MAKLERS.ARSLEGE.PL      DI.ARSLEGE.PL

Maklers.pl jest firmą szkoleniową (a nie inwestycyjną)

× Wiele podstawowych informacji o egzaminie na Doradcę Inwestycyjnego, znajdziesz tutaj: www.maklers.pl/di/darmowe/informacje-o-egzaminie.
Na tym wątku znajdziesz wszelkie informacje bieżące dotyczące tego egzaminu.

Egzamin DI-2 - 17.05.2014r.

Więcej
10 lata 2 tygodni temu #4220 przez Viaces
Replied by Viaces on topic Egzamin DI-2 - 17.05.2014r.
Może masz rację Rothbard,

Ja już obliczyłem w excelu to drzewo. Nie było to az takie skomplikowane, tylko nie uwzględniałem wcześniej zmian ceny przy dłuższych okresach zapadalności.
Obawiam się, że (ponieważ 17 jest test DI II), pozostaje mi walka z czasem).
Rothbard, wielkie Ci dzięki za wytłumaczenie. Może uda się to jakos zaliczyc. Ty rozumiem korzystales z DI II etap superpakiet?

z powazaniem

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 2 tygodni temu #4221 przez admin
Replied by admin on topic Egzamin DI-2 - 17.05.2014r.
Oficjalne info o DI-2 w dniu 17.05.2014r. jest już na stronie KNF:

www.knf.gov.pl/dla_rynku/egzaminy/Doradc...ce_egzaminow_di.html

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 2 tygodni temu #4222 przez Rothbard
Replied by Rothbard on topic Egzamin DI-2 - 17.05.2014r.

Może masz rację Rothbard,

Ja już obliczyłem w excelu to drzewo. Nie było to az takie skomplikowane, tylko nie uwzględniałem wcześniej zmian ceny przy dłuższych okresach zapadalności.
Obawiam się, że (ponieważ 17 jest test DI II), pozostaje mi walka z czasem).
Rothbard, wielkie Ci dzięki za wytłumaczenie. Może uda się to jakos zaliczyc. Ty rozumiem korzystales z DI II etap superpakiet?

z powazaniem


tak, korzystałem, i polecam każdemu. Przyspiesza naukę mocno.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 2 tygodni temu #4223 przez Viaces
Replied by Viaces on topic Egzamin DI-2 - 17.05.2014r.
Rozumiem, że już jestes DI?

Tylko nie wiem czy ja zdąrze, bo to 3 tygodnie (może lekko więcej). czy udało sie tobie za 1 razem zdac 2 etap?

I czy w takim wypadku Hull'a i Fabozziego na pamięc?, oraz jak z MSR (da się wyciągnąć z raportów)?

z poważaniem

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 2 tygodni temu - 10 lata 2 tygodni temu #4224 przez Rothbard
Replied by Rothbard on topic Egzamin DI-2 - 17.05.2014r.

Rozumiem, że już jestes DI?

Tylko nie wiem czy ja zdąrze, bo to 3 tygodnie (może lekko więcej). czy udało sie tobie za 1 razem zdac 2 etap?

I czy w takim wypadku Hull'a i Fabozziego na pamięc?, oraz jak z MSR (da się wyciągnąć z raportów)?

z poważaniem


Dobrze rozumiesz :)
maklers.pl/di/referencje tutaj masz opisane doświadczenia klientów z tym pakietem i masz wśród nich głos Pana Marka, że nawet przy deficycie czasu pakiet mocno wspiera naukę, i niemożliwe staje się możliwe. Dobra rada: zaczynaj od najnowszych testów, i leć tematycznie zadaniami, zresztą jest tam poradnik dołączony o tym jak się uczyć.

Hull na pamięć, Fabozzi w dużej mierze też. Do MSR są przykłady w pakiecie o tym jak szybko rozwalać zadania z nich, i jak znajdować potrzebne dane w raporcie.

Jestem przekonany że nawet w Twojej sytuacji (3 tygodnie do egzaminu) opłaca się kupić. To jest inwestycja w siebie, a nieudane podejście do egzaminu kosztuje tyle samo co udane i trzeba je powtarzać a konsekwencji tracić kolejne miesiące. Warto zmaksymalizować swoją szansę zdania tego jak najszybciej. Bądź co bądź i tak się przyda, czy to do kolejnego podejścia, czy do trzeciego etapu potem.
Ostatnia10 lata 2 tygodni temu edycja: Rothbard od.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 2 tygodni temu #4225 przez Viaces
Replied by Viaces on topic Egzamin DI-2 - 17.05.2014r.
czy jest jakakolwiek promocja na wasz DI II etap (bez III etapu)?
Bo jak rozumiem, kosztuje to 700 pln (II =III). Chciałbym otrzymać jeszcze z dwie próbki (test z grudnia 2009) oraz z ostatnich lat. Na tej podstawie podejme decyzję W dniu dzisiejszym chce podjąc decyzję, by otrzymać to jak najszybciej (walka z czasem z 17 maja). Czy nie macie jakiejś świątecznego rabatu???

z pooważaniem

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 2 tygodni temu - 10 lata 2 tygodni temu #4226 przez admin
Replied by admin on topic Egzamin DI-2 - 17.05.2014r.

