REFERENCJE OD OSÓB, KTÓRE ZDAŁY 3 ETAPY EGZAMINU NA DORADCĘ INWESTYCYJNEGO, UZYSKUJĄC LICENCJĘ DORADCY INWESTYCYJNEGO.


"Z czystym sumieniem jestem w stanie każdemu polecić firmę Maklers! O firmie usłyszałem po raz pierwszy na znanym forum społecznościowym, poszukując materiałów w ramach przygotowań do egzaminu na maklera papierów wartościowych kilka ładnych lat temu. To skłoniło mnie do wykupienia testów Arslege i po ostrych bojach udało mi się zdobyć upragnioną wtedy licencję Maklera Papierów Wartościowych z bardzo wysokim wynikiem. Postanowiłem iść za ciosem i wykupić dostęp do testów Arslege do egzaminu DI-1. I był to strzał w dziesiątkę. Materiały znacząco skróciły czas przygotowań i ułatwiły przyswojenie dużej ilości materiału w bardzo krótkim czasie, czego efektem był pozytywny wynik I etapu egzaminu. Idąc za ciosem, w przygotowaniach do drugiego etapu korzystałem z Superpakietu DI2+3 i ze zbiorków tematycznych zadań. Materiały przygotowane są absolutnie perfekcyjnie, gdzie zrozumienie całości zagadnień staje się znacznie łatwiejsze. Strategie i porady zawarte w materiałach pomogły usystematyzować pracę i zidentyfikować kluczowe obszary, na których należy się skupić. Dzięki rozwiązaniom zawartych w Superpakiecie i załączonym w nich komentarzom, nie tylko można było zrozumieć sens poszczególnych zadań, ale i łatwiej wychwycić niuanse wymagane przez autorów zadań. Ale największa zaletą usług Maklers są Panowie Mariusz, Adam i Filip którzy przygotowują materiały, opracowują modelowe rozwiązania testów na bieżąco i bardzo mocno pomagają w procesie odwołań. Myślę, że mogę zaryzykować stwierdzenie, iż gdyby nie Maklers nie udałoby mi się pomyślnie przejść przez proces odwołań na 1 i 2 etapie egzaminu DI.

Podsumowując, serdecznie i gorąco polecam wszystkie produkty przygotowywane przez firmę Maklers Są one przygotowanie w sposób absolutnie najlepszy na rynku i dla każdego kto myśli o podejściu do egzaminów czy to MPW czy DI na poważnie, jest to pomoc nieoceniona."

Kamil Błaszczyk, Doradca Inwestycyjny, nr licencji 649, Makler Papierów Wartościowych, nr licencji 2921, korzystał z testów online www.di.arslege.pl oraz z Superpakietu DI2+3 Maklers.pl, a także z testów online www.maklers.arslege.pl.


"Firmę Maklers.pl z przyjemnością polecam wszystkim znajomym, współpracownikom oraz wszystkim osobom zainteresowanym rozwijaniem swojej wiedzy i umiejętności w dziedzinie rynku kapitałowego.

Maklers.pl znam praktycznie od początku istnienia. W 2013 roku zdałem egzamin na Maklera Papierów Wartościowych. W procesie przygotowań korzystałem z materiałów Maklers. Był to czas zmiany systemu transakcyjnego na GPW. Wiele osób miało wątpliwości odnośnie zadań z ustalania kurs. Firma Maklers.pl stanęła na wysokości zadania – przygotowała obszerne materiały objaśniające nowe zasady obrotu, porównanie wprowadzonych zmian. Było to niezwykle pomocne i zaowocowało pozytywnym wynikiem mojego egzaminu maklerskiego.

Później podjąłem decyzję, że chce dalej rozwijać swą wiedzę o rynku kapitałowym. Licencja Doradcy Inwestycyjnego wydawała się dla mnie czymś niezwykle trudnym i odległym, niczym szczyt K2 dla wytrawnego alpinisty. Nie jest to prosty egzamin i wielu kandydatów zniechęca się już na etapie przygotowań. Oferta Maklers dla kandydatów na doradcę inwestycyjnego jest niezwykle bogata. Moje dotychczasowe doświadczenia oraz renoma właściciela Maklers – Pana Mariusza Śliwińskiego zdecydowały o wyborze oferty Maklers.pl

Była to moim zdaniem bardzo dobra decyzja. Zakupione przeze mnie Superpakiet DI-1 oraz DI2+3 w bardzo dobry i przystępny sposób wprowadzają kandydata w świat doradcy inwestycyjnego. Pomagają zrozumieć niełatwą tematykę i zapewniają wsparcie ekipy Maklers w razie pytań bądź wątpliwości. Należy podkreślić, że możliwość konsultacji mailowych bądź telefonicznych była dla mnie niezwykle istotna.

Pierwszy etap egzaminu na Doradcę Inwestycyjnego zdałem jesienią 2016 roku przy pierwszym podejściu. Drugi etap zdałem za drugim podejściem. Trzeci etap zdałem za pierwszym podejściem. Był to niezwykle intensywny czas nauki, przygotowań. Z perspektywy czasu mogę powiedzieć, że każda złotówka wydana na produkty Maklers.pl była dobrą inwestycją.

