MAKLERS.ARSLEGE.PL      DI.ARSLEGE.PL

Maklers.pl jest firmą szkoleniową (a nie inwestycyjną)

× Wiele podstawowych informacji o egzaminie na Maklera Papierów Wartościowych, znajdziesz tutaj: www.maklers.pl/mpw/darmowe/informacje-o-egzaminie.
Na tym wątku znajdziesz wszelkie informacje bieżące dotyczące tego egzaminu.

Egzamin MPW - 23.10.2016.

Więcej
7 lata 6 miesiąc temu #7544 przez robsonik125
Replied by robsonik125 on topic Egzamin MPW - 23.10.2016.
Potwierdzam, gdy dzwoniłem do KNF'u Pani poinformowała mnie o tym, że egzamin odbędzie się w Hotel Gromada Lotnisko, oraz że około dwa tygodnie przed egzaminem powinny być do kandydatów wysłane zaproszenia z wszelkimi informacjami dotyczącymi egzaminu.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
7 lata 6 miesiąc temu #7545 przez Bernard Madoff
Replied by Bernard Madoff on topic Egzamin MPW - 23.10.2016.
Tak też myślałem, szkoda że z Bobrowoeckiej zrezygnowali, bo ten hotel Tl na końcu Warszawy jest.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
7 lata 6 miesiąc temu #7546 przez Narsil
Replied by Narsil on topic Egzamin MPW - 23.10.2016.
Mi tam miejsce egzaminu pasuje - jakieś 800 metrów od mieszkania :P

Przy okazji ważne info dla osób, które nie są z Warszawy/ nie wiedzą o remoncie w Mordorze na Domaniewskiej. Z racji remontu jest potężna zmiana w kursowaniu tramwajów (zarówno z centrum jak i z metra Wierzbno) i kursują one tylko do przystanku Rzymowskiego, gdzie jest zwrotka lub wgl do niego nie dojeżdząją (przykładowy tramwaj nr 17 nie dojeżdża już z centrum na suwak, tylko zakręca na pętli obok Zajezdni Mokotów- jeżeli ktoś chciałby nim dojechać z centrum, to na chwile obecną nie dojedzie na Rzymowskiego lub Suwak!).

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
7 lata 6 miesiąc temu #7547 przez Bernard Madoff
Replied by Bernard Madoff on topic Egzamin MPW - 23.10.2016.
napiszesz mi, jak tam najlepiej dojechać z Warszawy Centralnej komunikacją ?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
7 lata 6 miesiąc temu #7548 przez Narsil
Replied by Narsil on topic Egzamin MPW - 23.10.2016.

napiszesz mi, jak tam najlepiej dojechać z Warszawy Centralnej komunikacją ?


Wsiadasz w autobus nr 175 (odjeżdża zarówno z przystanku "Centrum" jak i "Dw.Centralny") i wysiadasz na przystanku "17 stycznia". Jak będą jakieś problemy lub dla pewności chciałbyś się wcześniej ustawić na mieście żeby razem pojechać to pisz na pw po mój nr telefonu ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
7 lata 6 miesiąc temu #7549 przez Bernard Madoff
Replied by Bernard Madoff on topic Egzamin MPW - 23.10.2016.
Dzięki za pomoc, biorę nocleg w hotelu gdzie będzie egzamin, na spokojnie ;) . Jadę z Poznania, więc będę dzień wcześniej. W niedziele musiałbym o 5 rano pociągiem startować, a wtedy na egzamin nieprzytomny dojdę, a to nie kolokwium ;) ;) ;) Po zdanym egzaminie można się ustawić, wtedy jedyne co chciałbym poczuć kolejnego dnia to pustynie w gębie ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
7 lata 6 miesiąc temu #7550 przez Luki
Replied by Luki on topic Egzamin MPW - 23.10.2016.
Panowie wiecie może jakie są najważniejsze zmiany prawne które będą obowiązywały na najbliższym egzaminie???
Nie chodzi mi o aktualną liste obowiązujących przepisów prawa na stronie KNF bo wiem że tam jest i można sobie wszystko przeczytać.

Chodzi mi bardziej na co zwrócić uwage i czy w ostatnim czasie nastąpiła jakaś ważna zmiana o którą na egzaminie mogą spytać np. na forum pisaliście o zmianie liczby członków KNF na 5

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
7 lata 6 miesiąc temu #7551 przez #.
Replied by #. on topic Egzamin MPW - 23.10.2016.

Panowie wiecie może jakie są najważniejsze zmiany prawne które będą obowiązywały na najbliższym egzaminie???
Nie chodzi mi o aktualną liste obowiązujących przepisów prawa na stronie KNF bo wiem że tam jest i można sobie wszystko przeczytać.

Chodzi mi bardziej na co zwrócić uwage i czy w ostatnim czasie nastąpiła jakaś ważna zmiana o którą na egzaminie mogą spytać np. na forum pisaliście o zmianie liczby członków KNF na 5


Z tego co wiem to najważniejsze zmiany to:
1. W Nadzorze - 5 członków KNF,
2. SZOG - zmiana widełek w dłużnych i brak jednostek indeksowych.

Chyba tyle :D jeśli o czymś zapomniałem to niech mnie ktoś poprawi ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
7 lata 6 miesiąc temu #7552 przez sebastian
Replied by sebastian on topic Egzamin MPW - 23.10.2016.
dorzuciłabym do tego "grubą" nowelizację ustawy o funduszach inwestycyjnych. Cały nowy dział dotyczący alternatywnych spółek inwestycyjnych, liczne zmiany w treści ustawy

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
7 lata 6 miesiąc temu #7553 przez Narsil
Replied by Narsil on topic Egzamin MPW - 23.10.2016.
A dostał już ktoś może pismo od KNFu w sprawie miejsca i terminu egzaminu?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.193 s.

LAUREACI:

Pomogliśmy zdobyć:

- ponad 500 licencji MPW

- ponad 100 licencji DI

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.