MAKLERS.ARSLEGE.PL      DI.ARSLEGE.PL

Maklers.pl jest firmą szkoleniową (a nie inwestycyjną)

SPRAWDŹ NAS:


Łącznie Maklers.pl pomógł już w zdobyciu ok. 100 licencji DI (oraz ok. 500 licencji MPW)


ZAWARTOŚĆ (ok. 2.000 stron) + VOD - online (3h nagrań):

 • wideonagranie z WARSZTATÓW ONLINE z lat 2017, 2014 oraz 2013 (łącznie ok. 20h nagrań, w tym 3,5h nagrań z 2017r.)
 • rozwiązania testów egzaminacyjnych na Doradcę Inwestycyjnego - 2 etap z lat 2002-2020 - 29 testów - ok. 600 stron, bardzo wysokiej jakości rozwiązań zadań (zadania nr 2-5 i zadania nr 1 z 12 ostatnich testów).
 • rozwiązania testów egzaminacyjnych na Doradcę Inwestycyjnego - 3 etap z lat 2005-2020 - 24 testy - ok. 200 stron, bardzo wysokiej jakości rozwiązań zadań.
 • tablice wzorów Maklers DI - 16 zalaminowanych kart, ok. 350 wzorów.
 • wydruki historycznych zadań (DI2 z lat 2002-2019, DI3 z lat 2005-2019) - ok. 300 stron.
 • poradnik "Doradca Inwestycyjny 2 i 3 etap", a w nim wskazówki dotyczące egzaminu DI2; wskazówki dotyczące egzaminu DI3 - ok. 15 stron.
 • poradnik "Doradca Inwestycyjny.
 • Wydruk najnowszego skryptu Deloitte: Praktyczny przewodnik po MSSF (UWAGA! Należy się wcześniej zarejestrować na stronie na stronie Delloitte); wydruki sprawozdań finansowych, do kilku ostatnich egzaminów z 2 etapu na Doradcę Inwestycyjnego; wskazówki do rozwiązywania zadania nr 1, na podstawie załączanego na egzaminie przez KNF sprawozdania finansowego - ok. 500 stron.
 • bezpłatne konsultacje z autorami rozwiązań, do czasu najbliższego egzaminu DI2 i DI3 (max. 20 e-maili i 1h konsultacji Skype).
 • bezpłatna pomoc w pisaniu odwołań do egzaminów DI2 i DI3.

Istnieje również możliwość dokupienia zbiorków zadań "instrumenty pochodne" oraz "instrumenty dłużne". Zbiorki zadań są dostepne pod linkiem podanym poniżej:

https://maklers.pl/di/zbiorki-zadan-di2-3


INFORMACJE O AUTORACH I ŹRÓDŁACH OPRACOWANIA:

 • autorami całości Superpakietu DI2+DI3 Maklers.pl, są:
  • Marcin Murawa-Świątkiewicz, CFA, DI, MPW
  • Mariusz Śliwiński, CIIA, DI, MPW, MGT (który zdał egzamin DI-2, po 2 miesiącach nauki, przy okazji tworzenia Superpakietu DI2+DI3 Maklers.pl; a także egzamin DI-3, po 3 tygodniach nauki, już korzystając z Superpakietu DI2+DI3 Maklers.pl)
  • Adam Szymko, CIIA, CAIA, DI (który zdał egzaminy DI-2 i DI-3, korzystając z Superpakietu DI2+DI3 Maklers.pl)
 • źródła opracowania: całość opracowania została zbudowana na bazie literatury pomocniczej, podanej w załączniku przez KNF, dotyczącym literatury do egzaminu na Doradcę Inwestycyjnego. Główna literatura, na której bazują opracowania:
  • J. Gajdka, E. Walińska – „Zarządzanie finansowe: teoria i praktyka.”, FRR 2000
  • A. Damodaran - „Finanse korporacyjne”, Teoria i praktyka, Wydawnictwo Helion 2007
  • F. Fabozzi – „Rynki obligacji: analiza i strategie”, WIG PRESS 2000
  • J. Hull – „Kontrakty terminowe i opcje: wprowadzenie.”, WIG PRESS 1999
  • E.J. Elton, M.J. Gruber – „Nowoczesna teoria portfelowa i analiza papierów wartościowych", WIG PRESS 1998
  • K. Jajuga, T. Jajuga "Inwestycje: instrumenty finansowe, aktywa niefinansowe, ryzyko finansowe, inżynieria finansowa", Wydawnictwo Naukowe PWN, Warszawa 2018

