MAKLERS.ARSLEGE.PL      DI.ARSLEGE.PL

Maklers.pl jest firmą szkoleniową (a nie inwestycyjną)

× Wiele podstawowych informacji o egzaminie na Maklera Papierów Wartościowych, znajdziesz tutaj: www.maklers.pl/mpw/darmowe/informacje-o-egzaminie.
Na tym wątku znajdziesz wszelkie informacje bieżące dotyczące tego egzaminu.

Egzamin MPW 2020.03.29 (zmiana na 2020.06.21 i kolejna na 2020.09.13)

Więcej
3 lata 6 miesiąc temu #9799 przez Junior_Battle
Masz strasznie rozszczeniowe podejście.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
3 lata 6 miesiąc temu #9801 przez admin
Paweł, wyluzuj...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
3 lata 6 miesiąc temu #9803 przez NWjoker
Dobra panowie, w oficjalnych wynikach wyszło mi 156 punktów, a to oznacza, ze brakuje dokładnie tyle ile nie ma po odjęciu tych co się należą z odwołania. To znaczy, że już można pisać odwołania od wyniku. Dlaczego tylko mieliśmy na to czekać dopiero teraz, zamiast na początku upomnieć Komisję o tym, żeby wiedziała jak ma podliczać punkty? To może np. przedłużyć okres wpisywania na listę maklerów papierów wartościowych.

Tak czy inaczej: Jak się odwołać?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
3 lata 6 miesiąc temu #9804 przez admin

Dobra panowie, w oficjalnych wynikach wyszło mi 156 punktów, a to oznacza, ze brakuje dokładnie tyle ile nie ma po odjęciu tych co się należą z odwołania. To znaczy, że już można pisać odwołania od wyniku. Dlaczego tylko mieliśmy na to czekać dopiero teraz, zamiast na początku upomnieć Komisję o tym, żeby wiedziała jak ma podliczać punkty? To może np. przedłużyć okres wpisywania na listę maklerów papierów wartościowych.

Tak czy inaczej: Jak się odwołać?


Paweł,

Naprawdę wyluzuj. Nie walcz z systemem chcąc pod ten system podlegać.

Wszystko ma swój czas i miejsce. Odwołania również.

Masz zgodnie z obowiązującym systemem 4 dni robocze na przygotowanie odwołania i jego wysłanie do KNF. KNF ma 15 dni roboczych na ocenę odwołania i ew. weryfikację wyniku jeśli uzna, iż powinieneś otrzymać dodatkowe punkty.

Pierwsze co trzeba zrobić to wysłać e-mail wraz z podaniem Twojego numeru rejestru na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z prośbą o przesłanie skanu karty Twoich odpowiedzi.

Później możesz skan tej karty przesłać do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. gdyż jesteś naszym wiernym klientem. Dalsza droga już na e-mailu.

Pozdrawiam,

A.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
3 lata 6 miesiąc temu #9805 przez NWjoker
W sensie, że jak odwołania nie napiszę do nich w ciągu 4 dni, to pozamiatane i już nie mogę? To w takim razie się śpieszę z wykonaniem tego.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
3 lata 6 miesiąc temu #9806 przez admin
Krótkie podsumowanie zdawalności (przed odwołaniami).

Na egzamin zapisało się 119 osób. Podeszło do niego 106 osób, zdało 27 osób. Zdawalność wynosi zatem 25,5%.

Hitem okazał się najlepszy wynik egzaminu na poziomie 214 punktów. Jest to pierwszy tak wysoki wynik jaki widzę (wcześniejszy rekord wynosił 209 punktów). Także szacun dla tej osoby!

2 miejsce zajął nasz podopieczny korzystający z kursu maklerskiego wideo Maklers.pl uzyskując 190 punktów.

Na tą chwilę 6 klientów Maklers.pl pochwaliło się swoimi pozytywnymi wynikami.

Jeśli jesteście nad kreską to chwalcie się proszę. :)

Po odwołaniach, mam nadzieję, że zdawalność wzrośnie...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
3 lata 6 miesiąc temu #9807 przez Junior_Battle
Dla osób zdających w przyszłych terminach:

ćwiczcie do bólu najprostsze cwiczenia z matmy finansowej, szczególnie gdy liczycie kwotę / % dla półrocza a pytają o rok etc, rysujcie strategie opcyjne.

Osobiście mam 156 pkt na własne życzenie - proste błędy z mat finansowej / strategii opcyjnych.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
3 lata 6 miesiąc temu #9808 przez NWjoker
Ja na egzaminie poznałem kumpla co mówi, że wyszło mu 190, a to też zajebisty wynik. Co więcej, to jego pierwsze podejście.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
3 lata 6 miesiąc temu #9809 przez NWjoker
Jak masz też 156, to walcz, bo jeśli należą Ci się pkt za te odpowiedzi co są do odwołania, to będziesz nad progiem.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
3 lata 6 miesiąc temu #9810 przez jahonen
Dlaczego uważacie, że 77 nie posiada prawidłowej odpowiedzi?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.207 s.

LAUREACI:

Pomogliśmy zdobyć:

- ponad 500 licencji MPW

- ponad 100 licencji DI

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.