MAKLERS.ARSLEGE.PL      DI.ARSLEGE.PL

Maklers.pl jest firmą szkoleniową (a nie inwestycyjną)

Filip Wnęk, Doradca Inwestycyjny, nr licencji 575, profil w serwisie LinkedIn.

Członek Zespołu Maklers.pl od sierpnia 2014 roku.

2 etap DI.  Zdał 2 etap egzaminu na Doradcę Inwestycyjnego w maju 2016r., jednocześnie tworząc materiały wchodzące w skład Superpakietu DI2+DI3. Z zadania z zakresu instrumentów pochodnych (historycznie jednego z dwóch najtrudniejszych pytań na tym etapie) uzyskał 85 punktów. 

 
3 etap DI. Zdał 3 etap egzaminu na Doradcę Inwestycyjnego w sierpniu 2016r., uzyskując za zadanie obliczeniowe 100 pkt. na 100 punktów możliwych do zdobycia.
 
Filip jest autorem zdecydowanej części zbiorków zadań z instrumentów dłużnych oraz pochodnych. W ramach współpracy z Maklers.pl pomagał kilku kandydatom w procesie odwołań, których wyniki danego egzaminu zostały zmienione na pozytywne. Cały czas tworzy nowe materiały edukacyjne dla obecnych kandydatów na Doradców Inwestycyjnych odpowiednich do nauki na 1, 2 oraz 3 etapie egzaminu. Współtworzy rozwiązania zadań egzaminacyjnych z wszystkich etapów egzaminu. 
 
Absolwent Wydziału Zarządzania na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, specjalizacja zarządzanie finansami.
 
Obecnie jest studentem studiów doktoranckich z nauk ekonomicznych w zakresie finansów na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie.
 
Bierze też udział w programie FRM (Financial Risk Manager) organizowanym przez Global Association of Risk Professionals (GARP).

LAUREACI:

Pomogliśmy zdobyć:

- ponad 500 licencji MPW

- ponad 100 licencji DI

SKONTAKTUJ SIĘ:

E-mail: kontakt@maklers.pl

Facebook: Maklers FB

Telefon: 791-784-004

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.