MAKLERS.ARSLEGE.PL      DI.ARSLEGE.PL

Maklers.pl jest firmą szkoleniową (a nie inwestycyjną)

 

                    

        KURS MAKLERSKI

                   

     SAMODZIELNA NAUKA

                   

        DARMOWE TREŚCI


Czy wiesz, że łącznie pomogliśmy już niemal 500 osobom w zdobyciu licencji maklerskiej? (SPRAWDŹ REFERENCJE).


 Poniżej znajduje się też szczegółowy schemat porównawczy oferty MPW Maklers.pl:

Programy MPW Maklers.pl

KURS
STACJONARNY

KURS
WIDEO

TESTY
ONLINE

DARMOWE
TREŚCI

Cena na 2023 r.

3.999zł

2.999zł 

599zł

0zł

 

Cena na 2023r. (-10%*) dla:

  • Studenta
  • Członka SII
  • Klienta Maklers**

3.599zł

 

 

2.699zł

 

 

 539zł

 

 

0zł

 

 

dostęp do darmowych treści (online) v v v v
dostęp do Maklers.Arslege.pl (online)
TESTY MAKLERS.ARSLEGE.PL ONLINE, są bardzo skutecznym narzędziem wspierającym naukę do egzaminu, poprzez rozwiązywanie zadań prawnych i pozaprawnych. Zawierają kilka tysięcy pytań. Całość działania można przetestować na stronie www.maklers.arslege.pl. Cena, zawiera dostęp na okres 3 miesięcy.
3m 3m 6m  
dostęp PREMIUM (online)
DOSTĘP PREMIUM, zbiorki posegregowane tematycznie, a także inne materiały wzmacniające proces nauki do egzaminu.
v v    
komplet prezentacji (wydruk)
 KOMPLET PREZENTACJI (WYDRUK) z kursu maklerskiego Maklers.pl (ok. 1200 slajdów, 6 tomików, 5 zeszycików), zawiera esencję wyciągniętą z innych książek niż Jajuga: "Inwestycje", potrzebną do nauki na egzamin maklerski, a także do prowadzenia zajęć na kursie stacjonarnym i online. W latach 2013-2021 zostały oceniane w skali 1-6 na 5,8.
v v    
rozwiązania zadań (wydruk)
ROZWIĄZANIA ZADAŃ (WYDRUK), z lat 2015-2022 to jedyne na polskim rynku i bardzo wysokiej jakości, rozwiązania papierowe zadań pozaprawnych, do testów maklerskich z lat 2015-2022. Te same rozwiązania, są wdrożone do testów Maklers.Arslege.pl.
v v    
plan skutecznej nauki (wydruk)
PLAN SKUTECZNEJ NAUKI (WYDRUK), to pakiet wskazówek, w jaki sposób skutecznie przygotować się do egzaminu maklerskiego, by go zdać za pierwszym podejściem.
v v    
tablice wzorów (wydruk)
TABLICE WZORÓW (WYDRUK), to 3 dwustronne zalaminowane karty A4, z wszystkimi wzorami potrzebnymi na egzamin maklerski, poukładanymi tematycznie i w pełni zgodznie z oficjalnym komunikatem KNF.
v v    
chmura Maklers.pl (online)
CHMURA MAKLERS.PL (ONLINE), to jedyny w kraju autorski program pomocy zespołowej w procesie pisania odwołań do egzaminu maklerskiego. Zdecydowana większość osób, które zdały kilka ostatnich egzaminów maklerskich po procesie odwołań, korzystało z Chmury Maklers.pl.
v v    
wskazówki do nauki prawa (wideo+wydruk)
WSKAZÓWKI DO NAUKI PRAWA (WIDEO+WYDRUK), jest to jednogodzinne wideonagranie, dostępne z poziomu strony internetowej Maklers.pl, o tym jak się skutecznie uczyć prawa do egzaminu maklerskiego. Wskazówki przekazane w wideonagraniu, pochodzą z burzy mózgów kilkunastu osób, które zdały egzamin maklerski z bardzo dobrymi wynikami. Dodatkowo wideonagranie jest wzmocnione, przez wydruk prezentacji i tabelkę ze statystyką występowania pytań na egzaminie w latach od 2012 do teraz, średnią ważoną, priorytetyzację przepisów prawnych i prognozę liczby pytań z konkretnej ustawy na najbliższym egzaminie.
v v    
wskazówki na egzamin (wideo)