WYBRANE REFERENCJE Z OSTATNICH LAT:

"Z ogromną przyjemnością chcę zarekomendować firmę Maklers.pl z siedzibą w Tarnowie Podgórnym jako solidnego i skutecznego organizatora szkoleń przygotowujących do egzaminu na Maklera Papierów Wartościowych oraz Doradcę Inwestycyjnego. Z firmą miałem przyjemność współpracować na wielu polach.

Byłem uczestnikiem szkoleń przygotowujących do egzaminu na Maklera Papierów Wartościowych, następnie szkoleń przygotowujących do egzaminu na Doradcę Inwestycyjnego, nabywałem szereg materiałów – pomocy naukowych. Na każdym etapie współpracy firma oraz jej prowadzący – Mariusz Śliwiński zawsze odznaczali się nie tylko szczególnym profesjonalizmem, ale przede wszystkim wysokim poziomem wsparcia posprzedażowego.

Zajęcia wspominam jako niezwykle przyjemne oraz treściwe, gdzie w sprawny sposób przyjmowałem informacje niezbędne do nauki i podejścia do odpowiednich egzaminów. W moim przekonaniu, skuteczność i kultura współpracy szczególnie wyróżniają Pana Mariusza Śliwińskiego jako prowadzącego zajęcia oraz właściciela firmy Maklers.pl, tym samym polecam współpracę wszystkim zainteresowanym stronom."

Michał Ficenes, Makler Papierów Wartościowych, nr licencji 2988; Zdany 3 etap egzaminu na Doradcę Inwestycyjnego - oczekuje na wpis na listę DI, korzystał z kursu maklerskiego Maklers.pl, kursu na Doradcę Inwestycyjnego Maklers.pl oraz z Superpakietu DI2+3 Maklers.pl. Wszystkie etapy egzaminu DI (DI-1, DI-2, DI-3) zdał bezpośrednio po kursie DI Maklers.pl, w pierwszych możliwych terminach [Kurs DI (2015.07), egzamin DI-1 (2015.10), egzamin DI-2 (2015.11), egzamin DI-3 (2016.02)].

Pełna treść referencji


"Z Maklersami poznałem się przy okazji pisania odwołania do MPW w kwietniu 2013. Ta znajomość okazała się bardzo pomocna zarówno przy uzyskaniu licencji MPW jak i DI.  Podczas przygotowań do I, II i III etapu egzaminu na Doradcę Inwestycyjnego korzystałem z SUPERPAKIETU DI2+3. Materiał przygotowany przez firmę Maklers.pl jest dobra bazą do nauki, która jednak musi obejmować także przeczytanie ze zrozumieniem książek zalecanych przez KNF. SUPERPAKIET porządkuje wiedzę i zawiera wiele cennych wskazówek dotyczących rozwiązywania zadań oraz samej techniki przygotowania do egzaminu.

Z pełną odpowiedzialnością polecam pomoce naukowe oferowane przez firmę Maklers.pl"

Dariusz, DI, MPW


"Z SUPERPAKIETU DI2+3 opracowanego przez firmę Maklers.pl korzystałem podczas przygotowań do II i III etapu egzaminu na Doradcę Inwestycyjnego. Materiały dostarczane przez Maklers.pl są bardzo dobrze dopracowane zarówno pod względem merytorycznym jak i wizualnym, dzięki czemu czas poświęcony na przygotowania do egzaminu jest bardzo efektywnie wykorzystywany.