Maklers.pl w moim odczuciu jest niczym przewodnik górski w Himalajach. Oczywiście niektórzy wolą zdobywać szczyty bez niczyjej pomocy, ponieważ tak jest taniej. Należy zadać sobie jednak pytanie czy nie warto skorzystać z pomocy specjalistów i iść wytyczoną już przez nich ścieżką? Moim zdaniem warto, dlatego z całą pewnością mogę polecić wszystkim korzystanie z produktów Maklers.pl. W mojej ocenie jest to obecnie lider na rynku usług przygotowujących do egzaminu na Maklera Papierów Wartościowych oraz Doradcę Inwestycyjnego.

Jeszcze raz polecam wszystkim produkty Maklers.pl."

Sebastian Walentynowicz, Doradca Inwestycyjny, nr licencji 636, Makler Papierów Wartościowych, nr licencji 2879, korzystał z Superpakietu DI-1 Maklers.pl oraz z Superpakietu DI2+3 Maklers.pl, a także z Superpakietu MPW Maklers.pl.


"Wszystkim osobom przygotowującym się do egzaminu na doradcę inwestycyjnego i toczącym tę nierówną walkę z Komisją z czystym sumieniem polecam materiały Maklers.pl - w szczególności jeśli dysponują dość ograniczonym czasem na naukę. Ucząc się do poszczególnych etapów korzystałem z Superpakiet DI1 i Superpakiet DI2+3. Materiały w sposób przejrzysty wyjaśniają poruszane kwestie oraz krok po kroku obrazują jak rozwiązywać zadania, odnosząc się przy tym do polecanej przez Komisję literatury. Przy tak szerokim i nie do końca sprecyzowanym zakresie zagadnień, materiał porządkuje poruszane kwestie, pozwala na efektywna naukę i zbliża do uzyskania licencji! Podsumowując - polecam korzystanie z materiałów i usług Maklers.pl!"

Przemek Konieczka, zdał wszystkie etapy egzaminu na Doradcę Inwestycyjnego, korzystał z Superpakietu DI1 Maklers.pl oraz Superpakietu DI2+3 Maklers.pl.


“Wszystkim osobom, których celem jest zdobycie licencji DI, chciałbym gorąco polecić materiały maklers.pl. Osobiście przygotowując się do egzaminu korzystałem z kursu wideo DI-1, oraz Superpakietu DI 2+3. Sposób przekazywania wiedzy na kursie wideo oraz jakość pozostałych materiałów jest na najwyższym możliwym poziomie. Z pomocą materiałów maklers egzamin DI jest absolutnie do zdania dla wszystkich, nawet w tak niesprzyjających warunkach jak praca+małe dzieci, co osobiście poświadczam;) Oczywiście trzeba tylko chcieć, być odpowiednio zdeterminowanym i poświęcić na naukę sporą liczbę godzin. Nie bez znaczenia jest również błyskawiczna pomoc w trakcie przygotowań. Jeśli czegoś nie rozumiemy, potrzebujemy dopytać, pewne kwestie wymagają doprecyzowania - nie ma żadnego problemu - wystarczy zapytać. Możemy być pewni, że dostaniemy odpowiedź, która rozwieje wszelkie wątpliwości. Podsumowując - doskonała jakość i pełny profesjonalizm. Jeszcze raz z mojej strony wielkie dzięki!”

Tomasz Mazurek, Doradca Inwestycyjny, nr licencji 639, Makler Papierów Wartościowych, nr licencji 2676, korzystał z kursu wideo DI-1 Maklers.pl oraz z Superpakietu DI2+3 Maklers.pl.


"Dziękuję Mariuszowi oraz całemu zespołowi Maklers za pomoc w zdaniu trzech etapów egzaminu DI. Świetny i szybki kontakt, merytorycznie bardzo dobrze przygotowane materiały do nauki oraz szczegółowe rozpracowane wszystkie zadania. Bardzo pomogły w zdaniu egzaminu. Bardzo dobry "serwis posprzedarzowy" - polecam Maklers"

Ryszard Żabiński, Doradca Inwestycyjny, nr licencji 646, korzystał z Superpakietu DI-2+3 Maklers.pl.


"Wszystkim chcącym solidnie i skutecznie przygotować się do egzaminu na doradcę inwestycyjnego serdecznie polecam ofertę firmy Maklers.pl. Osobiście korzystałem z oferowanych przez firmę materiałów edukacyjnych do wszystkich trzech etapów egzaminu.

Decyzja o wyborze oferty Maklers.pl dla kandydatów na doradców inwestycyjnych była w dużym stopniu wynikiem wcześniejszej satysfakcji z uczestnictwa w kursie dla kandydatów na MPW. Decydując się na ofertę Maklers.pl po raz drugi dokonałem dobrego wyboru.

Przygotowując się do pierwszego etapu egzaminu korzystałem z Superpakietu DI-1 oraz platformy www.di.arslege.pl. W pakiecie znajdziemy rozwiązania historycznych testów wraz z precyzyjnym wskazaniem literatury na podstawie, której zadanie zostało rozwiązane. Dzięki temu osoba przygotowująca się może doczytać i poszerzyć dane zagadnienie. Poza rozwiązaniami testów znaleźć możemy m.in. prezentacje tematyczne, których przerabianie stopniowo wprowadza w czytającego w dane zagadnienie. Na platformie www.di.arslege.pl znajdziemy historyczne testy, zadania poukładane tematycznie oraz pytania z aktów prawnych na podstawie, których Komisja układa pytania. Sprawdzanie wiedzy z przepisów prawnych na platformie jest moim zdaniem bardzo dobrym sposobem na utrwalenie i uporządkowanie wiedzy z tego zakresu.

