MAKLERS.ARSLEGE.PL      DI.ARSLEGE.PL

Maklers.pl jest firmą szkoleniową (a nie inwestycyjną)

× Wiele podstawowych informacji o egzaminie na Doradcę Inwestycyjnego, znajdziesz tutaj: www.maklers.pl/di/darmowe/informacje-o-egzaminie.
Na tym wątku znajdziesz wszelkie informacje bieżące dotyczące tego egzaminu.

Egzamin DI-2 - 17.05.2014r.

Więcej
10 lata 3 tygodni temu #4181 przez admin
Egzamin DI-2 - 17.05.2014r. was created by admin
Zapraszam do dyskusji na temat egzaminu DI-2, który odbędzie się prawdopodobnie w maju 2014r.

Daty, w których potencjalnie może się odbyć najbliższy DI-2 to:

- 11.05.2014
- 18.05.2014
- 25.05.2014

Jak sądzicie? Kiedy Komisja zorganizuje ten egzamin?

Ma ktoś może już oficjalne/nieoficjalne/półoficjalne info na ten temat???

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 3 tygodni temu #4183 przez Viaces
Replied by Viaces on topic Egzamin DI-2 - 17.05.2014r.
11.05.2014 strasznie szybko, zaczynam się bać

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 3 tygodni temu #4184 przez Viaces
Replied by Viaces on topic Egzamin DI-2 - 17.05.2014r.
mam nadzieje, że 01.06.2014

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 3 tygodni temu #4185 przez admin
Replied by admin on topic Egzamin DI-2 - 17.05.2014r.
Rozporządzenie nakazuje organizację DI-2 najpóźniej 8 tygodni po DI-1. Dlatego też Komisja nie zorganizuje Wam Dnia Dziecka...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 3 tygodni temu #4191 przez Viaces
Replied by Viaces on topic Egzamin DI-2 - 17.05.2014r.
mam pytanie, czy przerabiajac wszystkie testu z II etapu (nie wiem czy zdąrze) można miec jakies szanse na zdanie tego etapu za pierwszym razem. Czy raczej nastawiac sie od razu na 2 podejscie?
jakie materialy moglyby pomoc w przyspieszeniu (mam prawie wszyskie rozwiazania) i sam rozwiazalem (nie wiem czy dobrze) z 4 testy (juz), dzis 5 test po pracy zrobie)

dziekuję serdecznie za porade

jak trzeba będzie kupic to dokupie

z powazaniem

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 3 tygodni temu #4192 przez admin
Replied by admin on topic Egzamin DI-2 - 17.05.2014r.

mam pytanie, czy przerabiajac wszystkie testu z II etapu (nie wiem czy zdąrze) można miec jakies szanse na zdanie tego etapu za pierwszym razem. Czy raczej nastawiac sie od razu na 2 podejscie?
jakie materialy moglyby pomoc w przyspieszeniu (mam prawie wszyskie rozwiazania) i sam rozwiazalem (nie wiem czy dobrze) z 4 testy (juz), dzis 5 test po pracy zrobie)

dziekuję serdecznie za porade

jak trzeba będzie kupic to dokupie

z powazaniem


Viaces,

Zachęcam do zapoznania się z naszą autorską ofertą i opiniami naszych podopiecznych. Autorskie materiały na DI jako Maklers.pl, zaczęliśmy tworzyć co prawda dopiero w 2013, ale już teraz zebraliśmy wiele zadowolonych osób. 4 osoby, które zdały osatatnie testy DI-2 i DI-3, korzystały z Superpakietu DI2+3.
Szczegóły tutaj: maklers.pl/di/superpakiet-wideo-di2-3
Referencje tutaj: maklers.pl/di/referencje

W Superpakiecie DI2+3 wyraźnie wskazujemy, co należy przerobić poza nauką na bazie historycznych testów, w tym m.in:
- zad.1 - przewodnik Deloitte, sprawozdania finansowe spółek giełdowych, kilka ostatnich zad.1 z testów DI2
- zad.2 - Gajdka, tom 2, wybrany rozdział dotyczący opcji rzeczywistych z Damodarana + wszystkie historyczne zad.2 z DI2 + wybrane zad.2 z DI3
- zad.3 - Hull w małym paluszku, wszystkie historyczne zad.3 z DI2 + wybrane zad.2 z DI3
- zad.4 - Fabozzi PL (wybrane rozdziały), wszystkie historyczne zad.4 z DI2 + wybrane zad.2 z DI3 + ???
- zad.5 - wszystkie historyczne zad.5 z DI2 + wybrane zad.2 z DI3.

Próbki rozwiązań w jakości Maklers, możesz zobaczyć tutaj:
- DI2 - www.maklers.pl/images/stories/di/probka-...azan-di2-maklers.pdf
- DI3 - www.maklers.pl/images/stories/di/probka-...azan-di3-maklers.pdf

Ponadto dajemy masę wskazówek do nauki i systemu zdawania testu na egzaminach DI2 + DI3.

I... pomoc w procesie odwołań od najbliższych sesji egzaminacyjnych zamierzamy zaoferować bezpłatnie, ale tylko i wyłącznie klientom Maklers
(w przypadku DI - autorskie pakiety 2013 i 2014 rok), tak by móc jeszcze lepiej skoncentrować się na obsłudze serwisowej - posprzedażowej.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 3 tygodni temu - 10 lata 3 tygodni temu #4195 przez Rothbard
Replied by Rothbard on topic Egzamin DI-2 - 17.05.2014r.
Osobom przygotowującym się do DI-2 polecam nieprzeoczanie tego tematu: maklers.pl/forum/inne-di/202-czym-nas-mo...czyc-komisja-na-di-2
Ostatnia10 lata 3 tygodni temu edycja: Rothbard od.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 3 tygodni temu #4196 przez wasyl
Replied by wasyl on topic Egzamin DI-2 - 17.05.2014r.

Rozporządzenie nakazuje organizację DI-2 najpóźniej 8 tygodni po DI-1. Dlatego też Komisja nie zorganizuje Wam Dnia Dziecka...


Ja coś źle policzyłem i wyszło mi, że najpóźniej 11 maja będzie :) więc jednak dzień dziecka przyszedł wcześniej w tym roku :cheer: B)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 2 tygodni temu #4203 przez Viaces
Replied by Viaces on topic Egzamin DI-2 - 17.05.2014r.
cześć Rothbard,

mam do Ciebie pytanko odnośnie zadania 4 z testu z grudnia 2009 roku. W jaki sposób z drzewka dwumianowego (opierając się na tej samej obligacji) wyznaczyć stopy terminowe (nie podlegające arbitrazowi), za pomocą których dalej możemy obliczyć wartość kredytu udzielonego przez bank.
Jak w tedy wyliczyć Floor?

Jak ktoś inny wie odpowiedz, niech opisze, lub wyśle na tę skrzynkę w Excelu rozwiązanie.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wielkiej Dzięki.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 2 tygodni temu #4204 przez Viaces
Replied by Viaces on topic Egzamin DI-2 - 17.05.2014r.
Egzamin II etap odbedzie najprawdopodobniej 17 maja (sobota - bo przewodniczący ma jakis problem)
Za tę wiadomość podziękował(a): admin

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.175 s.

LAUREACI:

Pomogliśmy zdobyć:

- ponad 500 licencji MPW

- ponad 100 licencji DI

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.