Chciałbym również pochwalić Maklers.pl za wsparcie merytoryczne podczas przygotowań do egzaminów – organizują webinaria, przesyłają aktualizację do pakietu, odpowiadają na pytania w krótkim czasie, a jeśli komuś powinie się noga, może liczyć na pomoc przy pisaniu odwołania. Dzięki temu oferta firmy nie ogranicza się jedynie do sprzedawania rozwiązań ale ma bardzo dużą w/w wartość dodaną.

Wszystkim osobom przygotowującym się do egzaminu polecam SUPERPAKIET DI2+3."

Darek, Doradca Inwestycyjny

Pełna treść referencji


"Podczas przygotowań do II i III etapu egzaminu na Doradcę Inwestycyjnego korzystałem z SUPERPAKIETU DI2+3 opracowanego przez firmę Maklers.pl. Pakiet przygotowany jest bardzo dobrze i znacznie ułatwia naukę do egzaminu. Wszystkie zadania są bardzo dokładnie rozpisane i wytłumaczone. Do największych zalet SUPERPAKIETU DI2+3 należy zaliczyć możliwość nielimitowanych konsultacji z trenerami firmy Maklers.pl oraz klarowne wyjaśnienie skomplikowanych zagadnień, które niejednokrotnie opisane są w rekomendowanej literaturze w sposób zawiły. Ponadto każde zadanie zawiera odnośniki do stron w rekomendowanej literaturze, co bardzo usprawnia przygotowania do egzaminu.

Pragnę podkreślić, iż nie pierwszy raz miałem przyjemność współpracować z firmą Maklers.pl i kolejny raz współpraca ta okazała się owocna.

Mogę zatem z pełną odpowiedzialnością polecić pomoce naukowe oferowane przez firmę Maklers.pl."

Jakub Woźniak, Doradca Inwestycyjny, nr licencji 505, Makler Papierów Wartościowych, nr licencji 2793

Pełna treść referencji


Polecam ofertę Maklers w skierowaną do kandydatów na Doradców Inwestycyjnych. Korzystałem osobiście z opracowań zadań i z czystym sumieniem mogę stwierdzić, iż są one najlepsze na rynku. Napisano je w sposób zrozumiały, a wszystkie kwestie zostały dogłębnie wyjaśnione tak, aby kandydaci nie uczyli się tylko konkretnego zadania "na pamięć", ale także potrafili poradzić sobie z innymi zagadnieniami.

Co najważniejsze, nie występują tam błędy merytoryczne, niestety tak często spotykane u konkurencji. Maklers aktualizuje swoje materiały na bieżąco, natomiast najnowsze rozwiązania innej firmy zostały mi przesłane 2 dni przed egzaminem.

Jeśli komuś powinie się noga, może liczyć na pomoc w odwołaniu. W moim przypadku jak i moich kolegów, była to pomoc skuteczna, mimo tego, iż trafiliśmy na statystycznie najtrudniejszy egzamin w historii. Reasumując, jeśli zastanawiasz się nad wsparciem edukacji do egzaminu na Doradcę Inwestycyjnego, nie znajdziesz lepszej oferty.

Dominik, Doradca Inwestycyjny, Makler Papierów Wartościowych

Pełna treść referencji


"Po zdaniu pierwszego etapu, miałem spory dylemat czy zdawać drugi etap w pierwszym podejściu. Wydawało mi się, że dwa miesiące to bardzo mało czasu zważywszy, że w tygodniu człowiek pracuje. Kupiłem pakiet maklers  DI II+III i powiem szczerze, że bez tych materiałów nie byłbym w stanie przygotować do  się do egzaminu, w tak krótkim czasie. Muszę też pochwalić maklers.pl, że nie sprzedają oni tylko rozwiązań, ale dają też wsparcie merytoryczne. W trakcie nauki napotkałem na pewne nieścisłości o które zapytałem maklers.pl, odpowiedź ich zawsze byłą błyskawiczna za co mocno dziękuje. Polecam ten pakiet i korzystanie z usług maklers.pl."
 
