MAKLERS.ARSLEGE.PL      DI.ARSLEGE.PL

Maklers.pl jest firmą szkoleniową (a nie inwestycyjną)

× Wiele podstawowych informacji o egzaminie na Maklera Papierów Wartościowych, znajdziesz tutaj: www.maklers.pl/mpw/darmowe/informacje-o-egzaminie.
Na tym wątku znajdziesz wszelkie informacje bieżące dotyczące tego egzaminu.

Egzamin MPW 22.10.2017

Więcej
6 lata 5 miesiąc temu #8647 przez admin
Replied by admin on topic Egzamin MPW 22.10.2017

Cześć,
Na ostatnim egzaminie maklerskim - 22.10.2017 - zdobyłem 157 pkt. Zabrakło niestety 3 do pozytywnego wyniku. Jak widzicie szanse zdobycia tych dodatkowych 3 pkt w drodze odwołania? Na pewno przeglądaliście arkusz egzaminacyjny, czy widzieliście jakąś niespojnosc w ktorymkolwiek zadaniu? Chodzi mi tutaj o chocby najmniejszy punkt zaczepienia, zebym mogł sie do czegoś "przyczepić" w tym odwołaniu. Z góry bardzo dziękuję za wszystkie odpowiedzi. :)


Piotr,

Całą procedurę odwoławczą masz kilka wiadomości wcześniej. Niestety szanse na pozytywne odwołanie są bardzo małe. Komisja ds. MPW niestety bardzo niechętnie uznaje jakiekolwiek odwołania.

Podstawą jest jednak wzięcie swojego skanu karty odpowiedzi. To pierwszy krok.
Za tę wiadomość podziękował(a): MKSZ73

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
6 lata 5 miesiąc temu #8648 przez Emil
Replied by Emil on topic Egzamin MPW 22.10.2017
164, drugie podejście.

kurs stacjonarny - mistrz:)

pozdr!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
6 lata 5 miesiąc temu #8649 przez admin
Replied by admin on topic Egzamin MPW 22.10.2017

164, drugie podejście.

kurs stacjonarny - mistrz:)

pozdr!


Hej Emilu. GRATULACJE! :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
6 lata 5 miesiąc temu #8650 przez AnnaL
Replied by AnnaL on topic Egzamin MPW 22.10.2017
Mam 193 punkty. to piąty wynik, współdzielony z kimś jeszcze. Panie Mariuszu, wielkie dzięki za kurs internetowy. Po nim znów uwierzyłam w siebie, poukładałąm w głowie materiał i mam super wynik po nieudanych samodzielnych próbach. Pozdrawiam serdecznie, i chcę dodać, że nie zamierzam na tym poprzestać.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
6 lata 5 miesiąc temu #8651 przez Wirtualny
Replied by Wirtualny on topic Egzamin MPW 22.10.2017
Szansa na anulowanie dwóch pytań!
Prawdopodobnie w spisie aktów prawnych na stronie KNF (obowiązujących na 30 dni egzaminem) nie było "Rozporządzenia" o które pytali w zad. 51 oraz 63 (dla Zestawu 1).
Jeśli faktycznie go nie było to znaczy, że teoretycznie można byłoby prosić KNF o anulowanie tych dwóch pytań co dawałoby dodatkowe +4 pkt.

Czy ma ktoś archiwalnego print screena aktów prawnych ze strony KNF. Albo ma pomysł jak się do tego dokopać innym sposobem?

Pełna nazwa tego rozporządzenia:
"Rozporządzenie Ministra Rozwoju i Finansów w sprawie szczegółowych warunków techniczych i organizacycjnych dla firm inwestycyjncych o których mowa w art.70 ust 2 ustawy o obrocie instrumentami finansowymi, i banków powierniczych"

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
6 lata 5 miesiąc temu #8652 przez MKSZ73
Replied by MKSZ73 on topic Egzamin MPW 22.10.2017
Mariusz,
Czy będziecie w tym roku organizowali "chmurę" lub w jakikolwiek sposób pomagali, oczywiście odpłatnie, w pisaniu odwołań?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
6 lata 5 miesiąc temu #8653 przez majcher
Replied by majcher on topic Egzamin MPW 22.10.2017
Witam. Egzamin zaliczony... Kurs wideo. Pozdrawiam wszystkich

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
6 lata 5 miesiąc temu #8654 przez admin
Replied by admin on topic Egzamin MPW 22.10.2017

Mam 193 punkty. to piąty wynik, współdzielony z kimś jeszcze. Panie Mariuszu, wielkie dzięki za kurs internetowy. Po nim znów uwierzyłam w siebie, poukładałam w głowie materiał i mam super wynik po nieudanych samodzielnych próbach. Pozdrawiam serdecznie, i chcę dodać, że nie zamierzam na tym poprzestać.


Anno,

Genialny wynik. Gratulacje :)

Bardzo się cieszę, że nasz kurs wideo nieco pomógł poukładać wiedzę i poczuć się bardzo pewnie na egzaminie. Twój wynik budzi podziw i wielki szacunek. Z dużym prawdopodobieństwem pozwalam sobie zaryzykować stwierdzenie, że zdobyłaś 1 miejsce na egzaminie wśród kobiet! W ostatnich kilku latach wśród kobiet, chyba jedynie Dominika Orzeł osiągnęła dokładnie taki sam wynik na egzaminie (193pkt). Także - jeszcze raz WIELKIE GRATULACJE. JESTEŚ WIELKA! :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
6 lata 5 miesiąc temu #8655 przez admin
Replied by admin on topic Egzamin MPW 22.10.2017

Mariusz,
Czy będziecie w tym roku organizowali "chmurę" lub w jakikolwiek sposób pomagali, oczywiście odpłatnie, w pisaniu odwołań?


Nie, KNF broni się bardzo mocno przy uznawaniu jakichkolwiek odwołań. Pomagamy jedynie bardzo mocno selektywnie osobom, które nam zaufały i skorzystały z naszej oferty kursów maklerskich. Prawdopodobieństwo zdania egzaminu MPW w wyniku odwołań jest ostatnio niestety bardzo małe...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
6 lata 5 miesiąc temu #8656 przez admin
Replied by admin on topic Egzamin MPW 22.10.2017

Witam. Egzamin zaliczony... Kurs wideo. Pozdrawiam wszystkich


Hej Michale,

Wielkie gratulacje! Cieszę się wraz z Tobą zdanym przez Ciebie egzaminem ! :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.212 s.

LAUREACI:

Pomogliśmy zdobyć:

- ponad 500 licencji MPW

- ponad 100 licencji DI

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.