMATYKA FINANSOWA 2/2, STATYSTYKA I RACHUNEK PRAWDOPODOBIEŃSTWA 1/2

5. Odcinek 5 - STATYSTYKA I RACHUNEK PRAWDOPODOBIEŃSTWA - 2/2

6. Odcinek 6 - FINANSE PRZEDSIĘBIORSTW, ANALIZA I WYCENA INSTRUMENTÓW UDZIAŁOWYCH - 1/4

7. Odcinek 7 - FINANSE PRZEDSIĘBIORSTW, ANALIZA I WYCENA INSTRUMENTÓW UDZIAŁOWYCH - 2/4

8. Odcinek 8 - FINANSE PRZEDSIĘBIORSTW, ANALIZA I WYCENA INSTRUMENTÓW UDZIAŁOWYCH - 3/4

9. Odcinek 9 - FINANSE PRZEDSIĘBIORSTW, ANALIZA I WYCENA INSTRUMENTÓW UDZIAŁOWYCH - 4/4

10. Odcinek 10 - ANALIZA I WYCENA INSTRUMENTÓW DŁUŻNYCH - 1/4

11. Odcinek 11 - ANALIZA I WYCENA INSTRUMENTÓW DŁUŻNYCH - 2/4

12. Odcinek 12 - ANALIZA I WYCENA INSTRUMENTÓW DŁUŻNYCH - 3/4

13. Odcinek 13 - ANALIZA I WYCENA INSTRUMENTÓW DŁUŻNYCH - 4/4, ANALIZA I WYCENA INSTRUMENTÓW POCHODNYCH - 1/4

14. Odcinek 14 - ANALIZA I WYCENA INSTRUMENTÓW POCHODNYCH - 2/4

15.  Odcinek 15 - ANALIZA I WYCENA INSTRUMENTÓW POCHODNYCH - 3/4

16.  Odcinek 16 - ANALIZA I WYCENA INSTRUMENTÓW POCHODNYCH - 4/4

17. Odcinek 17 - ZARZĄDZANIE PORTFELEM - 1/3

18. Odcinek 18 - ZARZĄDZANIE PORTFELEM - 2/3

19. Odcinek 19 - ZARZĄDZANIE PORTFELEM - 3/3, STRATEGIA PRZYGOTOWANIA I ROZWIĄZYWANIA TESTU NA EGZAMINIE

20. Odcinek 20 - ROZWIĄZYWANIE ZDAŃ NA EGZAMINACH DI2 I DI3 - 1/2


WYBRANE REFERENCJE Z OSTATNICH LAT:

 "Z ogromną przyjemnością chcę zarekomendować firmę Maklers.pl z siedzibą w Tarnowie Podgórnym jako solidnego i skutecznego organizatora szkoleń przygotowujących do egzaminu na Maklera Papierów Wartościowych oraz Doradcę Inwestycyjnego.

Z firmą miałem przyjemność współpracować na wielu polach. Byłem uczestnikiem szkoleń przygotowujących do egzaminu na Maklera Papierów Wartościowych, następnie szkoleń przygotowujących do egzaminu na Doradcę Inwestycyjnego, nabywałem szereg materiałów – pomocy naukowych. Na każdym etapie współpracy firma oraz jej prowadzący – Mariusz Śliwiński zawsze odznaczali się nie tylko szczególnym profesjonalizmem, ale przede wszystkim wysokim poziomem wsparcia posprzedażowego. Zajęcia wspominam jako niezwykle przyjemne oraz treściwe, gdzie w sprawny sposób przyjmowałem informacje niezbędne do nauki i podejścia do odpowiednich egzaminów.

W moim przekonaniu, skuteczność i kultura współpracy szczególnie wyróżniają Pana Mariusza Śliwińskiego jako prowadzącego zajęcia oraz właściciela firmy Maklers.pl, tym samym polecam współpracę wszystkim zainteresowanym stronom."

Michał Ficenes, Doradca Inwestycyjny, nr licencji 547, Makler Papierów Wartościowych, nr licencji 2988, korzystał z kursu maklerskiego Maklers.pl, kursu na Doradcę Inwestycyjnego Maklers.pl oraz z Superpakietu DI2+3 Maklers.pl. Wszystkie etapy egzaminu DI (DI-1, DI-2, DI-3) zdał bezpośrednio po kursie DI Maklers.pl, w pierwszych możliwych terminach [Kurs DI (2015.07), egzamin DI-1 (2015.10), egzamin DI-2 (2015.11), egzamin DI-3 (2016.02)].

Pełna treść referencji

 

"Chciałbym bardzo serdecznie polecić wszystkim firmę Maklers.pl oraz jej produkty, które są bardzo przydatne i pomocne w procesie przygotowującym do egzaminu.