W przygotowaniach do drugiego i trzeciego etapu wykorzystałem Superpakiet DI2+3 oraz zbiorki zadań. Przygotowanie się do tych dwóch etapów z rozwiązaniami Maklers.pl znacznie skraca się czas poświęcony na naukę, którego i tak poświęcić trzeba sporo. Dzięki wysokiej jakości rozwiązaniom zadania problemowe stają się bardziej przystępne i zrozumiałe. Tak, jak w rozwiązaniach egzaminów z pierwszego etapu, także tutaj z rozwiązaniem podana jest literatura oraz zakres stron, na podstawie, których zadanie zostało rozwiązane. W rozwiązaniach, tam gdzie jest to możliwe przedstawiono alternatywne metody dojścia do prawidłowego wyniku.
Dla dwóch najobszerniejszych i najtrudniejszych obszarów tematycznych zaoferowane zostały zbiorki zadań, które umożliwiają sprawdzenie wiedzy po przeczytaniu książek i przerobieniu historycznych testów. Sumienne przerobienie zadań z zbiorków tematycznych znacznie zwiększa także szanse na zaliczenie tych zadań na egzaminie.

Chciałbym zwrócić uwagę, że w superpakiecie poza materiałami do nauki, znajdziemy także analizę struktury egzaminu, zaproponowanie strategii nauki oraz wskazanie najważniejszych i najtrudniejszych obszarów, z którymi trzeba się zmierzyć. Jest to szczególnie istotne w momencie rozpoczynania nauki do drugiego etapu egzaminu, gdzie spotykamy dużą ilość trudnego materiału.
Cennym atutem oferty Maklers.pl jest kontakt z Mariuszem Śliwińskim i zespołem Maklers.pl oferującym pełną pomoc w rozwiązywaniu wątpliwości i udzielaniu wskazówek mających na celu zrozumienie materiału i zwiększenie szans na skuteczne przygotowanie do egzaminu na doradcę inwestycyjnego.

Jeszcze raz, gorąco polecam wszystkie materiały oferowany przez Maklers.pl."

Mateusz Roda, Doradca Inwestycyjny, nr licencji 609, Makler Papierów Wartościowych, nr licencji 2899, korzystał z Superpakietu DI-1 Maklers.pl oraz z Superpakietu DI2+3 Maklers.pl oraz kursu maklerskiego Maklers.pl

Pełna treść referencji


"Z czystym sumieniem jestem w stanie każdemu polecić usługi firmy Maklers, kto przygotowuje się do egzaminu na doradcę inwestycyjnego. O firmie Pana Mariusza usłyszałem po raz pierwszy od znajomego, który polecał ją przygotowując się do egzaminu na maklera papierów wartościowych. To skłoniło mnie do wykupienia rozwiązań do DI 1. I był to strzał w dziesiątkę. Materiały znacząco skróciły czas przygotowań i ułatwiły przyswojenie dużej ilości materiału w bardzo krótkim czasie, czego efektem był pozytywny wynik I etapu egzaminu.

Idąc za ciosem, w przygotowaniach do drugiego etapu korzystałem z Superpakietu DI2+3 i ze zbiorków tematycznych zadań. Materiały przygotowane były w profesjonalny sposób, dzięki czemu zrozumienie tego szerokiego materiału stało się o wiele prostsze. Oczywiście poza materiałami należało dokładnie przestudiować całą dostępną literaturę, ale łączenie nauki do egzaminu i pracy zawodowej bez profesjonalnego wsparcia ze strony Maklers mogłoby się okazać karkołomnym wyzwaniem. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że nawet po zdaniu pierwszego etapu egzaminu, ilość pracy do wykonania przed drugim etapem może przytłaczać. Strategie i porady zawarte w materiałach pomogły usystematyzować pracę i zidentyfikować kluczowe obszary, na których należy się skupić. Dzięki rozwiązaniom zawartych w Superpakiecie i załączonym w nich komentarzom, nie tylko można było zrozumieć konstrukcję i sens poszczególnych, ale i łatwiej wychwycić niuanse wymagane przez autorów zadań. 
 
Kolejną zaletą było samo podejście autorów zadań podczas procesu nauki. Wykupując uslugi w Maklers, nie otrzymujesz tylko (i aż) zbiorów świetnie rozwiązanych zadań, ale również profesjonalne wsparcie zespołu podczas wszystkich procesów przygotowania do egzaminu. Responsywność Pana Mariusza przez ten okres była na ponadnormatywnie wysokim poziomie. 
 
Jeszcze osobą kategorią był zbiorek instrumentów pochodnych, który w 99% pokrywał możliwe do wystąpienia zagadnienia zawarte w czerwonej książce Hulla. 
 
Podsumowując, serdecznie i gorąco polecam wszystkie produkty przygotowywane przez firmę Maklers. Przygotowane na wysokim poziomie materiały pomagają znacząco skrócić okres przygotowań, w szczególności dla osób pracujących, które nie dysponują dużą ilością czasu na przygotowania, ale również uczących się, dla których przyswojenie dużych ilości materiału i przełożenie ich na rozwiązanie zadań egzaminacyjnych (które nie mają modelowych rozwiązań) może okazać się rzeczą niezwykle pracochłonną."

