MAKLERS.ARSLEGE.PL      DI.ARSLEGE.PL

Maklers.pl jest firmą szkoleniową (a nie inwestycyjną)

× Wiele podstawowych informacji o egzaminie na Maklera Papierów Wartościowych, znajdziesz tutaj: www.maklers.pl/mpw/darmowe/informacje-o-egzaminie.
Na tym wątku znajdziesz wszelkie informacje bieżące dotyczące tego egzaminu.

Egzamin MPW 22.10.2017

Więcej
6 lata 6 miesiąc temu #8585 przez admin
Replied by admin on topic Egzamin MPW 22.10.2017

W zadaniu 104 powinno być B (a nie A) – na podstawie art. 424. paragraf 2 (dla spółki publicznej), a nie paragraf 1 Kodeksu Spółek Handlowych


Tak, jasne. Czeski błąd. Już poprawiam.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
6 lata 5 miesiąc temu - 6 lata 5 miesiąc temu #8636 przez mike96
Replied by mike96 on topic Egzamin MPW 22.10.2017
www.knf.gov.pl/knf/pl/komponenty/img/wyn...22_10_2017_59929.pdf Wyniki na stronie. Wyszły 204 pkt, a nie 207 jak liczyłem ale nie narzekam :D Teraz pytanie o zaświadczenie o zdanym egzaminie - dostanę to pocztą czy sam muszę się stawić w knfie?
Ostatnia6 lata 5 miesiąc temu edycja: mike96 od.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
6 lata 5 miesiąc temu #8638 przez Konrado1
Replied by Konrado1 on topic Egzamin MPW 22.10.2017
Wcześniej się nie wypowiadałem żeby nie zapeszać :) Na podstawie notatek robionych na teście wychodziło mi 170 punktów ale co do dwóch punktów miałem obawy, które się niestety potwierdziły i skończyło się na niezbyt imponujących 165 punktach. Jednak stres na egzaminie zrobił swoje ;) No ale ważne, że do przodu, bo przeżyciach z marca miałem wątpliwości czy w ogóle podchodzić, zwłaszcza że teraz uczyłem się znacznie mniej.

Mariusz wielkie podziękowania za przygotowanie od strony pozaprawnej. Co ciekawe w marcu, czyli zaraz po kursie uzyskałem z części pozaprawnej 110 punktów, jednak totalnie położyłem prawo. Teraz, wstyd się przyznać, ale z części pozaprawnej tylko 96 punktów a reszta z prawa :)

Gratulacje dla wszystkich podopiecznych Maklers.pl, którzy zanotowali imponujące wyniki z egzaminu.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
6 lata 5 miesiąc temu #8639 przez jacekkrawiec
Replied by jacekkrawiec on topic Egzamin MPW 22.10.2017
Czy ktoś z was będzie się odwoływał? Wyszło mi 159 pkt więc chętnie bym powalczył ale nie bardzo wiem jak się za to zabrać

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
6 lata 5 miesiąc temu #8640 przez admin
Replied by admin on topic Egzamin MPW 22.10.2017

www.knf.gov.pl/knf/pl/komponenty/img/wyn...22_10_2017_59929.pdf Wyniki na stronie. Wyszły 204 pkt, a nie 207 jak liczyłem ale nie narzekam :D Teraz pytanie o zaświadczenie o zdanym egzaminie - dostanę to pocztą czy sam muszę się stawić w knfie?


Mike,

Gratuluję wybitnego wyniku Panie Samouku - tym bardziej wielki szacunek dla Ciebie! :)

Zająłeś 1 miejsce w tej sesji! :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
6 lata 5 miesiąc temu #8641 przez admin
Replied by admin on topic Egzamin MPW 22.10.2017

Wcześniej się nie wypowiadałem żeby nie zapeszać :) Na podstawie notatek robionych na teście wychodziło mi 170 punktów ale co do dwóch punktów miałem obawy, które się niestety potwierdziły i skończyło się na niezbyt imponujących 165 punktach. Jednak stres na egzaminie zrobił swoje ;) No ale ważne, że do przodu, bo przeżyciach z marca miałem wątpliwości czy w ogóle podchodzić, zwłaszcza że teraz uczyłem się znacznie mniej.

