MAKLERS.ARSLEGE.PL      DI.ARSLEGE.PL

Maklers.pl jest firmą szkoleniową (a nie inwestycyjną)

× Wiele podstawowych informacji o egzaminie na Doradcę Inwestycyjnego, znajdziesz tutaj: www.maklers.pl/di/darmowe/informacje-o-egzaminie.
Na tym wątku znajdziesz wszelkie informacje bieżące dotyczące tego egzaminu.

Egzamin DI-1 - 11.10.2015

Więcej
8 lata 11 miesiąc temu #5886 przez Siwy1111
Replied by Siwy1111 on topic Egzamin DI-1 - 11.10.2015
Zamierzam podjeść do DI w październiku (wprawdzie po MPW) ale wzory z maklera są na tyle proste, że nie ma chyba sensu specjalnie się w nie zagłębiać.
Oczywiście jeżeli masz wielką ochotę to polecam przeczytanie 5 i 6 rozdziału z Szablewskiego Tuzimka "Wycena...(coś tam coś tam)". To jest pozycja z finansów przedsiębiorstw, reszta raczej nieprzydatna na DI.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
8 lata 10 miesiąc temu #5992 przez admin
Replied by admin on topic Egzamin DI-1 - 11.10.2015
Jest już oficjalne potwierdzenie.

Egzamin DI-1 odbędzie się 11.10.2015r.

Link do dziennika urzędowego KNF z datą egzaminu: www.dziennikiurzedoweknf.gov.pl/pliki/Dz..._2015_tcm6-42129.pdf

Link do zakresu tematycznego (zakres tematyczny jest bez zmian!): www.dziennikiurzedoweknf.gov.pl/pliki/Dz..._2015_tcm6-42131.pdf

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
8 lata 10 miesiąc temu - 8 lata 10 miesiąc temu #5993 przez Michał Pokrywa
Replied by Michał Pokrywa on topic Egzamin DI-1 - 11.10.2015
Mariusz na kursie online proponował, żeby wspólnie grupą podchodzącą kupić jedną, dodatkową TIBE tak na wszelki wypadek, gdyby komuś siadł kalkulator na egzaminie. Co wy na to?
Zależy ile osób byłoby chętnych, ale paręnaście zł za zniwelowanie ryzyka półrocznej przerwy to nie jest jakaś wygórowana cena B) Co wy na to?

Mariusz, a co jeśli pisalibyśmy w 2 salach? jest wtedy możliwość "wzięcia" kalkulatora z drugiej sali? Robiliby problemy?
Ostatnia8 lata 10 miesiąc temu edycja: Michał Pokrywa od.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
8 lata 9 miesiąc temu #6026 przez stokrotka
Replied by stokrotka on topic Egzamin DI-1 - 11.10.2015
Cześć, jestem z Warszawy i mam na imię Magda. Szukam kogoś, kto ogarnia materiał, żeby z nim go powtarzać/wzajemnie się motywować/itd. Myślę, że z kimś łatwiej pchać materiał do przodu. Takie rozliczanie siebie nawzajem z tego, co się zrobiło w ciągu dnia to dobra rzecz. Ktoś chętny? Czekam na odpowiedź. P.S. Nie szukam nikogo, kto mnie lub kogo ja miałbym uczyć od podstaw materiału. ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
8 lata 9 miesiąc temu #6028 przez bartek_stempel
Replied by bartek_stempel on topic Egzamin DI-1 - 11.10.2015
Hehehe ja trzymam bata nad tym panem co napisał posta nad tobą i go rozliczam z nauki. Bo generalnie ja potrafię samemu się ogarnąć. Jak chcesz to pisz na pw i można coś ogarnąć wspólnie w zależności od twoich potrzeb.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
8 lata 9 miesiąc temu #6034 przez Tomasz
Replied by Tomasz on topic Egzamin DI-1 - 11.10.2015
Ja jestem z Warszawy i w sumie ciekawy pomysł ze wspólną nauką i wzajemną motywacją. Aktualnie jestem co prawda bardzo zajęty, ale myślę, że od połowy sierpnia miałbym czas na intensywniejsze podejście do nauki. Jeżeli masz jakieś konkretne propozycje to napisz na PW :)

Jest ktoś jeszcze z Warszawy? Może uda się ogarnąc jakąś większą grupę :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
8 lata 8 miesiąc temu #6089 przez admin
Replied by admin on topic Egzamin DI-1 - 11.10.2015
Najbliższy egzamin już za niewiele ponad miesiąc.

Niezmierni miło mi poinformować, iż wraz z serwisem www.arslege.pl uruchomiliśmy najlepszą jakościowo platformę testów online z zakresu egzaminu DI-1.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzin serwisu:



W serwisie tym znajdziecie ok. 5.500 zadań testowych, w tym prawie 1500 zadań z historycznych egzaminów DI-1 z lat 2009-2015 w odwróconej chronologii oraz podzielonych tematycznie, a także niemal 4.000 zadań z zakresu znajomości przepisów prawnych, na bieżąco aktualizowanych przez specjalistów z Arslege.pl.


Poniżej cennik do końca 2015r:

CENA (BEZ RABATU) - na 2015r.:
•Cena dostępu do platformy edukacyjnej DI.Arslege.pl na 1 miesiąc: 199 zł brutto.
•Cena dostępu do platformy edukacyjnej DI.Arslege.pl na 3 miesiące: 329 zł brutto.
•Cena dostępu do platformy edukacyjnej DI.Arslege.pl na 6 miesięcy: 449 zł brutto.

CENA DLA STUDENTA, CZŁONKA SII, KLIENTA MAKLERS* na 2015r.:

•Cena dostępu do platformy edukacyjnej DI.Arslege.pl na 1 miesiąc: 179 zł brutto.
•Cena dostępu do platformy edukacyjnej DI.Arslege.pl na 3 miesiące: 296 zł brutto.
•Cena dostępu do platformy edukacyjnej DI.Arslege.pl na 6 miesięcy: 404 zł brutto.

* Status Klienta Maklers ma osoba, która wydała do tej pory w naszej firmie minimum 1000zł.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
8 lata 8 miesiąc temu #6120 przez sybir
Replied by sybir on topic Egzamin DI-1 - 11.10.2015
Czy analizował ktoś najnowszy komunikat w sprawie zakresu tematycznego na egzamin DI ?
www.knf.gov.pl/Images/Komunikat_175_14072015_tcm75-42154.pdf

Są jakieś zmiany? Coś nowego?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
8 lata 8 miesiąc temu #6121 przez admin
Replied by admin on topic Egzamin DI-1 - 11.10.2015

Czy analizował ktoś najnowszy komunikat w sprawie zakresu tematycznego na egzamin DI ?
www.knf.gov.pl/Images/Komunikat_175_14072015_tcm75-42154.pdf

Są jakieś zmiany? Coś nowego?


Nie znalazłem zmian.
Za tę wiadomość podziękował(a): sybir

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
8 lata 8 miesiąc temu #6131 przez admin
Replied by admin on topic Egzamin DI-1 - 11.10.2015
Przypominamy, iż do piątku 18.09.2015 należy wysłać zgłoszenie na egzamin DI-1 i opłacić egzamin (500zł).

Więcej informacji: www.knf.gov.pl/dla_rynku/egzaminy/Doradc...ce_egzaminow_di.html

Wniosek rejestrowy: www.knf.gov.pl/dla_rynku/egzaminy/Doradc...miny/wnioski_di.html

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.143 s.

LAUREACI:

Pomogliśmy zdobyć:

- ponad 500 licencji MPW

- ponad 100 licencji DI

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.