MAKLERS.ARSLEGE.PL      DI.ARSLEGE.PL

Maklers.pl jest firmą szkoleniową (a nie inwestycyjną)

EGZAMIN MPW - 24.03.2019R.

 • niestety KNF nie opublikowała listy Laueratów z imienia i nazwiska. Stąd bazujemy tylko na osobach, które same się do nas odezwały i korzystały z naszych pomocy.
 • wśród 47 Laureatów egzaminu maklerskiego z marca 2019r. minimum 20 osób (42,6% Laureatów), korzystało w różnym stopniu z komercyjnych pomocy firmy Maklers.pl (kurs maklerski Maklers.pl, kurs maklerski wideo, testy online www.maklers.arslege.pl).
  • 13 Laureatów (27,7%) uczęszczało na nasze kursy maklerskie stacjonarne, lub korzystało z kursu maklerskiego online/wideo.
   • miejsca na egzaminie: 2 i inne
  • Kolejnych 7 Laureatów (14,9%) zakupiło nasz superpakiet MPW, dostęp do testów online Maklers.Arslege.pl, lub korzystała z innych naszych komrecyjnych pomocy
   • miejsca na egzaminie: inne.

Poniżej przedstawiamy imienne/anonimowe opinie/referencje odnośnie naszej pomocy przy egzaminie MPW z dnia 24.03.2019r. (z uwagi na ochronę danych osobowych i szacunek do Naszych Klientów, dane osobowe, są ujawniane tylko za ich wyraźnym pozwoleniem).


"W trakcie studiów nie związanych bezpośrednio z rynkiem kapitałowym, zainteresowałem się nim dzięki konkursowi "Akademia Analiz". Podchodząc doń nie miałem zielonego pojęcia o finansach, co bardzo szybko uległo zmianie ze względu na fakt, że w trakcie trwania konkursu Pan Mariusz prowadził webinaria pomagające nowicjuszom zrozumieć wymagane zagadnienia od podstaw. Już wtedy słuchanie, jak w przyjemny i przystępny sposób tłumaczy na pierwszy rzut oka skomplikowane problemy sprawiło mi dużo satysfakcji. Dzięki temu znalazłem serwis Maklers, decydując się na zakup Kursu Maklerskiego Wideo- co okazało się świetną decyzją. Zamawiając tenże kurs, otrzymuje się pełen pakiet materiałów, przygotowanych w sposób, do którego opisania słowo "profesjonalny" byłoby niedopowiedzeniem. Materiały dzielą się na 2 części - prawną i pozaprawną. (A właściwie 3, bo jedną z nich jest fantastycznie opracowany zestaw dodatkowych pomocy i porad - w tym nawet wykaz ustaw, o które najczęściej pytano na egzaminach wraz z częstotliwością występowania pytań!) Część pozaprawna, do której zaliczają się m.in. wszelkie kwestie związane z obliczeniami, jest wyczerpująco wytłumaczona - od A do Z, tak, że zrozumienie tych zagadnień staje się przyjemnością. Po wysłuchaniu Pana Mariusza, nawet największy laik nie będzie mieć więcej problemów z finansami :) Część prawna z kolei obejmuje najważniejsze ustawy pojawiające się na egzaminach, z dokładnie oszacowanymi rekomendacjami, które z nich można nieco odpuścić, lub nawet całkowicie pominąć; dzięki czemu możliwe jest skrócenie czasu potrzebnego na zapoznanie się ze wszystkimi pozycjami wymaganymi przez KNF o co najmniej połowę! Jakby tego było mało, na czas trwania przygotowań uzyskuje się dostęp do autorskiego serwisu Maklers Arslege, na którym w przyjemny, interaktywny sposób można sprawdzać swoją wiedzę ze znajomości ustaw. Korzystając z Kursu Wideo zdałem egzamin za pierwszym podejściem - i jestem pewien że każdy, kto zadecyduje się na współpracę z Panem Mariuszem będzie mógł powiedzieć to samo: "Było warto!". Serdecznie polecam ją każdemu, kto rozważa uzyskanie licencji maklerskiej - nie zawiedzie się."

Marceli Hązła, Makler Papierów Wartościowych, nr licencji 3293, 22 wynik na egzaminie, 172pkt., TOP 15%, korzystał z kursu maklerskiego wideo Maklers.pl, zdając egzamin za pierwszym podejściem.


"Rzadko kiedy mam okazję polecić jakiś produkt z takim przekonaniem, co kurs wideo od Maklers. Całość prowadzona jest językiem przystępnym dla każdego. Pan Mariusz szczegółowo rozbija na czynniki pierwsze i tłumaczy każdy element egzaminu maklerskiego. Nauka z tym kursem była samą przyjemnością. Dzięki temu, że całość jest nagrana, w przypadku gdy jest problem z odbiorem jakiegoś zagadnienia, wystarczy cofnąć filmik. Jeżeli jednak to nie wystarczy to Pan Mariusz zawsze służy pomocą, zarówno poprzez wiadomości jak i komunikatory takie jak Skype. Na kursie są również poruszanie kwestie niezwiązane z egzaminem, a które będą bardzo przydatne dla ludzi chcących być związanym z rynkiem kapitałowym.
Z czystym sumieniem polecam kurs wideo od Maklers wszystkim którzy w przyszłości chcą zdobyć licencję maklerską."