Mariusz wielkie podziękowania za przygotowanie od strony pozaprawnej. Co ciekawe w marcu, czyli zaraz po kursie uzyskałem z części pozaprawnej 110 punktów, jednak totalnie położyłem prawo. Teraz, wstyd się przyznać, ale z części pozaprawnej tylko 96 punktów a reszta z prawa :)

Gratulacje dla wszystkich podopiecznych Maklers.pl, którzy zanotowali imponujące wyniki z egzaminu.


Konrad,

Twój wynik jest NAJLEPSZY, bo jest POZYTYWNY! :)

I tylko to się dzisiaj liczy! :)

GRATULACJE!!! :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
6 lata 5 miesiąc temu #8642 przez admin
Replied by admin on topic Egzamin MPW 22.10.2017

Czy ktoś z was będzie się odwoływał? Wyszło mi 159 pkt więc chętnie bym powalczył ale nie bardzo wiem jak się za to zabrać


Jacku,

Procedura wygląda tak:

a) piszesz do KNF mail w stylu: "W dniu 22.10.2017r. podchodziłem do egzaminu na Maklera Papierów Wartościowych. W związku z tym proszę o przesłanie skanu karty moich odpowiedzi na e-mail............ Mój nr rejestru to: .................."

b) wyszukujesz wszystkich odpowiedzi, z których miałeś -1 lub 0 pkt i patrzysz na konstrukcję zadań egzaminacyjnych, wariantów odpowiedzi, etc. Sprawdzasz je pod kątem ew. błędów

c) odwołujesz się do wybranych zadań

Na złożenie odwołania masz 4 dni robocze - czyli... "Wnioski należy składać w Urzędzie Komisji Nadzoru Finansowego do dnia 10 listopada 2017 r. włącznie."

KNF ma 15 dni roboczych na ocenę odwołań.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
6 lata 5 miesiąc temu #8643 przez admin
Replied by admin on topic Egzamin MPW 22.10.2017
W ogóle GRATULACJE DLA WSZYSTKICH Z POZYTYWNYM WYNIKIEM! :)

Egzamin zdało 28 osób na 132 kandydatów. Zdawalność wyniosła zaledwie 21,2%. Piszę "zaledwie" gdyż egzamin był moim zdaniem spokojnie do zdania i spodziewałem się zdawalności przebijającej 30%.


Tym co się nie udało i brakuje im kilku punktów - mogą próbować swoich sił w procesie odwołań.


Tym, którym się nie udało i mają gorsze wyniki i chcą walczyć dalej z tym egzaminem, pozostaje kolejne podejście już za niewiele ponad 4 miesiące - w marcu 2018r. POWODZENIA! :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
6 lata 5 miesiąc temu #8644 przez admin
Replied by admin on topic Egzamin MPW 22.10.2017
Z uwagi na fakt zatajania informacji personalnych przez KNF, będę wdzięczny wszystkim Klientom Maklers.pl, którzy mają pozytywne wyniki o taką informację na Maklers Forum lub na e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., abym mógł Wam bezpośrednio pogratulować! :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
6 lata 5 miesiąc temu #8646 przez MKSZ73
Replied by MKSZ73 on topic Egzamin MPW 22.10.2017
Cześć,
Na ostatnim egzaminie maklerskim - 22.10.2017 - zdobyłem 157 pkt. Zabrakło niestety 3 do pozytywnego wyniku. Jak widzicie szanse zdobycia tych dodatkowych 3 pkt w drodze odwołania? Na pewno przeglądaliście arkusz egzaminacyjny, czy widzieliście jakąś niespojnosc w ktorymkolwiek zadaniu? Chodzi mi tutaj o chocby najmniejszy punkt zaczepienia, zebym mogł sie do czegoś "przyczepić" w tym odwołaniu. Z góry bardzo dziękuję za wszystkie odpowiedzi. :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.203 s.

LAUREACI:

Pomogliśmy zdobyć:

- ponad 500 licencji MPW

- ponad 100 licencji DI

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.