MAKLERS.ARSLEGE.PL      DI.ARSLEGE.PL

Maklers.pl jest firmą szkoleniową (a nie inwestycyjną)

× Wiele podstawowych informacji o egzaminie na Maklera Papierów Wartościowych, znajdziesz tutaj: www.maklers.pl/mpw/darmowe/informacje-o-egzaminie.
Na tym wątku znajdziesz wszelkie informacje bieżące dotyczące tego egzaminu.

Egzamin MPW 2020.03.29 (zmiana na 2020.06.21 i kolejna na 2020.09.13)

Więcej
3 lata 6 miesiąc temu #9811 przez kamiljen
Czy zaświadczenie o złożeniu egzaminu z wynikiem pozytywnym niezbędne do wniosku o wpis na listę przyjdzie pocztą czy dostajemy to na maila?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
3 lata 6 miesiąc temu #9812 przez ASZ
Pocztą-taka informacja jest na kartce, która otrzymaliśmy po wyjściu z egzaminu.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
3 lata 6 miesiąc temu #9813 przez Harni91
Hej,
Właśnie w tej sprawie dzwoniłem do KNF. Dowiedziałem się, że przychodzi zarówno pocztą, jak i na maila ale do złożenia wniosku o wpis, wystarczy skan, który otrzymasz na maila.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
3 lata 6 miesiąc temu #9814 przez kamiljen
Jeżeli chodzi o pytanie 77 to:
odpowiedź a) jest zawarta w par.24 pkt.4
b) jest zawarta w par.24 pkt. 5
c) jest zawarta w par. 24 pkt. 1 ust. 1)
d) jest zawarta w par. 27 pkt. 1.

Wobec tego żadna z odpowiedzi nie jest nieprawidłowa.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
3 lata 6 miesiąc temu #9815 przez admin
W związku z pojawiającymi się pytaniami o kwestie formalne dla osób, które uzyskały pozytywny wynik na egzaminie.

1. KNF powinna przysłać jeszcze w październiku zaświadczenie o zdaniu egzaminu z kompletem dokumentów do wypełnienia,

2. W dokumentach z KNF będzie pełna instrukcja. Trzeba będzie wziąć zaświadczenie o niekaralności z KRK, dołożyć zdjęcia, wpłacić kilkadziesiąt złotych na czynności administracyjne i wysłać komplet wypełnionych dokumentów do KNF.

3. KNF dokonuje wpisu na listę maklerów papierów wartościowych po odpowiednim zbadaniu kandydatów i sprawdzeniu dokumentacji. Może być kilka miotów wpisów na listę. W okresie do 3 miesięcy od złożenia egzaminu powinno się być wpisanym na liście. Od momentu wpisu na listę MPW można używać tytułu zawodowego "makler papierów wartościowych".

4. Nieco później przychodzi papierowa licencja (typu dyplom) na adres pocztowy (o ile wpłaciło się odpowiednią opłatę administracyjną w wysokości kilkunastu PLN i zażyczyło tego sobie - każdy chce!). To zamyka całą procedurę.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
3 lata 5 miesiąc temu #9821 przez kamiljen
Tak z ciekawości, ktoś kto się odwoływał dostał może już jakąś odpowiedź? 1,5 miesiąca od egzaminu minęło a tu ani opublikowanego arkusza ani informacji o odwołaniach już nie mówiąc o wpisach na listę.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
3 lata 5 miesiąc temu #9822 przez Junior_Battle

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
3 lata 5 miesiąc temu #9823 przez Junior_Battle
Hej, jakieś newsy? Próbowałem się dodzwonić do komisji ale bez skutku (czekam również na wynik odwołania)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
3 lata 5 miesiąc temu #9824 przez NWjoker
Też przed chwilą próbowałem się dodzwonić w tej sprawie, ale nikt nic nie wie, a na stronie KNFu nic nie mogę na ten temat znaleźć.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
3 lata 5 miesiąc temu #9825 przez jahonen
To samo u mnie. Podobno mieli 15 dni roboczych na rozpatrzenie więc teoretycznie do północy jest termin do ogloszenia

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.120 s.

LAUREACI:

Pomogliśmy zdobyć:

- ponad 500 licencji MPW

- ponad 100 licencji DI

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.