Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z zupełnie darmowymi treściami, bardzo przydatnymi w procesie nauki na egzamin na Maklera Papierów Wartościowych.

Aby skorzystać z DARMOWYCH MATERIAŁÓW, WYSTARCZY SIĘ ZALOGOWAĆ. JEŚLI NIE MASZ KONTA W MAKLERS.PL ZAREJESTRUJ SIĘ I KORZYSTAJ Z DARMOWYCH MATERIAŁÓW DO WOLI. UWAGA!!! KONTO W SERWISIE MAKLERS.PL JEST CZYMŚ INNYM NIŻ KONTO W SERWISIE MAKLERS.ARSLEGE.PL.


Zapraszamy do sekcji:

- Informacje o egzaminie (w tym szczegółowe informacje krok po kroku, jak wygląda egzamin na Maklera Papierów Wartościowych, wraz z linkami do oficjalnych stron)

- Przepisy prawne (w tym samoaktualizujące się linki do ok. 30 aktów prawnych - wszystkich wymaganych na egzaminie na Maklera Papierów Wartościowych)

- Literatura (wypisane 20 pozycji literaturowych, wymaganych na egzamin na Maklera Papierów Wartościowych, wraz z bezpośrednimi linkami do księgarni internetowej Makelrska.pl)

- Testy z lat ubiegłych (linki do ok. 30 historycznych testów na Maklera Papierów Wartościowych)

Aby mieć dostęp PREMIUM (m.in. do zbiorków tematycznych), kup Superpakiet lub Kurs Maklers.pl.

LAUREACI:

Pomogliśmy zdobyć:

- min. 413 licencji MPW

- min. 91 licencji DI

SKONTAKTUJ SIĘ:

E-mail: kontakt@maklers.pl

Facebook: Maklers FB

Telefon: 791-784-004

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.