MAKLERS.ARSLEGE.PL      DI.ARSLEGE.PL

Maklers.pl jest firmą szkoleniową (a nie inwestycyjną)

× Wiele podstawowych informacji o egzaminie na Maklera Papierów Wartościowych, znajdziesz tutaj: www.maklers.pl/mpw/darmowe/informacje-o-egzaminie.
Na tym wątku znajdziesz wszelkie informacje bieżące dotyczące tego egzaminu.

Egzamin MPW 2020.03.29 (zmiana na 2020.06.21 i kolejna na 2020.09.13)

Więcej
3 lata 3 miesiąc temu #9956 przez Bernard Madoff
Witaj serdecznie,

Pierwszego etapu DI Komisja na razie nie publikuje (potwierdzone) zatem przypuszczam, że tutaj będzie podobnie.

Pozdrawiam,
Adrian.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
3 lata 3 miesiąc temu #9962 przez NWjoker
Jeszcze takie drobne pytanie o zdanie 86, tak dla pewności. Otóż odpowiedź B to zlecenie kupna, w którym limit aktywacji jest mniejszy niż realizacji, więc pod tym względem koszer, ale błąd polega na tym, że limit aktywacji jest taki sam jak kurs ostatniej transakcji, a to błąd, bo powinien być większy, dlatego odpowiedź B jest błędna, prawda? Może banalne pytanie, ale muszę się upewnić.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
3 lata 3 miesiąc temu #9968 przez NWjoker
Albo jestem cymbałem i przestałem ogarniać obsługę strony KNF, albo oni dalej nie ogłosili terminu następnego najbliższego egzaminu...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
3 lata 3 miesiąc temu #9969 przez Oscylator
Nie jesteś cymbałem, termin nie jest jeszcze podany. Pewnie póki nie zaszczepią połowy galaktyki termin egzaminu nie będzie podany.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
3 lata 1 miesiąc temu #9993 przez Andrzej
Info z sekretariatu: w ciągu 2 tygodni ma zostać podany termin, z dużym prawdopodobieństwem egzamin będzie w czerwcu. Więc do nauki i do roboty :) Powodzenia! Ja się nie zdecydowałem na poważnie wziąć do nauki i jeszcze nie podchodziłem, a myślę o tym co roku od kilku lat, ale chyba nadszedł czas. 

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
3 lata 1 miesiąc temu #9998 przez Szymon Ablewski
Cześć, mam pytanie :)

Czy jeśli egzamin będzie w czerwcu, to nie ma szans, aby odbył się jeszcze jeden w tym roku? Jeśli tak, to kiedy mógłby być organizowany następny?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
3 lata 1 miesiąc temu #9999 przez Bernard Madoff
Polecam poniższą lekturę:

Rozporządzenie Ministra Finansów z dnia 18 maja 2016 r. w sprawie egzaminów na maklera papierów wartościowych i doradcę inwestycyjnego oraz sprawdzianu umiejętności

lub bezpośredni kontakt z KNF:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
3 lata 1 miesiąc temu #10000 przez rafaello2000
Chyba jednak tego egzaminu w czerwcu nie będzie, bo ja nigdzie nie widzę komunikatu :(

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
3 lata 1 miesiąc temu #10001 przez admin

Polecam poniższą lekturę:

Rozporządzenie Ministra Finansów z dnia 18 maja 2016 r. w sprawie egzaminów na maklera papierów wartościowych i doradcę inwestycyjnego oraz sprawdzianu umiejętności

lub bezpośredni kontakt z KNF:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 

Polecam śledzić też to: www.parkiet.com/Gospodarka----Kraj/30130...ny-w-egzaminach.html

W przypadku egzaminu na DI liczba sesji egzaminacyjnych spadnie do 3 (czyli 1 egzamin na DI-1, 1 na DI-2 i 1 na DI-3) + dodatkowo 1 sprawdzian umiejętności rocznie.

W przypadku MPW nie ma żadnej informacji o zmianie.

Jeśli chodzi o MPW w 2021 sytuacja jest moim zdaniem prosta. Z uwagi na koronawirusa w tym roku moim zdaniem odbędzie się podobnie jak w 2020 1 sesja egzaminacyjna. Moim zdaniem w czerwcu lub we wrześniu. Korona pokaże...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
3 lata 1 miesiąc temu #10002 przez Minister
Rozmawiałem 2-3 dni temu z sekretariatem w KNF i otrzymałem informację, że Komisja planuje egzamin na 2 połowę czerwca. W związku z tym informacja odnośnie egzaminu może zostać podana jeszcze do końca marca.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.229 s.

LAUREACI:

Pomogliśmy zdobyć:

- ponad 500 licencji MPW

- ponad 100 licencji DI

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.