MAKLERS.ARSLEGE.PL      DI.ARSLEGE.PL

Maklers.pl jest firmą szkoleniową (a nie inwestycyjną)

× Wiele podstawowych informacji o egzaminie na Maklera Papierów Wartościowych, znajdziesz tutaj: www.maklers.pl/mpw/darmowe/informacje-o-egzaminie.
Na tym wątku znajdziesz wszelkie informacje bieżące dotyczące tego egzaminu.

Egzamin MPW 2020.03.29 (zmiana na 2020.06.21 i kolejna na 2020.09.13)

Więcej
3 lata 7 miesiąc temu #9766 przez NWjoker
Dobra Panowie, ja proponuję już teraz dobijać się do komisji, żeby od razu uznała nam zadanie 77 i 86 co nie będzie trzeba się odwoływać już po ogłoszeniu i żeby tak zbiorowo nam wszystkim to uznali, a nie że będzie trzeba się kopać pojedynczo.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
3 lata 7 miesiąc temu #9767 przez Junior_Battle
Mimo, że też liczę na zaliczenie dwóch odpowiedzi w 23 i 86 plus anulację w 77 to nie jestem przekonany, że komisja tak działa (Sugerowanie się mailami uczestników egz).

Chociaż najlepiej jak Pan Mariusz się odniesie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
3 lata 7 miesiąc temu #9768 przez NWjoker
To zależy jak wyglądały wcześniejsze odwołania. Ja szczerze powiedziawszy nie mam z tym doświadczeń, ale chyba gdzieś tam kiedyś Mariusz na jakimś nagraniu wideo albo na żywo czy gdzieś wspominał, że można za wczasu jeszcze zwrócić Komisji uwagę, żeby swój błąd od razu uwzględniła przy ocenianiu, żeby nie trzeba było się odwoływać po wynikach oficjalnych.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
3 lata 7 miesiąc temu #9769 przez admin
Uuu... Spokojnie.

Komisja ma swoje procedury i należy je uszanować. Jeśli Komisja podczas egzaminu lub przy innej weryfikacji stwierdzi, iż jakieś zadanie jest do anulowania to może je anulować, ale nie musi.

Jeśli ktoś chce to może wysłać e-mail do Komisji, choć de facto może być wg Komisji w błędzie. Przy ew. wysłaniu takiego e-maila pamiętajcie o użyciu odpowiedniej formy i języka. Do Komisji zawsze z szacunkiem.

Pozdrawiam,

A.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
3 lata 7 miesiąc temu #9770 przez NWjoker
To może powinniśmy zrobić taki „zmasowany atak" tj. że wszyscy powinniśmy powysyłać maila z tymi samymi uwagami i wtedy jest większa szansa, że Komisja się nad tym pochyli odpowiednio wcześnie? Zależy mi na tym, żeby załatwić sprawę o te punkty jeszcze przed ogłoszeniem wyników, żeby one same były już o te błędy Komisji poprawione.

Swoją drogą, to rok temu jak dostałem swoją kartę odpowiedzi, to za to zadanie co było do anulacji z technik notowań mi nie przyznali dwóch punktów i miałem -1 mimo iż nie było dobrej odpowiedzi.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
3 lata 7 miesiąc temu #9771 przez Junior_Battle
Zmasowany atak tylko pogorszy sprawę. Ja rozumiem nerwówkę (bo sam mam +5/-5 pkt, ale taka desperacja to z boku źle wygląda.

Nie chcę żeby to źle zabrzmiało, ale zawsze było wyjście mocniejszej nauki i czill do wyników ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
3 lata 7 miesiąc temu #9772 przez NWjoker
A niby w jaki sposób może to pogorszyć sprawę? To jest tylko łaskawe informowanie Komisji i naszych prawach o tym co nam się należy, a jej psim obowiązkiem jest nam przyznać. Ja z automatu wliczam te dwie kwestie do punktacji, tylko trzeba po prostu dopilnować, żeby komisja to wykonała, a nie widzę powodu, żeby czekać z tym do ogłoszenia wyników i dopiero wtedy jak coś się odwoływać, bo to tylko marnotrawstwo czasu.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
3 lata 7 miesiąc temu #9777 przez kamiljen
Robienie zmasowanego ataku mailowego, wywieranie presji i komentowanie, że coś jest 'psim obowiązkiem' Komisji jest po prostu nieprofesjonalne i aż szkoda, że na egzaminie jednak nie ma więcej pytań z etyki. Na maturze wytrzymałeś czekając na wyniki to myślę, że teraz też spokojnie wytrzymasz ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
3 lata 7 miesiąc temu #9778 przez Junior_Battle
Swoją drogą, możecie ze strony KNF pobrać wniosek o wpis na listę maklerów? Mi nie działa...www.knf.gov.pl/dla_rynku/egzaminy/Makler...egzaminy/wnioski_mpw

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
3 lata 6 miesiąc temu #9798 przez NWjoker
Nieetyczne, to byłoby ze strony Komisji nieprzyznanie nam tych należnych punktów.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.119 s.

LAUREACI:

Pomogliśmy zdobyć:

- ponad 500 licencji MPW

- ponad 100 licencji DI

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.