MAKLERS.ARSLEGE.PL      DI.ARSLEGE.PL

Maklers.pl jest firmą szkoleniową (a nie inwestycyjną)

× Wiele podstawowych informacji o egzaminie na Maklera Papierów Wartościowych, znajdziesz tutaj: www.maklers.pl/mpw/darmowe/informacje-o-egzaminie.
Na tym wątku znajdziesz wszelkie informacje bieżące dotyczące tego egzaminu.

Egzamin MPW - 26.03.2017

Więcej
7 lata 3 tygodni temu #8120 przez arkopolo
Replied by arkopolo on topic Egzamin MPW - 26.03.2017
Yeeah!!! :) 180 pkt. jestem w szoku :D Na egzaminie, gdzie zdawalność sięgnęła nieco ponad 12% drugi (3 pierwsze miejsce ex aequo) najlepszy wynik. Hurra!!! Gratuluję wszystkim, którzy podołali tej nierównej walce (w tym roku chyba najcięższej w ostatnich latach).

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
7 lata 3 tygodni temu #8124 przez admin
Replied by admin on topic Egzamin MPW - 26.03.2017

Yeeah!!! :) 180 pkt. jestem w szoku :D Na egzaminie, gdzie zdawalność sięgnęła nieco ponad 12% drugi (3 pierwsze miejsce ex aequo) najlepszy wynik. Hurra!!! Gratuluję wszystkim, którzy podołali tej nierównej walce (w tym roku chyba najcięższej w ostatnich latach).


Panie Arkadiuszu,

Wielkie gratulacje! :)

Drobna poprawka - zdawalność wyniosła jedynie 11,6%. 3 najlepsze wyniki to ex-aequo 181pkt (1 punkt więcej). Ale i tak pana wynik jest przedni! :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
7 lata 3 tygodni temu - 7 lata 3 tygodni temu #8125 przez arkopolo
Replied by arkopolo on topic Egzamin MPW - 26.03.2017
Dziękuję bardzo :) Tak z ciekawości, była kiedyś niższa zdawalność? Przeorali niesamowicie...
Ostatnia7 lata 3 tygodni temu edycja: arkopolo od.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
7 lata 3 tygodni temu #8126 przez admin
Replied by admin on topic Egzamin MPW - 26.03.2017

Dziękuję bardzo :) Tak z ciekawości, była kiedyś niższa zdawalność? Przeorali niesamowicie...


Listopad 2010 - przed odwołaniami 7%, po odwołaniach 11% (wtedy jeszcze KNF uznawała odwołania i popełniała dużo błędów tworząc testy - to był jednocześnie pierwszy test układany przez urzędników z KNF).

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
7 lata 3 tygodni temu #8127 przez arkopolo
Replied by arkopolo on topic Egzamin MPW - 26.03.2017
No to nieźle, chyba śmiało można powiedzieć, że to jeden z trudniejszych egzaminów w historii :) Tak w drodze edukacji zapytam, oficjalne wyniki na stronie KNF (odpowiedzi) pewnie dopiero za za 1-2 msc nie? Pamiętam, że egz. z października wstawili jakoś w grudniu...;/

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
7 lata 3 tygodni temu #8128 przez admin
Replied by admin on topic Egzamin MPW - 26.03.2017

No to nieźle, chyba śmiało można powiedzieć, że to jeden z trudniejszych egzaminów w historii :) Tak w drodze edukacji zapytam, oficjalne wyniki na stronie KNF (odpowiedzi) pewnie dopiero za za 1-2 msc nie? Pamiętam, że egz. z października wstawili jakoś w grudniu...;/


Tak, oficjalny test i odpowiedzi KNF powinny pojawić się w maju na stronie KNF.

Jednak z reguły nasz klucz odpowiedzi pokrywa się w całości lub prawie w całości z kluczem KNF. Zachęcam jednak jeszcze do wysłania do KNF maila (niezależnie od wyniku) z prośbą o skan karty swoich odpowiedzi - wtedy będzie wszytko jasno na białym, jak Komisja oceniła poszczególne odpowiedzi.

Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Wysyłając maila należy podać swój nr rejestru (do identyfikacji).

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
7 lata 3 tygodni temu #8129 przez arkopolo
Replied by arkopolo on topic Egzamin MPW - 26.03.2017
Ok, dzięki, z pewnością tak zrobię.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
7 lata 3 tygodni temu #8130 przez Paweł Strzyżewski
Replied by Paweł Strzyżewski on topic Egzamin MPW - 26.03.2017
Dostałem wiadomość zwrotną z KNF-u. Niestety 154 pkt., Zestaw nr 1

Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
7 lata 3 tygodni temu - 7 lata 3 tygodni temu #8131 przez Paweł Strzyżewski
Replied by Paweł Strzyżewski on topic Egzamin MPW - 26.03.2017
Na szybko z kluczem nie pokryło nam sie 74 i 107. Jestem ciekawy jaka bedzie odp. w 107 bo to bylo banalne zadanie z wyplata dywidendy i jakie zlecenia beda braly udzial w nastepnej sesji..
Ostatnia7 lata 3 tygodni temu edycja: Paweł Strzyżewski od.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
7 lata 3 tygodni temu #8132 przez arkopolo
Replied by arkopolo on topic Egzamin MPW - 26.03.2017
Paweł, w 107 mam C i choć nie otrzymałem jeszcze skanu karty odpowiedzi to wydaje mi się, że jest to słuszna odpowiedź. Tam chodziło o dzień WYPŁATY, a nie dzień dywidendy (czyt. odcięcie na następnej sesji).

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.246 s.

LAUREACI:

Pomogliśmy zdobyć:

- ponad 500 licencji MPW

- ponad 100 licencji DI

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.