Kamil Hajdamowicz, Doradca Inwestycyjny, nr licencji 603, Makler Papierów Wartościowych, nr licencji 2927, korzystał z Profesjonalnych Rozwiązań DI-1 Maklers.pl (prekursora Superpakietu DI-1 Maklers.pl) oraz z Superpakietu DI2+3 Maklers.pl.


"Wielkie podziękowania dla Mariusza, Adama i Filipa. Świetna jakość materiałów oraz bezcenna pomoc w procesie odwołań. Wszystkim zainteresowanym licencjami na polskim rynku kapitałowym polecam współpracę z Maklers, warto ją nawiązać choćby dla kontaktów, które są tak ważne w późniejszej pracy. W Maklers poznałem świetnych specjalistów, z którymi zawsze warto wymieniać poglądy na temat rynku kapitałowego oraz można nauczyć się wielu ciekawych rzeczy, także takich które wykraczają poza materiał obowiązujący na egzaminach na MPW i DI. Raz jeszcze wielkie dzięki!"

Piotr Kawala, Doradca Inwestycyjny, nr licencji 608, Makler Papierów Wartościowych, nr licencji 3014, korzystał z Superpakietu DI-1 Maklers.pl oraz z Superpakietu DI2+3 Maklers.pl, a także kursu maklerskiego stacjonarnego Maklers.pl.


" W kontekście przygotowań do egzaminu na Doradcę Inwestycyjnego napotkać można przede wszystkim dwa problemy - nadmiar materiału do przyswojenia oraz wynikający z tego brak czasu na przygotowania. Dzięki Maklers zarówno pierwszy, jak i drugi kłopot okazuje się błahostką, a sama nauka przebiega szybko, sprawnie i co najważniejsze efektywnie! Mój sukces to zasługa nie tylko pracy, ale też odpowiednich materiałów i wsparcia, za które jestem niezmiernie wdzięczny. 

Nie mogę także nie wspomnieć o samym podejściu chłopaków do przygotowań oraz do przygotowujących. Pełen profesjonalizm, rzetelność, odpowiedzialność i sumienność - to tylko kilka z przymiotników, którymi można scharakteryzować zespół Maklers. Polecam z całych sił!"

Jakub Stasik, Doradca Inwestycyjny, nr licencji 600, korzystał z Superpakietu DI1 Maklers.pl oraz Superpakietu DI2+3 Maklers.pl.


"Chciałbym gorąco polecić materiały przygotowane przez firmę Maklers. W procesie zdobywania licencji DI korzystałem z Superpakietu DI 2 + 3 oraz zbiorów zadań z instrumentów pochodnych i instrumentów dłużnych. Wszystkie te materiały są przygotowane na najwyższym poziomie, zawierają ogromną ilość wiedzy potrzebnej później na egzaminie, ale co najważniejsze napisane są w przystępny sposób, tak aby jak najwięcej nauczyć i wytłumaczyć. Do danego zadania często przedstawionych jest kilka różnych metod rozwiązania, każda ze szczegółowym wyjaśnieniem, podobnie w zbiorach zadań wskazane są dodatkowe zadania z rekomendowanej literatury, które ugruntowują daną wiedzę.

Na wyróżnienie zasługuje zaangażowanie i wyjątkowa życzliwość członków zespołu Maklers, co w połączeniu z ogromną wiedzą stanowiło nieocenione wsparcie w przypadku odwołań, ale także wtedy, gdy w trakcie nauki pojawiały się kwestie wymagające dodatkowego wyjaśnienia. Zawsze mogłem wtedy liczyć na szybką, konkretną i merytoryczną podpowiedź.

Mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że materiały i wsparcie zespołu Maklers bardzo mi pomogły w zdaniu egzaminu DI, ułatwiły opanowanie wymaganego materiału i znacznie skróciły czas potrzebny na przygotowania."

Paweł Wolniakowski, Doradca Inwestycyjny, nr licencji 615, korzystał z Superpakietu DI2+3 Maklers.pl.


"Swoją przygodę z egzaminem na doradcę inwestycyjnego rozpocząłem kilka miesięcy przed znalezieniem portalu edukacyjnego maklers.pl. Czuję się zobowiązany, aby szczerze przyznać, że efektywna nauka rozpoczęła się dla mnie dopiero po wejściu do grupy klientów i wykorzystaniu pakietów przygotowujących do każdego z etapów egzaminu. Podczas nauki w szczególności wykorzystywałem modelowe rozwiązania egzaminów oraz platformę www.di.arslege.pl, a następnie znając specyfikę egzaminu oraz na podstawie własnych doświadczeń współtworzyłem dla maklers.pl zbiorki tematyczne z zakresu instrumentów pochodnych i instrumentów dłużnych, które dla kandydatów mogą z powodzeniem stanowić podstawę w nauce tych tematów.

