MAKLERS.ARSLEGE.PL      DI.ARSLEGE.PL

Maklers.pl jest firmą szkoleniową (a nie inwestycyjną)

× Wiele podstawowych informacji o egzaminie na Doradcę Inwestycyjnego, znajdziesz tutaj: www.maklers.pl/di/darmowe/informacje-o-egzaminie.
Na tym wątku znajdziesz wszelkie informacje bieżące dotyczące tego egzaminu.

Egzamin DI-1 - 11.10.2015

Więcej
8 lata 7 miesiąc temu #6160 przez Viaces
Replied by Viaces on topic Egzamin DI-1 - 11.10.2015
W zadaniu 105 z testu z pazdziernika z 2015 r. jest błąd. Zgodnie z UoR, (art 45 ust 1 i 2) stosowanie i zaprzestanie stosowania MSR może powziąć organ zatwierdzający! Ustawa nie precyzuje kto nim jest (czy dyrektor, czy Iksinski, czy iny podmiot)
brak poprawnej odpowiedzi

pozdrawiam i zachęcam do większego zaangażowania na forum

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
8 lata 7 miesiąc temu #6183 przez admin
Replied by admin on topic Egzamin DI-1 - 11.10.2015
Info ze strony KNF:

Urząd Komisji Nadzoru Finansowego informuje, że pierwszy etap egzaminu dla kandydatów na doradców inwestycyjnych odbędzie się w dniu 11 października 2015 r. (niedziela) w Hotelu Gromada Oddział Warszawa Lotnisko, ul. 17 stycznia 32 w sali OPAL/KORAL na parterze. Prosimy o przybycie na egzamin o godzinie 10.20 z dowodem osobistym.
Szczegółowe informacje można uzyskać w Punkcie Informacyjnym Urzędu Komisji Nadzoru Finansowego Plac Powstańców Warszawy 1 (pok. 239), tel. 22 262 4011.

Link: www.knf.gov.pl/dla_rynku/egzaminy/Doradc...ce_egzaminow_di.html

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
8 lata 7 miesiąc temu #6202 przez Katarzyna_Nitka
Replied by Katarzyna_Nitka on topic Egzamin DI-1 - 11.10.2015
Czy ktoś się może orientuje, czy przed egzaminem DI podeślą jakieś zaproszenie tak jak to mają zwyczaj robić przed egzaminem maklerskim?

A może ktoś już dostał taki list?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
8 lata 7 miesiąc temu #6203 przez bartek_stempel
Replied by bartek_stempel on topic Egzamin DI-1 - 11.10.2015
Powinnaś dostać taki list ;)
Ja już dostałem

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
8 lata 7 miesiąc temu - 8 lata 7 miesiąc temu #6212 przez Ping-Pong
Replied by Ping-Pong on topic Egzamin DI-1 - 11.10.2015

Czy ktoś się może orientuje, czy przed egzaminem DI podeślą jakieś zaproszenie tak jak to mają zwyczaj robić przed egzaminem maklerskim?

A może ktoś już dostał taki list?


Takze jak kolega wyżej napisał dostałem oficjalne zaproszenie, w poniedziałek, chociaż koledze jak podchodził do maklera przyszło już po egzaminie, przejmować sie chyba opóźnieniem nie trzeba, ale można zadzwonić w razie czego do KNF'u.
Ostatnia8 lata 7 miesiąc temu edycja: Ping-Pong od.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
8 lata 7 miesiąc temu #6214 przez Katarzyna_Nitka
Replied by Katarzyna_Nitka on topic Egzamin DI-1 - 11.10.2015
Szczęśliwie zaproszenie już przyszło :)

Dziękuję za odpowiedzi :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
8 lata 7 miesiąc temu #6218 przez admin
Replied by admin on topic Egzamin DI-1 - 11.10.2015
Trzymamy kciuki za powodzenie walczących na DI-1 już jutro! Życzymy Wszystkim Forumowiczom pozytywnego wyniku! :)

Jednocześnie zapraszamy po egzaminie na Maklers Forum, a także prosimy o przesłanie skanu ZESTAWU 1, na bazie którego będziemy opracowywali najnowszy test i tworzyli klucz odpowiedzi. Klucz odpowiedzi Maklers.pl do testu, postaramy się mieć gotowy w poniedziałek do godz. 14:00.

Pozdrawiamy,

Maklers.pl

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
8 lata 7 miesiąc temu #6249 przez piotrkawala
Replied by piotrkawala on topic Egzamin DI-1 - 11.10.2015
Jak nastrój po egzaminie? W moim odczuciu egzamin był trudny w porównaniu do ostatnich 2/3 testów. Obawiam się, że nie był też wolny od błędów. Pan Szuszkiewicz już w trakcie egzaminu poprawiał dwa zadania, ja jeszcze co najmniej do jednego mam wątpliwość, czy nie wkradł się tam błąd. Jak wy oceniacie egzamin? Czy ktoś wysłał pracę i będziemy mogli się spodziewać arkusza proponowanych odpowiedzi?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
8 lata 7 miesiąc temu #6250 przez bartek_stempel
Replied by bartek_stempel on topic Egzamin DI-1 - 11.10.2015
Nastrój grobowy :P :)
Ja na pewno nie zdam, zaznaczyłem 78 odp gdzie 20 to byly strzaly.
Egzamin był dla mnie mocno teoretyczną rzeźnią, której obawiałem się najbardziej.
Pytania totalnie mi nie podeszły, więc nie łudzę się na zdanie i marzec 2016 jest moim terminem.
A i ekonomia... nie wiem co oni znowu z tego wymyślą

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
8 lata 7 miesiąc temu #6251 przez Siwy1111
Replied by Siwy1111 on topic Egzamin DI-1 - 11.10.2015
Egzamin wg mnie trudny, także w 100% procentach zgadzam się z Wami. Sporo nowych typów zadań, ekonomia taka do zrobienia 5/10, do tego jak ostatnio analiza techniczna się nie pojawiała tak teraz dali bodaj 4 pytania.
No ale wisienką na torcie jest PRAWO. Udało mi się zdac egzamin maklerski i uważałem że tam dają ciężkie prawo, natomiast to co tutaj zrobili to była masakra. Nie mam pojęcia po co to jest aż tak utrudniane i wyciągane są rozporządzenia których nigdy wcześniej nie było...
W moim przypadku nie pozostaje nic innego jak nauka na marzec :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.155 s.

LAUREACI:

Pomogliśmy zdobyć:

- ponad 500 licencji MPW

- ponad 100 licencji DI

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.