MAKLERS.ARSLEGE.PL      DI.ARSLEGE.PL

Maklers.pl jest firmą szkoleniową (a nie inwestycyjną)

× Wiele podstawowych informacji o egzaminie na Maklera Papierów Wartościowych, znajdziesz tutaj: www.maklers.pl/mpw/darmowe/informacje-o-egzaminie.
Na tym wątku znajdziesz wszelkie informacje bieżące dotyczące tego egzaminu.

Egzamin MPW - 11.10.2015

Więcej
8 lata 5 miesiąc temu #6427 przez PiotrGaździak
Replied by PiotrGaździak on topic Egzamin MPW - 11.10.2015
Trochę zwlekałem ale się w końcu zebrałem i chciałbym podziękować Mariuszowi za kurs, profesjonalne materiały i pomoc w przygotowywaniu się do egzaminu. Wiadomo że samo się nie zdało ale jak sobie człowiek pomyśli o ile łatwiej było z materiałami Maklers to pewnie zaoszczędziłem ponad pół roku albo i lepiej. Najbardziej zapadły mi w pamięci dyskusje o inwestowaniu w przerwach podczas zajęć, sporo z tych uwag zapamiętałem i wprowadziłem w życie :) . Pamiętam jak podjąłem decyzję o pójściu na kurs i pierwszym moim wyborem wcale nie był Maklers ale organizatorzy tamtego kursu go nie zorganizowali wystawiając tym samym do wiatru kilkanaście osób, oczywiście tego problemu nie maiłem z kursem stacjonarnym u Mariusza i mogę z czystym sumieniem polecić każdemu przygotowującemu się do egzaminu. Plusów było oczywiście więcej ale mam nadzieję że o tych najważniejszych wspomniałem.

Dzięki
Za tę wiadomość podziękował(a): admin, Rothbard

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
8 lata 5 miesiąc temu #6428 przez admin
Replied by admin on topic Egzamin MPW - 11.10.2015

Trochę zwlekałem ale się w końcu zebrałem i chciałbym podziękować Mariuszowi za kurs, profesjonalne materiały i pomoc w przygotowywaniu się do egzaminu. Wiadomo że samo się nie zdało ale jak sobie człowiek pomyśli o ile łatwiej było z materiałami Maklers to pewnie zaoszczędziłem ponad pół roku albo i lepiej. Najbardziej zapadły mi w pamięci dyskusje o inwestowaniu w przerwach podczas zajęć, sporo z tych uwag zapamiętałem i wprowadziłem w życie :) . Pamiętam jak podjąłem decyzję o pójściu na kurs i pierwszym moim wyborem wcale nie był Maklers ale organizatorzy tamtego kursu go nie zorganizowali wystawiając tym samym do wiatru kilkanaście osób, oczywiście tego problemu nie maiłem z kursem stacjonarnym u Mariusza i mogę z czystym sumieniem polecić każdemu przygotowującemu się do egzaminu. Plusów było oczywiście więcej ale mam nadzieję że o tych najważniejszych wspomniałem.

Dzięki


Dziękuję PIotr za miłe słowa i cieszę się Twoim sukcesem! :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
8 lata 5 miesiąc temu #6429 przez admin
Replied by admin on topic Egzamin MPW - 11.10.2015
Rozwiązania najnowszego testu MPW już dostępne.

Szczegóły: maklers.pl/forum/oferta-mpw/376-rozwiaza...dan-mpw-z-2015-10-11

Ponadto są one również częścią składową kursów maklerskich Maklers.pl (stacjonarny/online/wideo) oraz Superpakietu MPW Maklers.pl.

Rozwiązana te zostaną opublikowane w systemie testów online www.maklers.arslege.pl, niezwłocznie po publikacji tych testów przez KNF.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
8 lata 5 miesiąc temu #6463 przez admin
Replied by admin on topic Egzamin MPW - 11.10.2015
Pierwsze osoby, które zdały egzamin MPW 11.10.2015, już zostały wpisane na listę MPW! Gratulujemy! :)

www.knf.gov.pl/Images/lista_MPW_uzup_09112015_tcm75-7142.pdf

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
8 lata 4 miesiąc temu #6503 przez motin
Replied by motin on topic Egzamin MPW - 11.10.2015
Czy ktoś coś wie na temat kolejnych wpisów do rejestru MPW?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
8 lata 4 miesiąc temu #6504 przez JacekBakonski
Replied by JacekBakonski on topic Egzamin MPW - 11.10.2015
Składałem wniosek 6 listopada więc teoretycznie jutro powinien się wpis pojawić. Jakby co będziemy panikować :)

Pozdrawiam!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
8 lata 4 miesiąc temu #6541 przez bazinga
Replied by bazinga on topic Egzamin MPW - 11.10.2015
jakby ktoś nie wiedział a był zainteresowany, KNF wstawił testy na stronę, 1 zadanie zostało anulowane.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
8 lata 4 miesiąc temu #6542 przez admin
Replied by admin on topic Egzamin MPW - 11.10.2015

jakby ktoś nie wiedział a był zainteresowany, KNF wstawił testy na stronę, 1 zadanie zostało anulowane.


Zgadza się.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
8 lata 4 miesiąc temu #6543 przez admin
Replied by admin on topic Egzamin MPW - 11.10.2015
KNF udostępnił ostatni test na swojej stronie:
www.knf.gov.pl/Images/test_zestaw_1_MPW_...2015_tcm75-43887.pdf

Maklers również został już zaktualizowany o najnowszy test:
- Test można pobrać z tej strony: maklers.pl/mpw/darmowe/testy-z-lat-ubieglych
- Zostały zaktualizowane zbiorki tematyczne MPW wa ramach Maklers Premium: maklers.pl/mpw/premium
- System testów online www.maklers.arslege.pl jest również zaktualizowany o najnowszy test, zarówno jako cały test, jak i w ramach podziału tematycznego: www.maklers.arslege.pl/

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
8 lata 3 miesiąc temu #6596 przez motin
Replied by motin on topic Egzamin MPW - 11.10.2015
Czy ktos z osób które zdały ostatni egzamin MPW otrzymali już Dyplom czy jeszcze nie?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.163 s.

LAUREACI:

Pomogliśmy zdobyć:

- ponad 500 licencji MPW

- ponad 100 licencji DI

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.