Kluczowe okazały się dla mnie kontakty z Adamem Szymko oraz Mariuszem Śliwińskim, którzy zawsze służyli celną radą i wskazaniem gdzie samodzielnie znaleźć odpowiedź na frapujące w danym momencie pytanie. Modelowe rozwiązania egzaminów drugiego i trzeciego etapu były dla mnie jak nowa odsłona świata finansów, gdyż zawierają one wszystko czego potrzebowałem podczas nauki. Materiały są uporządkowane i napisane przystępnym językiem przez co bardzo łatwo przyswaja się zawartą w nich wiedzę, która często jest rozdzielona pomiędzy wiele rozdziałów w książkach.

Jestem przekonany, iż każdy kandydat, który solidnie wykorzysta oferowane przez maklers.pl materiały edukacyjne, trafi podczas egzaminu w szablonowe rozwiązania wymagane przez każdego z członków komisji egzaminacyjnej. Tak właśnie było ze mną, gdyż na trzecim etapie z zadania obliczeniowego otrzymałem 100 punktów na 100 możliwych. Oprócz wielu godzin samodzielnej nauki, stoją za tym wynikiem modelowe rozwiązania  maklers.pl. Każde zadanie z pierwszego oraz drugiego etapu egzaminu w wersji przedstawianej przez maklers.pl zawiera nie tylko szablonowe rozwiązanie, ale również odniesienie do konkretnej pozycji z listy literatury przedmiotu opublikowanej przez komisję egzaminacyjną. Te wszystkie informacje ułatwiają i przyśpieszają w sposób logarytmiczny proces nauki oraz oszczędzają dziesiątki godzin spędzone na trywialnych czynnościach takich jak: poszukiwanie literatury przedmiotu do każdego z zadań lub rozmyślanie nad sensem danego zadania.

Platforma www.di.arslege.pl dodaje nauce mobilności i pozwala wykorzystać czas spędzany nawet w miejskich środkach transportu, aby powtarzać przyswojoną wiedzę za pomocą pytań testowych.

Jako uzupełnienie oferty maklers.pl do wykorzystania jest forum z którego świetnie się korzysta. Każdy z członków forum w razie potrzeby chętnie służy merytoryczną pomocą, co dopełnia pakiet usług."

Filip Wnęk, Doradca Inwestycyjny, nr licencji 575; korzystał z kursu DI-1 wideo Maklers.pl oraz z Superpakietu DI2+3 Maklers.pl.

Pełna treść referencji


"Szczerze polecam ofertę Maklers.pl przygotowaną dla kandydatów podchodzących do egzaminu na doradcę inwestycyjnego. W swoich przygotowaniach korzystałem z rozwiązań egzaminów, zbiorów zadań oraz platformy www.di.arslege.pl.

Opracowania egzaminów były dla mnie jednym z najistotniejszych narzędzi przygotowujących mnie do egzaminu. W początkowej fazie nauki bardzo dogłębnie wyjaśniały mi sposoby rozwiązania zadań oraz wskazywały źródła wiedzy. Zawarte w nich wskazówki odnośnie taktyki rozwiązywania zadań na egzaminie były również bardzo przydatne. Całość rozwiązań jest przygotowana w bardzo czytelny i przejrzysty sposób, dlatego jest to również świetny materiał do przeglądania w ramach ostatnich powtórek tuż przed egzaminem.

Oferowane zbiory zadań z instrumentów dłużnych oraz instrumentów pochodnych to bardzo dobre pozycje dla osób chcących dogłębnie przeanalizować różne zagadnienia z tych tematów. Materiał w nich zawarty jest bardzo szeroki i często skłania do poszukiwnia rozwiązań i źródeł wiedzy nawet w literaturze anglojęzycznej. Pozwala na dogłębniejsze zrozumienie zagadnień nie tylko po kątem egzaminu.

Platforma di.arslege.pl jest świetnym narzędziem pozwalającym na naukę i sprawdzenie się pod kątem przygotowania do 1 etapu. Zwłaszcza polecam ją pod kątem sprawdzenia się pod kątem przygotowania z prawnej części egzaminu.

Oczywiście istotnym atutem oferty Maklers jest również kontakt z Mariuszem Śliwińskim. Współpraca przy rozwiązywaniu wątpliwośći, merytoryczne i praktyczne rady oraz pewnego rodzaju opieka nad doprowadzeniem do szczęśliwego zakończenia przygody z egzaminami to mocne atuty oferty Maklers.

Dodatkowo pozwolę sobie zarekomendować wszystkim studentom interesującym się zagadnieniami inwestycji, finansów i ekonomii do rozpoczęcia przygody z egzaminami na maklera papierów wartościowych i doradcy inwestycyjnego. Wiedza zdobyta podczas tej przygody jest na zdecydowanie wyższym poziomie niż materiał realizowany i wymagany na uniwersytetach. Dla mnie studia pierwszego stopnia (licencja MPW) oraz II stopnia (licencja DI) to najlepszy kierunek studiów związanych z inwestycjami kapitałowymi w Polsce. Natomiast Maklers jest najlepszym uniwersytetem."

Mateusz Mucha, Doradca Inwestycyjny, nr licencji 576, Makler Papierów Wartościowych, nr licencji 2903; korzystał z kursu maklerskiego Maklers.pl, Profesjonalnych Rozwiązań Zadań DI-1 Maklers.pl, z Superpakietu DI2+3 Maklers.pl oraz ze Zbiorków Zadań DI2+3 Maklers.pl.
Pełna treść referencji


"Z ogromną przyjemnością chcę zarekomendować firmę Maklers.pl z siedzibą w Tarnowie Podgórnym jako solidnego i skutecznego organizatora szkoleń przygotowujących do egzaminu na Maklera Papierów Wartościowych oraz Doradcę Inwestycyjnego.

