MAKLERS.ARSLEGE.PL      DI.ARSLEGE.PL

Maklers.pl jest firmą szkoleniową (a nie inwestycyjną)

× Wiele podstawowych informacji o egzaminie na Maklera Papierów Wartościowych, znajdziesz tutaj: www.maklers.pl/mpw/darmowe/informacje-o-egzaminie.
Na tym wątku znajdziesz wszelkie informacje bieżące dotyczące tego egzaminu.

Egzamin MPW 25.03.2018

Więcej
6 lata 3 miesiąc temu #8756 przez admin
Replied by admin on topic Egzamin MPW 25.03.2018

Hej,
moje pytanie jest następujące. W kursie wideo są 4 odcinki dotyczące obrotu giełdowego. Jak się do nich ma planowany nowy odcinek?

Powinienem obejrzeć cztery i wtedy nowy, czy coś jednak opuścić ze względu na aktualizację i nowy szog?

Pozdrawiam
Hubert


Hubercie,

Możesz spokojnie przerabiać wideo w oparciu o obecny kurs wideo. Nową prezentację z "obrotu giełdowego i pozagiełdowego" (obecnie "obrotu na rynku regulowanym") już przygotowałem i po jej weryfikacji zostanie na jej bazie przygotowana stosowna errata aktualizująca dotychczasową wiedzę. Nowy odcinek wideonagrania pojawi się prawdopodobnie w przyszłym tygodniu i będzie się koncentrował głównie na aktualizacjach. Ciężko mi na tą chwilę stwierdzić jaka będzie jego długość, ale raczej będzie to ok. 1-2h nagrań.

Także krótko podsumowując:
  • Errata na życzenie będzie wysyłana jeszcze w tym tygodniu naszym Klientom (po weryfikacji - konieczność wcześniejszego zakupu kursu maklerskiego stacjonarnego/wideo Maklers.pl lub Superpakietu MPW Maklers.pl) na e-maile - jeszcze w tym tygodniu.
  • Wideonagranie z nowym aktualizującym odcinkiem będzie umieszczone na serwerze - uprawnienia do niego na życzenie otrzymają osoby, które dokonały wcześniej zakupu kursu maklerskiego stacjonarnego/wideo Maklers.pl- najpóźniej w przyszłym tygodniu.
  • W kolejnym tygodniu zostanie zaktualizowany system testów online www.maklers.arslege.pl o nowe zasady związane z SZOG (głównie kroki notowań + WUJ) - aktualizacja będzie dostępna u wszystkich osób z aktywnymi abonamentami do www.maklers.arslege.pl

O wszystkich zmianach będę informował na bieżąco.

Pozdrawiam,

Admin
Za tę wiadomość podziękował(a): Blazej, alice

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
6 lata 3 miesiąc temu #8761 przez admin
Replied by admin on topic Egzamin MPW 25.03.2018
Przygotowaliśmy już erratę 2017-2018 prezetnacji "OBRÓT NA RYNKU REGULOWANYM" (wcześniej "OBRÓT NA RYNKU GIEŁDOWYM I POZAGIEŁDOWYM").

Errata jest wysyłana za darmo na wyraźne życzenie w formie pdf na wskazany adres e-mail wszystkim osobom, które w latach 2016-2018 dokonały zakupu kursu maklerskiego stacjonarnego/online/wideo Maklers.pl lub Superpakietu MPW Maklers.pl i nie zdały jeszcze egzaminu MPW.

Dodatkowy odcinek wideo zostanie nagrany do 02.02.2018r.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
6 lata 2 miesiąc temu #8771 przez jbudny
Replied by jbudny on topic Egzamin MPW 25.03.2018
Witam.

Mam pytanie dotyczące aktualizacji testów online w maklers.arslege. Czy testy z SZOG i RG zostały skorygowane o nowe zasady?

Pozdrawiam
Justyna

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
6 lata 2 miesiąc temu #8777 przez admin
Replied by admin on topic Egzamin MPW 25.03.2018

Witam.