Marek, Doradca Inwestycyjny

"Serdecznie polecam ofertę Maklers.pl skierowaną dla osób przygotowujących się do egzaminu na Doradcę Inwestycyjnego. Przygodę z Maklers.pl rozpocząłem od MPW, a następnie znając bardzo wysoki poziom opracowanych materiałów, bez wahania skorzystałem z pakietu DI2+DI3. Pakiet przygotowany jest bardzo dobrze i znacznie ułatwia naukę do egzaminu. Wszystkie zadania są bardzo dokładnie rozpisane i wytłumaczone. Ponadto przy każdym zadaniu wymieniona jest literatura podstawowa wraz z numerami stron, które dotyczą danego zagadnienia – bardzo duże ułatwienie podczas nauki.

Bardzo istotny jest wkład Mariusza, który stale aktualizuje materiały  oraz organizuje webinaria, a także przekazuje bardzo pomocne uwagi podczas pisania odwołania (jeżeli będzie taka potrzeba)!  Materiały są opracowane na tyle dokładnie, że nie miałem potrzeby konsultacji.

Szczerze polecam pakiet DI2+DI3. Ja zdecydowałem się i nie żałuję, ponieważ zdałem oba etapy za pierwszym podejściem."

Bartosz Pawlak, Doradca Inwestycyjny, nr licencji 495, Makler Papierów Wartościowych, nr licencji 2800

Pełna treść referencji


WIĘCEJ REFERENCJI DI.


CAŁKOWITY KOSZT SUPERPAKIETU DI2+3 NA 2023R.:

1.499zł brutto

- 1.349zł brutto (rabat -10%*, dla Studenta, Członka SII, Klienta Maklers**)

- 1.199zł brutto (rabat -20%*, dla Nabywcy Kursu stacjonarnego/wideo "Doradca Inwestycyjny" Maklers.pl DI-1)

* Rabaty nie sumują się.

** Status Klienta Maklers ma osoba, która wydała do tej pory w naszej firmie minimum 1.500zł.


ZAMÓWIENIE SUPERPAKIETU DI2+3:

W celu zamówienia Superpakietu DI2+3, prosimy wypełnić poniższy formularz, wraz z podaniem danych osobowych, kontaktowych i informacją o zamówieniu Superpakietu DI2+3.

Po opłaceniu, Superpakiet DI-2+3 zostanie wysłany przesyłką kurierską.

Skontaktuj się z nami

W celu zadania pytania, lub zamówienia wybranych materiałów, można również skorzystać z formularza zgłoszeniowego. W formularzu tym prosimy po podanie wszystkich wymaganych danych. Ułatwi nam to późniejszy kontakt.
Zatwierdzając ten formularz akceptujesz naszą politykę prywatności. Prosimy o zapoznanie się z nią.
captcha
Przeładuj


DANE DO PRZELEWU:

mBank S.A. 79 1140 2004 0000 3202 8155 2595

Maklers.pl sp. z o.o.
ul. Słomińskiego 17/35
00-195 Warszawa


Zamówienia można również dokonać, odwiedzając SKLEP MAKLERS.


W razie wszelkich pytań, zapraszamy do ich zadawania, za pomocą wybranej formy kontaktu.

LAUREACI:

Pomogliśmy zdobyć:

- ponad 500 licencji MPW

- ponad 100 licencji DI

SKONTAKTUJ SIĘ:

E-mail: kontakt@maklers.pl

Facebook: Maklers FB

Telefon: 791-784-004

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.