Z firmą miałem przyjemność współpracować na wielu polach. Byłem uczestnikiem szkoleń przygotowujących do egzaminu na Maklera Papierów Wartościowych, następnie szkoleń przygotowujących do egzaminu na Doradcę Inwestycyjnego, nabywałem szereg materiałów – pomocy naukowych. Na każdym etapie współpracy firma oraz jej prowadzący – Mariusz Śliwiński zawsze odznaczali się nie tylko szczególnym profesjonalizmem, ale przede wszystkim wysokim poziomem wsparcia posprzedażowego. Zajęcia wspominam jako niezwykle przyjemne oraz treściwe, gdzie w sprawny sposób przyjmowałem informacje niezbędne do nauki i podejścia do odpowiednich egzaminów.

W moim przekonaniu, skuteczność i kultura współpracy szczególnie wyróżniają Pana Mariusza Śliwińskiego jako prowadzącego zajęcia oraz właściciela firmy Maklers.pl, tym samym polecam współpracę wszystkim zainteresowanym stronom."

Michał Ficenes, Doradca Inwestycyjny, nr licencji 547, Makler Papierów Wartościowych, nr licencji 2988; korzystał z kursu maklerskiego Maklers.pl, kursu na Doradcę Inwestycyjnego Maklers.pl oraz z Superpakietu DI2+3 Maklers.pl. Wszystkie etapy egzaminu DI (DI-1, DI-2, DI-3) zdał bezpośrednio po kursie DI Maklers.pl, w pierwszych możliwych terminach [Kurs DI (2015.07), egzamin DI-1 (2015.10), egzamin DI-2 (2015.11), egzamin DI-3 (2016.02)].

Pełna treść referencji


"Zakres materiału, którego opanowanie jest potrzebne do zdania egzaminu na Doradcę Inwestycyjnego może przyprawić o zawrót głowy. Z tego powodu niezwykle ważna jest selekcja takich zagadnień, które są istotne dla egzaminów tego typu i dla przyszłej pracy w zawodzie. Największą zaletą Superpakietu DI od Maklers.pl jest takie uporządkowanie wiedzy, że coś, co na początku wydaje się nierealne do opanowania przeradza się w całkiem możliwe do ukończenia zadanie. Przez ponad dwa lata korzystałem z różnych produktów Maklers.pl i każdym przypadku byłem w 100% zadowolony z wydanych pieniędzy. Bardzo doceniam także indywidualne podejście Pana Mariusza względem swoich klientów, co nie raz pozytywnie mnie zaskoczyło. Uważam, że cena materiałów jest bardzo sprawiedliwa względem ich jakości i czasu potrzebnego na ich stworzenie. Podsumowując - polecam wszystkie materiały od Maklers.pl."

Dominik Łyżwa, Doradca Inwestycyjny nr licencji 549, Makler Papierów Wartościowych, nr licencji 2958; korzystał z Superpakietu DI1 Maklers.pl, Superpakietu DI2+3 Maklers.pl, a także testów www.maklers.arslege.pl


"Polecam firmę Maklers. Korzystałem z ich materiałów w nauce do 2 i 3 etapu egzaminu na doradców inwestycyjnych oraz w pomocy przy odwołaniu. Materiały są zdecydowanie najlepszymi na rynku, w sposób klarowny i czytelny tłumaczą niuanse potrzebne do zdania egzaminu. Materiały pod względem merytorycznym są nie do pobicia. Ekipa Maklers angażuje się z całych sił, profesjonalnie i z pełnym zaangażowaniem w to co robi, dzięki ich pracy i pomocy zdałem egzamin na DI. Jeżeli zastanawiasz się nad nauką czy to na MPW czy DI to zdecydowanie polecam Maklers – dzięki ich materiałom przyspieszysz swoją naukę i możesz być pewien pomocy w przypadku pytań, niejasności czy odwołań. Pomoc Maklersów nie kończy się wraz z zakupem materiałów, ich pomoc trwa od początku do końca zdobywania licencji. Jeszcze raz dziękuje za pomoc i gratuluje świetnej roboty!"

Paweł, Doradca Inwestycyjny

"Licencja DI to dla mnie pewien wyznacznik profesjonalizmu. Chcę sam być właściwie przygotowany i bardzo cenię wiedzę i umiejętności innych. Maklers.pl to właśnie ludzie, którzy bardzo profesjonalnie podeszli do tematu egzaminów organizowanych przez KNF.

Superpakiet jest przygotowany tak, żeby jak najłatwiej i najefektywniej opanować materiał potrzebny do zdania egzaminu na Doradcę. Studiowanie materiałów ćwiczy niezbędne umiejętności obliczeniowe, a wiedza teoretyczna jest podana w sposób przystępny i zawsze wsparta bibliografią, aby pogłębić wiedzę. Do tego dołączone są jeszcze porady co do strategii pisania samego egzaminu.

Maklers.pl pomaga tez swoim klientom w procesie odwołań od negatywnych wyników egzaminu, co jest bardzo istotne, bo walczyć trzeba do końca.

