MAKLERS.ARSLEGE.PL      DI.ARSLEGE.PL

Maklers.pl jest firmą szkoleniową (a nie inwestycyjną)

× Wiele podstawowych informacji o egzaminie na Maklera Papierów Wartościowych, znajdziesz tutaj: www.maklers.pl/mpw/darmowe/informacje-o-egzaminie.
Na tym wątku znajdziesz wszelkie informacje bieżące dotyczące tego egzaminu.

Egzamin MPW 21.10.2018

Więcej
5 lata 6 miesiąc temu #9261 przez nic24
Replied by nic24 on topic Egzamin MPW 21.10.2018
Jestem załamany wg Twoich rozwiązań mam 158 pkt, niestety wszystkie do odwołania mam dobrze. Błędnie zaznaczoną są u mnie 7;8;22;41;44;45;50;57;59;60;71;72;73;80;94;100;111 czy jest szansa na anulowanie któregoś z tych pytań ? Czy w 72 nie powinna być odpowiedź C? Powołuje się tu na Art. 4. 1. 5). Jeśli chodzi o wspieranie innowacyjności nic takiego nie widzę w ustawie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
5 lata 6 miesiąc temu #9262 przez _monia
Replied by _monia on topic Egzamin MPW 21.10.2018
Mariusz, świetna robota, dzięki za odpowiedzi!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
5 lata 6 miesiąc temu #9263 przez admin
Replied by admin on topic Egzamin MPW 21.10.2018

Mariusz, świetna robota, dzięki za odpowiedzi!


Cześć Moniko :)

Ile punktów Tobie wychodzi?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
5 lata 6 miesiąc temu #9265 przez _monia
Replied by _monia on topic Egzamin MPW 21.10.2018
Nie mam pewnosci co do wszystkich odpowiedzi, pod koniec zaznaczałam już pytania tylko na totolotku, ale bez odwołań jestem poniżej progu. Z odwołaniami wychodzi mi cos ok. 164 pkt.

Czy procedura odwołań jest gdzieś opisana na stronie Komisji? Nie udało mi się nic znalezc w tym temacie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
5 lata 6 miesiąc temu #9266 przez admin
Replied by admin on topic Egzamin MPW 21.10.2018

Nie mam pewnosci co do wszystkich odpowiedzi, pod koniec zaznaczałam już pytania tylko na totolotku, ale bez odwołań jestem poniżej progu. Z odwołaniami wychodzi mi cos ok. 164 pkt.

Czy procedura odwołań jest gdzieś opisana na stronie Komisji? Nie udało mi się nic znalezc w tym temacie.


Moniko,

Na stronie KNF nie ma praktycznie nic poza terminem, itp. Ale damy radę. Na razie poczekajmy spokojnie na oficjalne wyniki :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
5 lata 6 miesiąc temu #9267 przez Lidka
Replied by Lidka on topic Egzamin MPW 21.10.2018
Mariuszu,
a z Twoich doświadczeń, jak Komisja podchodzi do odwołań? Myślisz, że sami anulują wcześniej któreś zadania? :) Też raczej jestem trochę pod kreską... :(

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
5 lata 6 miesiąc temu #9268 przez admin
Replied by admin on topic Egzamin MPW 21.10.2018

Mariuszu,
a z Twoich doświadczeń, jak Komisja podchodzi do odwołań? Myślisz, że sami anulują wcześniej któreś zadania? :) Też raczej jestem trochę pod kreską... :(


Sądzę, że w przypadku technik notowań będzie trzeba odwoływać się. Ale spokojnie. Błędy są ewidentne. MIFID 2 poprzewracał logikę wielu tradycyjnych zadań z technik notowań.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
5 lata 6 miesiąc temu #9269 przez Lidka
Replied by Lidka on topic Egzamin MPW 21.10.2018
Akurat z technik mam wszystkie zgodnie z Twoimi odpowiedziami, więc one mnie ratują ... :) A co z teorią? Jak KNF podchodzi do niej? :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
5 lata 6 miesiąc temu #9270 przez admin
Replied by admin on topic Egzamin MPW 21.10.2018

Akurat z technik mam wszystkie zgodnie z Twoimi odpowiedziami, więc one mnie ratują ... :) A co z teorią? Jak KNF podchodzi do niej? :)


Jeśli są cytaty żywcem wyrwane z książki, to są marne szanse. Nawet jeśli cytaty są bez sensu...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
5 lata 6 miesiąc temu #9271 przez Lidka
Replied by Lidka on topic Egzamin MPW 21.10.2018
Rozumiem :) W 4 pytaniach dotyczących teorii: wyceny przedsiębiorstw, modelu BSM, NPV i IRR ZMiD ma inne odpowiedzi. Rozumiem, że też starali się je rozwiązać jak najlepiej. Czy tu widzisz pole do odwołań?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.189 s.

LAUREACI:

Pomogliśmy zdobyć:

- ponad 500 licencji MPW

- ponad 100 licencji DI

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.