Michał, Makler Papierów Wartościowych, 27 wynik na egzaminie, 168pkt., TOP 19%, korzystał z kursu maklerskiego wideo Maklers.pl, zdając egzamin za pierwszym podejściem.


„Jest kilka kursów, które przygotowują do egzaminu na Maklera Papierów Wartościowych. Wszystkie wydają się podobne, jednak diabeł jak zwykle tkwi w szczegółach. Kurs prowadzony przez Mariusza i Maklers.pl okazał się bardzo dobrym wyborem. Przede wszystkim dostałem wszystko podane na tacy. Nic nie musiałem szukać, zastanawiać się co przeczytać, jakie zagadnienia przerabiać. Super przygotowane materiały do nauki to podstawa. Kurier przyniósł materiały do domu. Paczka lekka nie był J  Tysiące stron prezentacji, statystyk z poprzednich lat, rozwiązanych zadań, książek, testów. Była nawet krótka prezentacja jak się tego wszystkie nauczyć z rozpisaniem co i kiedy czytać, ile wcześniej zacząć przygotowania itd. Dostałem wszystkie najważniejsze akty prawne, których należy się nauczyć. Słowo najważniejsze jest kluczowe. Na innych kursach dostajecie wszystkie akty – tylko po co skoro z połowy nigdy nie ma pytań? Do tego statystykę pytań z poprzednich lat, rozwiązania części matematycznych i prawnych. Omówienie części matematycznych. Innymi słowy wszystko co jest potrzebne. Dużym plusem jest dostęp do strony, z pytaniami z poprzednich lat oraz dodatkowymi zestawami pytań. Dużo przyjemniej uczy się w ten sposób – szczególnie tuż przed samym egzaminem, gdy w sobotę po 8 godzinach czytania ustaw masz już dość wszystkiego i ratuje cię tylko mocna kawa. Sam kurs ma formę przyjemnych spotkań towarzyskich. Nie ma atmosfery jak na studenckich wykładach czyli suchego przekazywania wiedzy. Materiał przerabiany jest dość swobodnie, aby każdy był w stanie nadążyć i zrozumieć. W trakcie wyjaśniane są wszelkie wątpliwości. Mariusz „wrzuca” elementy z własnego doświadczenia oraz „z rynku” co sprawia, że nie sposób się nudzić. Egzamin nie jest najłatwiejszy. Wiele osób zdaje podchodząc do egzaminu kilka razy. Fakt, że udało się zdać za pierwszym razem jest dużą zasługą tego kto mnie przygotował. Jadąc na egzamin wiedziałem, że Mariusz przygotował mnie na tyle dobrze, że byłem pewny tego, że zdam. Przed salą rozmawiałem z innymi, którzy podchodzili do egzaminu. Jeden zdawał 2 raz, inny 4. Chcąc zdobyć licencję trzeba się zastanowić czy chce się uczyć 2 lata (tak jak osoba która podchodziła 4 razy) czy może lepiej wybrać solidny kurs po którym zda się za pierwszym razem. Wszystkim, którzy się zdecydują podchodzić do egzaminu życzę powodzenia i polecam Mariusza i maklers.pl.”

Paweł Pyzara, Makler Papierów Wartościowych, nr licencji 3295, 34 wynik na egzaminie, 167pkt, TOP 23%, korzystał z kursu maklerskiego stacjonarnego Maklers.pl, zdając egzamin za pierwszym podejściem.


"„Z czystym sumieniem mogę każdemu polecić kurs maklerski w Maklers.pl. Osobiście skorzystałem z kursu wideo i myślę, że była to najlepsza decyzja jaką mogłem podjąć. Otrzymałem od Pana Mariusza ogromną ilość materiałów, prezentacji, dużo informacji o samym egzaminie, jak i o skutecznych metodach nauki. No i przede wszystkim otrzymałem nagrania wideo. Zawarta w nich treść, sposób wyjaśniania trudnych pojęć, czy przekazana w nich wiedza jest na najwyższym poziomie. Myślę, że po ich obejrzeniu każdy jest w stanie skutecznie przygotować się do egzaminu.
Ponadto, kontakt z Panem Mariuszem był na bieżąco. W razie pytań, bardzo szybko otrzymywałem odpowiedź, bardzo pomógł mi także przy pisaniu odwołania. Bez jego pomocy na pewno miałbym problem ze zdaniem egzaminu. A tak dzięki kursowi Maklers.pl udało mi się uzyskać licencję już za pierwszym podejściem. Polecam wszystkim przyszłym kandydatom!"

Grzegorz Gawkowski, Makler Papierów Wartościowych, nr licencji 3302, po fazie odwolań uzyskał 160pkt., TOP 34%, korzystał z kursu maklerskiego wideo Maklers.pl, zdając egzamin za pierwszym podejściem.


Wróć do Referencji MPW.

LAUREACI:

Pomogliśmy zdobyć:

- ponad 500 licencji MPW

- ponad 100 licencji DI

SKONTAKTUJ SIĘ:

E-mail: kontakt@maklers.pl

Facebook: Maklers FB

Telefon: 791-784-004

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.