Podsumuję to jednym słowem: WARTO."

Kamil, Doradca Inwestycyjny, Makler Papierów Wartościowych


"Z Maklersami poznałem się przy okazji pisania odwołania do MPW w kwietniu 2013. Ta znajomość okazała się bardzo pomocna zarówno przy uzyskaniu licencji MPW jak i DI.  Podczas przygotowań do I, II i III etapu egzaminu na Doradcę Inwestycyjnego korzystałem z SUPERPAKIETU DI2+3. Materiał przygotowany przez firmę Maklers.pl jest dobra bazą do nauki, która jednak musi obejmować także przeczytanie ze zrozumieniem książek zalecanych przez KNF. SUPERPAKIET porządkuje wiedzę i zawiera wiele cennych wskazówek dotyczących rozwiązywania zadań oraz samej techniki przygotowania do egzaminu.

Z pełną odpowiedzialnością polecam pomoce naukowe oferowane przez firmę Maklers.pl"

Dariusz, Doradca Inwestycyjny, Makler Papierów Wartościowych

"Z SUPERPAKIETU DI2+3 opracowanego przez firmę Maklers.pl korzystałem podczas przygotowań do II i III etapu egzaminu na Doradcę Inwestycyjnego. Materiały dostarczane przez Maklers.pl są bardzo dobrze dopracowane zarówno pod względem merytorycznym jak i wizualnym, dzięki czemu czas poświęcony na przygotowania do egzaminu jest bardzo efektywnie wykorzystywany.

Chciałbym również pochwalić Maklers.pl za wsparcie merytoryczne podczas przygotowań do egzaminów – organizują webinaria, przesyłają aktualizację do pakietu, odpowiadają na pytania w krótkim czasie, a jeśli komuś powinie się noga, może liczyć na pomoc przy pisaniu odwołania. Dzięki temu oferta firmy nie ogranicza się jedynie do sprzedawania rozwiązań ale ma bardzo dużą w/w wartość dodaną.

Wszystkim osobom przygotowującym się do egzaminu polecam SUPERPAKIET DI2+3."

Darek, Doradca Inwestycyjny

Pełna treść referencji


"Chciałbym bardzo podziękować ekipie Maklers.pl za pomoc w przygotowaniach do egzaminu. Rozwiązania zadań na doradcę inwestycyjnego w Superpakiecie są solidnie i wszechstronne, a korzystanie z materiałów Maklers.pl pozwala na efektywną naukę i sporą oszczędność czasu. Chociaż w momencie zakupu pakietu nie brałem tego pod uwagę, to w moim przypadku bardzo przydatna i skuteczna okazała się pomoc przy pisaniu odwołania do KNF. Bez wsparcia Maklers.pl zdanie egzaminu zajęłoby dużo więcej czasu."

Anonimowa opinia, Doradca Inwestycyjny


"Podczas przygotowań do II i III etapu egzaminu na Doradcę Inwestycyjnego korzystałem z SUPERPAKIETU DI2+3 opracowanego przez firmę Maklers.pl. Pakiet przygotowany jest bardzo dobrze i znacznie ułatwia naukę do egzaminu. Wszystkie zadania są bardzo dokładnie rozpisane i wytłumaczone. Do największych zalet SUPERPAKIETU DI2+3 należy zaliczyć możliwość nielimitowanych konsultacji z trenerami firmy Maklers.pl oraz klarowne wyjaśnienie skomplikowanych zagadnień, które niejednokrotnie opisane są w rekomendowanej literaturze w sposób zawiły. Ponadto każde zadanie zawiera odnośniki do stron w rekomendowanej literaturze, co bardzo usprawnia przygotowania do egzaminu.

Pragnę podkreślić, iż nie pierwszy raz miałem przyjemność współpracować z firmą Maklers.pl i kolejny raz współpraca ta okazała się owocna.

Mogę zatem z pełną odpowiedzialnością polecić pomoce naukowe oferowane przez firmę Maklers.pl."

Jakub Woźniak, Doradca Inwestycyjny, nr licencji 505, Makler Papierów Wartościowych, nr licencji 2793

Pełna treść referencji


Pragnę polecić produkt firmy Maklers.pl, w postaci Superpakietu DI2+DI3 Maklers.pl, jako niezbędny element przygotowań do zdania egzaminu na doradcę inwestycyjnego. Superpakiet ten zakupiłem po nieudanej próbie podejścia do drugiego etapu egzaminu, i muszę przyznać że mimo iż czułem się bardzo dobrze przygotowany, to przerobienie Superpakietu pozwoliło mi dokonać licznych szlifów w swojej wiedzy, oraz dostrzec wiele niuansów, które wcześniej były dla mnie nieoczywiste. Myślę, że należy szerzej omówić cechy pakietu:

  • zadania w produkcie są rozpisane bardzo rozlegle, skrupulatnie i pedantycznie, zawierają liczne odniesienia do literatury rekomendowanej przez Komisję do egzaminu, wraz z podaniem numerów stron (!);
  • wielokrotnie pokazano, że poszczególne zadania można rozwiązać na kilka sposobów (czasem istnieją aż 4 sposoby rozwiązania danego zadania, i wszystkie je rozpisano);
  • kompleksowo omówiono wiele nieoczywistych rzeczy, które są bardzo zdawkowo opisywane w książkach (jako przykłady mogę podać takie zagadnienia jak m.in.: zarządzanie portfelami z obligacjami zmiennokuponowymi, subaddytywność modelu Value at Risk (!!!), wyznaczanie pochodnych i mnożniki Lagrange (!) czy też derywaty procentowe);
  • rozwiązania są niezwykle spójne ze sobą, pozwalają również docenić kunszt układających zadania na egzaminie, a także dostrzec pewne prawidłowości w układaniu zadań bardzo przydatne na przyszłych egzaminach;
  • poradnik zawarty w pakiecie pozwala na efektywniejszą naukę, i pozwala zoptymalizować wysiłek, oszczędzając czas spędzany nad nauką do egzaminu; pojawia w nim się również wiele praktycznych wskazówek i strategii, które warto przyjąć podczas pisania egzaminu;
  • w Superpakiecie zawarte są konsultacje z twórcami, ale pakiet jest tak dobrze rozpisany, że nie miałem nawet potrzeby korzystania z tychże konsultacji;
  • produkt jest bardzo przejrzysty i ładnie sformatowany, np. bardzo łatwa jest nawigacja w nim po poszczególnych węzłach drzew dwumianowych, gdzie każdy węzeł jest rozpisany;

Gdyby wszystkie pomoce naukowe w Polsce były tworzone na tym poziomie, to Dolina Krzemowa znajdowałaby się w naszym kraju. Polecam z czystym sumieniem!

Adam, Doradca Inwestycyjny

Pełna treść referencji


Polecam ofertę Maklers w skierowaną do kandydatów na Doradców Inwestycyjnych. Korzystałem osobiście z opracowań zadań i z czystym sumieniem mogę stwierdzić, iż są one najlepsze na rynku. Napisano je w sposób zrozumiały, a wszystkie kwestie zostały dogłębnie wyjaśnione tak, aby kandydaci nie uczyli się tylko konkretnego zadania "na pamięć", ale także potrafili poradzić sobie z innymi zagadnieniami.

Co najważniejsze, nie występują tam błędy merytoryczne, niestety tak często spotykane u konkurencji. Maklers aktualizuje swoje materiały na bieżąco, natomiast najnowsze rozwiązania innej firmy zostały mi przesłane 2 dni przed egzaminem.

Jeśli komuś powinie się noga, może liczyć na pomoc w odwołaniu. W moim przypadku jak i moich kolegów, była to pomoc skuteczna, mimo tego, iż trafiliśmy na statystycznie najtrudniejszy egzamin w historii. Reasumując, jeśli zastanawiasz się nad wsparciem edukacji do egzaminu na Doradcę Inwestycyjnego, nie znajdziesz lepszej oferty.

Dominik, Doradca Inwestycyjny, Makler Papierów Wartościowych

Pełna treść referencji


 
"Po zdaniu pierwszego etapu, miałem spory dylemat czy zdawać drugi etap w pierwszym podejściu. Wydawało mi się, że dwa miesiące to bardzo mało czasu zważywszy, że w tygodniu człowiek pracuje. Kupiłem pakiet maklers  DI II+III i powiem szczerze, że bez tych materiałów nie byłbym w stanie przygotować do  się do egzaminu, w tak krótkim czasie. Muszę też pochwalić maklers.pl, że nie sprzedają oni tylko rozwiązań ale dają też wsparcie merytoryczne. W trakcie nauki napotkałem na pewne nieścisłości o które zapytałem maklers.pl, odpowiedź ich zawsze byłą błyskawiczna za co mocno dziękuje. Polecam ten pakiet i korzystanie z usług maklers.pl."
 
Marek, Doradca Inwestycyjny

"Serdecznie polecam ofertę Maklers.pl skierowaną dla osób przygotowujących się do egzaminu na Doradcę Inwestycyjnego. Przygodę z Maklers.pl rozpocząłem od MPW, a następnie znając bardzo wysoki poziom opracowanych materiałów, bez wahania skorzystałem z pakietu DI2+DI3. Pakiet przygotowany jest bardzo dobrze i znacznie ułatwia naukę do egzaminu. Wszystkie zadania są bardzo dokładnie rozpisane i wytłumaczone. Ponadto przy każdym zadaniu wymieniona jest literatura podstawowa wraz z numerami stron, które dotyczą danego zagadnienia – bardzo duże ułatwienie podczas nauki.

Bardzo istotny jest wkład Mariusza, który stale aktualizuje materiały  oraz organizuje webinaria, a także przekazuje bardzo pomocne uwagi podczas pisania odwołania (jeżeli będzie taka potrzeba)!  Materiały są opracowane na tyle dokładnie, że nie miałem potrzeby konsultacji.

Szczerze polecam pakiet DI2+DI3. Ja zdecydowałem się i nie żałuję, ponieważ zdałem oba etapy za pierwszym podejściem."

Bartosz Pawlak, Doradca Inwestycyjny, nr licencji 495, Makler Papierów Wartościowych, nr licencji 2800

Pełna treść referencji

LAUREACI:

Pomogliśmy zdobyć:

- min. 358 licencji MPW

- min. 65 licencji DI

SKONTAKTUJ SIĘ:

E-mail: kontakt@maklers.pl

Facebook: Maklers FB

Telefon: 791-784-004

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.