Miałem przyjemność korzystać z Kurs DI-1 WIDEO. Z kursu oraz materiałów jestem zadowolony w 100%. Naukę do egzaminu rozpocząłem 2 miesiące przed egzaminem, po zdanym (z pomocą Maklers.pl-Kurs Stacjonarny) w październiku egzaminie MPW. Kurs bardzo przyśpieszył proces mojej nauki. Zajęcia były prowadzone w ciekawy oraz treściwy sposób. Wszystkie niezbędne zagadnienia są wytłumaczone w prosty i logiczny sposób. W procesie nauki prawa bardzo pomocny był serwis di.arslege.pl.

Bardzo serdecznie dziękuję za pomoc w kolejnym egzaminie. Firma Maklers.pl oraz Pan Mariusz są profesjonalistami w każdym calu. Jeżeli ktoś się zastanawia nad zdawaniem egzaminu na doradcę inwestycyjnego to polecam ofertę Maklers.pl z całego serca."

Piotr Pięta, Makler Papierów Wartościowych, nr licencji 3072; Zdany 1 etap egzaminu na Doradcę Inwestycyjnego, korzystał z kursu maklerskiego Maklers.pl, kursu wideo na Doradcę Inwestycyjnego Maklers.pl. Egzaminu DI-1, zdał bezpośrednio po 2 miesiącach nauki, korzystając z kursu wideo DI Maklers.pl, wynik - 168pkt. (33pkt. powyżej progu).

 

"Serdecznie polecam firmę Maklers.pl wszystkim chcącym się przygotować do egzaminu na doradcę inwestycyjnego.

Byłem uczestnikiem kursu stacjonarnego w Warszawie, podczas którego w doskonałej atmosferze, w bardzo profesjonalny sposób przedstawione były zagadnienia potrzebne do zdania DI-1. Prowadzący Mariusz Śliwiński oraz Adam Szymko, zarówno w trakcie zajęć, jak i po nich chętnie odpowiadają na pytania. Ich przygotowanie merytoryczne oraz sposób przekazywania tej wiedzy jest warty polecenia. Oprócz tego, w przygotowaniu do egzaminu korzystałem z przygotowanych we współpracy z Arslege zbiorów zadań online, co również rekomenduje każdemu kandydatowi. Pakiet materiałów, który otrzymałem był nieoceniony przy powtarzaniu materiału z kursu i pozwolił na zdanie DI-1 za pierwszym podejściem.

Uważam, że statystyki zdawalności po kursie organizowanym przez maklers.pl są doskonałym świadectwem jego jakości. Polecam każdemu współpracę z maklers.pl."

Krzysztof Kawa, Makler Papierów Wartościowych, nr licencji 2998; Zdany 1 etap egzaminu na Doradcę Inwestycyjnego, korzystał z kursu na Doradcę Inwestycyjnego Maklers.pl, egzamin DI-1 zdał w pierwszym podejściu, wynik - 159pkt. (24pkt. powyżej progu).

 

WIĘCEJ REFERENCJI DI.


CAŁKOWITY KOSZT KURSU:

- 1999 zł brutto.

- 1799 zł brutto (rabat -10%*, dla Studenta, Członka SII, Klienta Maklers**)

* Rabaty nie sumują się.

** Status Klienta Maklers ma osoba, która wydała do tej pory w naszej firmie minimum 1000zł.


ZAMÓWIENIE KURSU "DORADCA INWESTYCYJNY" WIDEO - 1 ETAP MAKLERS.PL:

W celu zamówienia kursu "Doradca Inwestycyjny" wideo - 1 etap Maklers.pl, prosimy wypełnić poniższy formularz, wraz z podaniem danych osobowych, kontaktowych.

Skontaktuj się z nami

W celu zadania pytania, lub zamówienia wybranych materiałów, można również skorzystać z formularza zgłoszeniowego. W formularzu tym prosimy po podanie wszystkich wymaganych danych. Ułatwi nam to późniejszy kontakt.
Zatwierdzając ten formularz akceptujesz naszą politykę prywatności. Prosimy o zapoznanie się z nią.
captcha
Przeładuj


Materiały zostaną wysłane i konsultacje uruchomione, po wpłacie kwoty całkowitej na:

mBank S.A. 36 1140 2004 0000 3902 4861 7743

Marpol Mariusz Śliwiński
ul. Żonkilowa 9
62-080 Tarnowo Podgórne
NIP: 673-166-51-02


Zamówienia można również dokonać, odwiedzając SKLEP MAKLERS.


W razie wszelkich pytań, zapraszamy do ich zadawania, za pomocą wybranej formy kontaktu.

Maklers Rating

Rating: 98% - 18 votes

Oceń nas od 0 do 100.

Jeśli korzystałeś/-aś z naszego kursu, pakietu do nauki, lub testów online, zachęcamy do wystawienia oceny. Aby wystawić ocenę kliknij w gwiazdki i wpisz swoją ocenę od 0 do 100.:)

LAUREACI:

Pomogliśmy zdobyć:

- min. 371 licencji MPW

- min. 73 licencje DI

SKONTAKTUJ SIĘ:

E-mail: kontakt@maklers.pl

Facebook: Maklers FB

Telefon: 791-784-004

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.