WSKAZÓWKI NA EGZAMIN (WIDEO), jest to jednogodzinne wideonagranie, dostępne z poziomu strony internetowej Maklers.pl, o tym jak skutecznie rozwiązywać test na egzaminie maklerskim, by uzyskać jak najwyższy wynik. Wskazówki przekazane w wideonagraniu, pochodzą z burzy mózgów kilkunastu osób, które zdały egzamin maklerski z bardzo dobrymi wynikami.
v v    
Jajuga "Inwestycje" (książka)
JAJUGA "INWESTYCJE" (KSIĄŻKA), jest to zdecydowanie najważniejsza książka do nauki na egzamin maklerski.
v v    
kalkulator mpw (gadżet)
KALKULATOR MPW (GADŻET), to taki sam kalkulator, jaki od lat występuje na egzaminie maklerskim (Citizen SLD 200).
v v    
posegregowane zadania (wydruk)
POSEGREGOWANE ZADANIA (WYDRUK), to 6 zbiorków zadań posegregowanych tematycznie, z egzaminów maklerskich, od 2006 do teraz.
v v    
przepisy prawne (wydruk)
PRZEPISY PRAWNE (WYDRUK), to ok. 1000 stron najważniejszych przepisów prawnych, posegregowanych w 6 grubych zbindowanych zbiorków i 5 zeszycików. Wydruki te pokrywają ok. 95% wszystkich pytań, pojawiających się na egzaminie maklerskim.
v v    
testy z lat ubiegłych (wydruk)
TESTY Z LAT UBIEGŁYCH (WYDRUK), to wydruki kilku ostatnich najważniejszych testów, które wystąpiły historycznie na egzaminie maklerskim. Pakiet zawiera testy ułożone przez nową Komisję Egzaminacyjną (2016-2022).
v v    
archiwalne nagrania z kursu (wideo)
ARCHIWALNE NAGRANIA Z KURSU (WIDEO), to ponad 64h wideonagrań z ostatniego kursu maklerskiego online Maklers.pl, bazującego na tych samych materiałach, jakie są dostępne w różnych pakietach i kursach MPW Maklers.pl. Wideonagrania idelanie nadają się do uzupełnienia wiedzy, lub powtórek.
v v    
konsultacje e-mail/skype/click (online)
KONSULTACJE E-MAIL/SKYPE (ONLINE), dają możliwość konsultacji przez różne narzędzia internetowe (poczta elektroniczna, komunikator Skype), w celu wyjaśnienia wąptliwości - aż do czasu najbliższego egzaminy maklerskiego.
v v    
uczestnictwo w kursie online (online)
DOSTĘP DO KURSU WIDEO (WIDEO), daje możliwość dostępu do archiwalnych nagrań z kursu maklerskiego wideo Maklers.pl.
v      
certyfikat ukończenia kursu (wydruk)
CERTYFIKAT UKOŃCZENIA KURSU (WYDRUK), jest to oryginalny dokument, potwierdzający uczestnictwo w kursie maklerskim Maklers.pl, wraz z podpisami prowadzących zajęcia trenerów.
v      
uczestnictwo w kursie stacjonarnym (zajęcia)
UCZESTNICTWO W KURSIE STACJONARNYM (ZAJĘCIA), daje możliwość brania udziału w zajęciach tradycyjnych (kilka razy w roku, sobota-niedziela 10:00-18:00), w sali szkoleniowej. Jest to jednocześnie podstawowa forma przekazywania wiedzy, przy kursie maklerskim stacjonarnym Maklers.pl.
v      
catering na kursie stacjonarnym
CATERING NA KURSIE STACJONARNYM, składa się co najmniej z zimnych i ciepłych napojów oraz słodkich i słonych przekąsek. W zależności od pory roku, lokalizacji, grupy, itp. jest często wzbogacony np. o kanapki, owoce, lub inne przekąski.
v      

* Rabaty nie sumują się.

** Status Klienta Maklers ma osoba, która wydała do tej pory w naszej firmie minimum 1.500zł.


 Poniżej - szczegóły oferty:

Szanując Państwa prywatność, dajemy Państwu również możliwość wyboru formy zamówienia, poprzez wypełnienie formularza - takiego jak w zakładce KONTAKT, lub odwiedziny Sklepu MAKLERS.PL.

LAUREACI:

Pomogliśmy zdobyć:

- ponad 500 licencji MPW

- ponad 100 licencji DI

SKONTAKTUJ SIĘ:

E-mail: kontakt@maklers.pl

Facebook: Maklers FB

Telefon: 791-784-004

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.