czy jest jakakolwiek promocja na wasz DI II etap (bez III etapu)?
Bo jak rozumiem, kosztuje to 700 pln (II =III). Chciałbym otrzymać jeszcze z dwie próbki (test z grudnia 2009) oraz z ostatnich lat. Na tej podstawie podejme decyzję W dniu dzisiejszym chce podjąc decyzję, by otrzymać to jak najszybciej (walka z czasem z 17 maja). Czy nie macie jakiejś świątecznego rabatu???

z pooważaniem


Viaces,

Uważamy, że cena, którą oferujemy i tak jest za niska. Całkowity koszt to 799zł brutto. Ze zniżką studencką/kliencką/SII - 719zł brutto. Jest to równowartość 1 dnia pracy na szeregowym stanowisku w Norwegii lub Szwajcarii, gdzie rynki pracy są otwarte. Znacznie większym kosztem, którego z reguły się nie liczy jest czas, który trzeba wpompować w naukę. A na DI czas może wynosić ok. 1000 godzin (czyli poświęcone 100.000zł na niepracowaniu w tym czasie na platformie wiertniczej w Norwegii). W naszym pakiecie staramy się zaoferować proste równanie CZAS = PIENIĄDZ.

Nie widzimy potrzeby w jakimkolwiek obniżaniu tej i tak już niskiej ceny, czy rozbijaniu pakietu na DI2 i DI3 osobno, gdyż są to komplemenatarne egzaminy.

To co dorzucimy/dorzucamy gratisowo do pakietu i co zostanie ogłoszone już niebawem - to bezpłatna pomoc w pisaniu odwołań do DI2 i DI3. Jest to o tyle istotne, że aż 8/15 Laureatów ostatniego DI2, przeszło DI2 dzięki odwołaniom. 4/15 Laureatom mieliśmy przyjemność pomagać w tym procesie. Wśród nich były tzw. beznadziejne przypadki:
1) Zad.4 ocenione na 21pkt, Zad.2 ocenione na 40pkt
2) Zad.4 ocenione na 32pkt

Już po najbliższym DI2, pomoc w zakresie pisania odwołań, zostanie zaoferowana wyłącznie Klientom, którzy nam zaufali i kupili nasz superpakiet DI2+DI3. Nikomu innemu takiej pomocy nie udzielimy. Dzięki temu będziemy mogli skoncentrować się na serwisie - wyłącznie dla naszych Klietnów.

Tak samo zresztą będziemy traktowali naszych klientów z MPW i DI1.

Próbki masz tutaj:
PRÓBKA ROZWIĄZAŃ TESTU DI-2 Z DNIA 12.01.2014R.
PRÓBKA ROZWIĄZAŃ TESTU DI-3 Z DNIA 11.08.2013R.

W razie potrzeby otrzymania kolejnych próbek (konkretny test i numer zadania), napisz proszę bezpośrednio na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ostatnia10 lata 2 tygodni temu edycja: admin od.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 2 tygodni temu - 10 lata 2 tygodni temu #4228 przez TheTamirland
Replied by TheTamirland on topic Egzamin DI-2 - 17.05.2014r.
Już po najbliższym DI2, pomoc w zakresie pisania odwołań, zostanie zaoferowana wyłącznie Klientom, którzy nam zaufali i kupili nasz superpakiet DI2+DI3. Nikomu innemu takiej pomocy nie udzielimy. Dzięki temu będziemy mogli skoncentrować się na serwisie - wyłącznie dla naszych Klietnów.

Szkoda :( Niektórzy mają za sobą dłuższą historię przygotowań lub inne materiały, i niestety już się nie zdecydują na zakup pakietu 4 tyg przed egzaminem. Ale solidne wsparcie przy odwołaniu zawsze może się przydać. Ja bym był skołonny zapłacić rozsądną cenę za możliwość wsparcia wyłącznie na odwołaniach (jeźeli zajdzie taka potrzeba).

Myślę że warto jednak o tym pomyśleć :)
Ostatnia10 lata 2 tygodni temu edycja: TheTamirland od.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 1 tydzień temu #4229 przez admin
Replied by admin on topic Egzamin DI-2 - 17.05.2014r.

Już po najbliższym DI2, pomoc w zakresie pisania odwołań, zostanie zaoferowana wyłącznie Klientom, którzy nam zaufali i kupili nasz superpakiet DI2+DI3. Nikomu innemu takiej pomocy nie udzielimy. Dzięki temu będziemy mogli skoncentrować się na serwisie - wyłącznie dla naszych Klietnów.

Szkoda :( Niektórzy mają za sobą dłuższą historię przygotowań lub inne materiały, i niestety już się nie zdecydują na zakup pakietu 4 tyg przed egzaminem. Ale solidne wsparcie przy odwołaniu zawsze może się przydać. Ja bym był skołonny zapłacić rozsądną cenę za możliwość wsparcia wyłącznie na odwołaniach (jeźeli zajdzie taka potrzeba).

Myślę że warto jednak o tym pomyśleć :)


TheTamirland,

W każdej chwili możesz skorzystać z naszej oferty Superpakiet DI2+3 + wideo Maklers.pl :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 1 tydzień temu #4236 przez admin
Replied by admin on topic Egzamin DI-2 - 17.05.2014r.
Tak z ciekawości.

Kto z forumowiczów, którzy zdali DI-1 podchodzi do DI-2, a kto poddaje najbliższy termin walkowerem? :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.254 s.

LAUREACI:

Pomogliśmy zdobyć:

- ponad 500 licencji MPW

- ponad 100 licencji DI

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.