MAKLERS.ARSLEGE.PL      DI.ARSLEGE.PL

Maklers.pl jest firmą szkoleniową (a nie inwestycyjną)

× Wiele podstawowych informacji o egzaminie na Maklera Papierów Wartościowych, znajdziesz tutaj: www.maklers.pl/mpw/darmowe/informacje-o-egzaminie.
Na tym wątku znajdziesz wszelkie informacje bieżące dotyczące tego egzaminu.

Egzamin MPW 21.10.2018

Więcej
5 lata 4 miesiąc temu - 5 lata 4 miesiąc temu #9296 przez arjaq
Replied by arjaq on topic Egzamin MPW 21.10.2018
Zmiana taktyki, że zadania na samym końcu, bo najwięcej czasu zajmują, a prawo i inne duperele to i tak częściowo loteria. Z prostego rachunku, że nawet najkrótsze zadanie zrobione kompletnie z pamięci to około minuta, a te z przejściówkami to 1-5min+ ryzyko zadania problematycznego wynikło, że zadania należy wręcz celowo omijać aż nie zostaną tylko zadania+teoria i prawo gdzie nie miało się pomysłu co uzupełnić.
W ten sposób zdążyłem liznąć każde pytanie i co ciekawe zrobić również wszystkie zadania obliczeniowe (tylko się kopnąłem w jednym ze 100tys. miast 100mln).
Poprzednio tak fajnie nie było, bo chociaż też wiedziałem jak co zrobić, to nie zdążyłem choćby spojrzeć na ostatnie 20 zadań z arkusza (poprzednio robiłem bez taktyki po prostu po kolei jak leci wszystko).
Ostatnia5 lata 4 miesiąc temu edycja: arjaq od. Powód: literówka

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
5 lata 4 miesiąc temu #9297 przez jedrek1215
Replied by jedrek1215 on topic Egzamin MPW 21.10.2018
Kochani,

czy mógłbym Was prosić o wsparcie w kwestii argumentacji odwołania od zadań z technik notowań, w których to pojawiają się odpowiedzi z WUJ-em?

Pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
5 lata 4 miesiąc temu #9298 przez admin
Replied by admin on topic Egzamin MPW 21.10.2018

Kochani,

czy mógłbym Was prosić o wsparcie w kwestii argumentacji odwołania od zadań z technik notowań, w których to pojawiają się odpowiedzi z WUJ-em?

Pozdrawiam


Szanowny Panie Jędrzeju,

Proponuję zgłosić się do firmy, która Panu pomagała w procesie nauki z prośbą o pomoc przy przygotowaniu odwołania. No, chyba że sam Pan się przygotowywał do egzaminu. Wtedy warto walczyć do końca samodzielnie.

Pozdrawiam serdecznie,

Admin

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
5 lata 4 miesiąc temu #9299 przez admin
Replied by admin on topic Egzamin MPW 21.10.2018
Serdecznie zapraszam osoby, które korzystały z naszej oferty w procesie przygotowań do egzaminu MPW (kurs maklerski stacjonarny Maklers.pl, kurs maklerski wideo Makelrs.pl, Superpakiet MPW Maklers.pl) i brakuje im kilku punktów do przeanalizowania możliwości wyciśnięcia tych dodatkowych kilku punktów w procesie odwołań.

To co potrzebujemy by móc się wypowiedzieć i pomóc jeszcze powalczyć to skan karty odpowiedzi. Proszę go przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Z tego co widzę są zadania, które można jeszcze obalić, ale to przy indywidualnej analizie każdej pracy.

Pozdrawiam,

Admin

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
5 lata 4 miesiąc temu #9300 przez admin
Replied by admin on topic Egzamin MPW 21.10.2018
Poniżej publikujemy pismo do KNF właściciela zaprzyjaźnionej firmy również prowadzącej kursy maklerskie od wielu lat, które jest wysyłane do KNF.

Mamy nadzieję, iż pismo to znacząco pomoże wszystkim osobom niesprawiedliwie ocenionym na ostatnim egzaminie maklerskim, a także sprawi, iż Komisja dużo poważniej potraktuje wszystkich kandydatów i przygotuje kolejny egzamin w dużo bardziej profesjonalny sposób w marcu 2019r.

This browser does not support PDFs. Please download the PDF to view it: Download PDF

Załączniki:
Za tę wiadomość podziękował(a): Malwina

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
5 lata 4 miesiąc temu #9301 przez ms1
Replied by ms1 on topic Egzamin MPW 21.10.2018
Mam pytanie w kwestii odwołań i anulowania zadań. Jeżeli KNF anuluje jakieś zadanie z egzaminu to każdy kto ma za nie 0 lub -1 pkt otrzyma 2 pkt? Jeżeli odwołałem się tylko do określonych zadań to mam szansę dostać punkty tylko za zmiany prawidłowych odpowiedzi w tych zadaniach czy w innych też?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
5 lata 4 miesiąc temu #9306 przez admin
Replied by admin on topic Egzamin MPW 21.10.2018

Mam pytanie w kwestii odwołań i anulowania zadań. Jeżeli KNF anuluje jakieś zadanie z egzaminu to każdy kto ma za nie 0 lub -1 pkt otrzyma 2 pkt? Jeżeli odwołałem się tylko do określonych zadań to mam szansę dostać punkty tylko za zmiany prawidłowych odpowiedzi w tych zadaniach czy w innych też?


Różnie bywa. Jeśli KNF anuluje zadanie to najczęściej każdemu daje +2pkt za to zadanie. Jeśli już miałeś +2pkt to oczywiście wynik się nie zmienia. Jeśli 0 lub -1 to zyskujesz odpowiednio +2 lub +3.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
5 lata 3 miesiąc temu - 5 lata 3 miesiąc temu #9313 przez nic24
Replied by nic24 on topic Egzamin MPW 21.10.2018
Kochani, są już wyniki po rozpatrzeniu odwołań, kilku osobom pomogło :)
Ostatnia5 lata 3 miesiąc temu edycja: admin od.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.157 s.

LAUREACI:

Pomogliśmy zdobyć:

- ponad 500 licencji MPW

- ponad 100 licencji DI

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.