MAKLERS.ARSLEGE.PL      DI.ARSLEGE.PL

Maklers.pl jest firmą szkoleniową (a nie inwestycyjną)

× Wiele podstawowych informacji o egzaminie na Maklera Papierów Wartościowych, znajdziesz tutaj: www.maklers.pl/mpw/darmowe/informacje-o-egzaminie.
Na tym wątku znajdziesz wszelkie informacje bieżące dotyczące tego egzaminu.

Egzamin MPW - 26.03.2017

Więcej
7 lata 3 tygodni temu #8104 przez Recha
Replied by Recha on topic Egzamin MPW - 26.03.2017
181 pkt na 99,9% :) Jutro muszę potwierdzić w KNF mój nr identyfikacyjny bo zagubiłem identyfikator a na kartce oczywiście nie zapisałem :D (oby był 115).

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
7 lata 3 tygodni temu #8105 przez wzm
Replied by wzm on topic Egzamin MPW - 26.03.2017
Czyli wyniki odzwierciedlają odczucia większości z piszących - poziom w porównaniu z kilkoma ostatnimi egzaminami zauważalnie wzrósł i pojawiło się trochę nowych rzeczy np zmodyfikowana teoria ze Strategii Inwestycyjnych czy mocniej niż wcześniej podchwytliwe zadania z Technik Notowań. O prawie oczywiście nie ma co nawet wspominać...

Mnie się potwierdził wynik - 181 pkt jest B)

Mariusz, dzięki za świetny kurs i wszelkie pomoce do niego, bez takiego przygotowania w mojej opinii nie byłoby szans na zdanie tego egzaminu.

Gratulacje dla wszystkich którzy zdali, a tym którym trochę tym razem do tych upragnionych 160 pkt zabrakło kibicuję w październiku - teoretycznie trudniej już nie będzie, więc odpocznijcie trochę i za kilka miesięcy do roboty żeby wygrać tę nierówną walkę :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
7 lata 3 tygodni temu #8106 przez Recha
Replied by Recha on topic Egzamin MPW - 26.03.2017
I ja również gratuluję wszystkim, którzy zdali i trzymam kciuki za kolejne podejście tych, którym nieco brakło :)

Powodzenia!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
7 lata 3 tygodni temu - 7 lata 3 tygodni temu #8107 przez mk23349
Replied by mk23349 on topic Egzamin MPW - 26.03.2017
Gratuluję wszystkim, którzy zdali!
Przy okazji, czy potwierdziło Wam się, że prawidłowa odpowiedź na pytanie 74 (dot. oferowania inwestycyjnego) to D?
Ostatnia7 lata 3 tygodni temu edycja: mk23349 od.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
7 lata 3 tygodni temu #8108 przez admin
Replied by admin on topic Egzamin MPW - 26.03.2017

Gratuluję wszystkim, którzy zdali!
Przy okazji, czy potwierdziło Wam się, że prawidłowa odpowiedź na pytanie 74 (dot. oferowania inwestycyjnego) to D?


Marcin,

O skanu kart swoich odpowiedzi można prosić KNF w mailu. Kto chce ją otrzymać niezależnie od wyniku, proszę o wysłanie maila na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. o tego typu treści:

"W dniu 26.03.2017 zdawałem egzamin na Maklera Papierów Wartościowych. Mój nr rejestru to ..... Proszę o przesłanie skanu karty moich odpowiedzi".

Oczywiście jak już otrzymacie skany kart swoich odpowiedzi, proszę o potwierdzenie, czy nasze odpowiedzi na Maklers Forum są dobre oraz o zidentyfikowanie jaka wg KNF jest dobra odpowiedź na zad. 74.

P.S. Być może z uwagi na bardzo niską zdawalność KNF spojrzy bardziej łaskawym okiem niż w przeszłości na odwołania. Tego nie wiemy. Natomiast jeśli chodzi o sam egzamin to merytorycznie jest on na tyle dobrze ułożony, że ciężko będzie podważyć jakieś zadanie. No chyba, że np. 74 lub inne z prawa się pojawi. Warto szukać skutecznych argumentów.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
7 lata 3 tygodni temu - 7 lata 2 tygodni temu #8109 przez admin
Replied by admin on topic Egzamin MPW - 26.03.2017
Jeśli chodzi o wyniki naszych podopiecznych to na tą chwilę mogę napisać, że mam potwierdzenie 8 wyników pozytywnych (aktualizacja):
- 1 miejsce ex aequo - 181 punktów - kurs maklerski stacjonarny w Warszawie (edycja styczeń-luty 2017)
- 1 miejsce ex aequo - 181 punktów - kurs maklerski stacjonarny w Warszawie (edycja styczeń-luty 2017)
tak - 2 osoby z tego kursu uzyskały ten sam najwyższy wynik ;)
- 8 miejsce - 170 punktów - kurs maklerski wideo - edycja 2016
- 9 miejsce - 168 punktów - kurs maklerski wideo - edycja 2016
- 10 miejsce ex aequo - 165 punktów - testy online www.maklers.arslege.pl
- 12 miejsce ex aequo - 163 punkty - testy online www.maklers.arslege.pl
- 15 miejsce - 161 punktów - kurs maklerski stacjonarny w Poznaniu (edycja kwiecień 2015)
- 16 miejsce - 160 punktów - kurs maklerski stacjonarny w Warszawie (edycja sierpień 2015)

Najbliższy kurs maklerski stacjonarny - jedyna edycja przed egzaminem w październiku 2017 - czerwiec-lipiec 2017 w Warszawie. Zapraszamy :) Link: maklers.pl/mpw/kurs-maklerski

Oczywiście wciąż czekamy na informację od naszych podopiecznych o uzyskanych przez nich wynikach.
Ostatnia7 lata 2 tygodni temu edycja: admin od.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
7 lata 3 tygodni temu #8113 przez admin

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
7 lata 3 tygodni temu #8114 przez admin
Replied by admin on topic Egzamin MPW - 26.03.2017
Zachęcamy wszystkich - niezależnie od wyniku do wysyłania maila z prośbą o skan karty swoich odpowiedzi. Mail należy wysłać na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wraz z podaniem swojego nr rejestru.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
7 lata 3 tygodni temu #8115 przez admin
Replied by admin on topic Egzamin MPW - 26.03.2017
Przeliczyłem liczbę kandydatów. Było 137 osób na egzaminie, zdało 16 osób, zatem zdawalność była jeszcze niższa niż pierwotnie wyliczona. Wyniosła zaledwie 11,7%. To już nawet dla KNF jest prawdopodobnie za niska zdawalność... Czy w październiku będzie łatwiej? Być może...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
7 lata 3 tygodni temu #8116 przez admin
Replied by admin on topic Egzamin MPW - 26.03.2017
Co ciekawe, na egzaminie MPW było 2 wyjątkowych "turystów". Jeden uzyskał -40 punktów (minus 40 puktów), a drugi -49 punktów (minus 49 punktów). Obu to nie dość, że prawdopodobnie nieźle musiało strzelać to jeszcze mieli pecha. Wartość oczekiwana strzałów na wszystkie 120 zadań - od 1 do 120 (np. same odpowiedzi A od góry do dołu) wynosi -30 punktów (minus 30 punktów) - tutaj oba uzyskane wyniki są istotnie niższe.

Zdecydowanie apelujemy nie przychodzić na egzamin MPW bez przygotowania, gdyż tego typu wyniki to po prostu duży wstyd.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.197 s.

LAUREACI:

Pomogliśmy zdobyć:

- ponad 500 licencji MPW

- ponad 100 licencji DI

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.