Mam pytanie dotyczące aktualizacji testów online w maklers.arslege. Czy testy z SZOG i RG zostały skorygowane o nowe zasady?

Pozdrawiam
Justyna


Hej Justyno,

Do końca tego tygodnia (być może już dzisiaj wieczorem), nagramy wideo upgrade'ujące dotychczasowy kurs maklerski wideo Maklers.pl o nowe reguły z RG+SZOG dotyczące zadań z technik notowań.

Aktualizację zadań w systemie maklers.arslege.pl rozpoczniemy w przyszłym tygodniu.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
6 lata 2 miesiąc temu #8779 przez admin
Replied by admin on topic Egzamin MPW 25.03.2018
Witam,

Wideonagranie upgrade'ujące o MIFID2 w zakresie obrotu na rynku regulowanym jest już gotowe.

Wszystkie osoby, które posiadają dostęp do kursu maklerskiego wideo Maklers.pl poprzez stronę www, mogą znaleźć to wideonagranie na stronie www, pod nr 17.

Zachęcam do obejrzenia - jeszcze przed egzaminem MPW w marcu 2018 roku! :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
6 lata 2 miesiąc temu #8780 przez alice
Replied by alice on topic Egzamin MPW 25.03.2018
Czy pozostali uzytkownicy ktorym dostep premium wygasl maja mozlowosc pobrania wideo?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
6 lata 2 miesiąc temu #8781 przez admin
Replied by admin on topic Egzamin MPW 25.03.2018

Czy pozostali uzytkownicy ktorym dostep premium wygasl maja mozlowosc pobrania wideo?


Witam Pani Alicjo,

Nie wysyłamy pliku wideo. Na e-mail przesłałem Pani informację, gdzie znajdzie Pani ten odcinek. :)

W razie dodatkowych pytań, proszę o kontakt e-mailowy.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
6 lata 2 miesiąc temu #8806 przez killer
Replied by killer on topic Egzamin MPW 25.03.2018
Hej,

Mam pytanie, czy jest już do sciągnięcia aktualny regulamin, SZOG giełdy, który będzie obowiązywał na najbliższym egzaminie. Bo już się pogubiłem :lol: , mam wydrukowany regulamin i szog z jesieni 2017 z kursu i czy to jest ten aktualny ?
Dzięki

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
6 lata 2 miesiąc temu #8807 przez admin
Replied by admin on topic Egzamin MPW 25.03.2018

Hej,

Mam pytanie, czy jest już do sciągnięcia aktualny regulamin, SZOG giełdy, który będzie obowiązywał na najbliższym egzaminie. Bo już się pogubiłem :lol: , mam wydrukowany regulamin i szog z jesieni 2017 z kursu i czy to jest ten aktualny ?
Dzięki


Piotrek,

Pod koniec grudnia KNF zrobiła wrzutę nowego RG i SZOG, który obowiązuje od 3.01.2018r. Wtedy też weszły na giełdę nowe zasady obrotu. Zmian nie jest tak dużo dla rozwiązywania zadań z technik notowań, jak początkowo się obawialiśmy.

Erratkę Ci przesłałem. Zobacz jeszcze w wideokursie 17 odcinek. Masz go dostępnego w ramach kursu wideo na www.

Pozdrawiam,

Admin
Za tę wiadomość podziękował(a): killer

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
6 lata 2 miesiąc temu #8810 przez konermus
Replied by konermus on topic Egzamin MPW 25.03.2018
Cześć wszystkim,

W marcu podchodzę do egzaminu, a już wczoraj wysłałem do KNF listem poleconym wszystkie wymagane papierki. Podczas śledzenia przesyłki na stronie poczty pojawia się informacja, że przesyłka jest awizowana i do odbioru w placówce. Orientuje się ktoś może czy jest to normalne? Czy ktoś z KNFu się po ten list pofatyguje czy może powinienem jakoś interweniować?

Z góry dziękuję i pozdrawiam serdecznie ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.180 s.

LAUREACI:

Pomogliśmy zdobyć:

- ponad 500 licencji MPW

- ponad 100 licencji DI

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.