MAKLERS.ARSLEGE.PL      DI.ARSLEGE.PL

Maklers.pl jest firmą szkoleniową (a nie inwestycyjną)

× Wiele podstawowych informacji o egzaminie na Maklera Papierów Wartościowych, znajdziesz tutaj: www.maklers.pl/mpw/darmowe/informacje-o-egzaminie.
Na tym wątku znajdziesz wszelkie informacje bieżące dotyczące tego egzaminu.

Egzamin MPW - 11.10.2015

Więcej
8 lata 6 miesiąc temu #6342 przez admin
Replied by admin on topic Egzamin MPW - 11.10.2015
POMOC W PROCESIE ODWOŁAŃ - CHMURA MPW MAKLERS.PL


Tradycyjnie oferujemy pomoc w procesie odwołań w ramach projektu Chmura Maklers.pl.

Egzaminu MPW od 4 sesji w trybie odwołań nikt nie przeszedł. Wcześniej pomogliśmy ponad 20 osobom zdobyć w ten sposób licencję. Najniższy wynik, który do tej pory wyciągnęliśmy nad próg to 154pkt.

Obecnie zidentyfikowaliśmy 3 zadania, które nadają się do odwołań i mają bardzo duże szanse na przejście (zawierają istotne błędy). Prawdopodobnie jedno z nich KNF już uznała/anulowała i jest zawarte w wynikach egzaminacyjnych (każdy otrzymał za nie +2pkt, niezależnie od odpowiedzi lub braku odpowiedzi).

Oferta:
- dla osób, które w latach 2014-2015 kupiły kurs MPW Maklers.pl lub superpakiet MPW Maklers.pl - za darmo
- dla pozostałych osób - 149zł opłata niezależna (za uczestnictwo) + dodatkowe 199zł jako success fee (tylko w przypadku pozytywnego rozpatrzenia wniosku)

Jeśli jesteś zainteresowana/y naszą pomocą prosimy o e-mai na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w celu przedstawienia dalszych szczegółów i zaproszenia do "chmury".

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
8 lata 6 miesiąc temu #6343 przez andromalius
Replied by andromalius on topic Egzamin MPW - 11.10.2015
Dzień dobry. Jestem sporadycznym gościem na forach w sieci, teraz jednak zdecydowałem się na zrobienie wyjątku, gdyż wypada podziękować po zdanym egzaminie, co niniejszym czynię. Innymi słowy dziękuje Mariusz za dobre materiały, co jest szczególnie cenne dla osoby która nie ukończyła studiów o profilu ekonomicznym. Szczególnie za opracowanie wszelkich skrótów percepcyjno- strategicznych do technik notowań, matematyki czy analizy finansowej, jest to niezbędne na egzaminie i pozwala uzyskać przewagę czasową w stosunku do tradycyjnych rozwiązań. Mój dobry wynik jest na pewno w części pochodną zawartości merytorycznej materiałów z których się przygotowywałem. Teraźniejszy egzamin oceniam jako trudny, niektóre pytania były podchwytliwe i szczegółowe, cześć prawna sprawiłaby kłopot prawie każdemu prawnikowi, jest do przejścia jedynie po mocnym przygotowaniu czasowym, co niniejszym potwierdzam ;). Specjalne podziękowania za bonus, który otrzymałem czyli za książkę Sylwii Małaj-Śliwińskiej. Przez wiele tygodni była ulubioną lekturą moich córek, napisana jest lekkim stylem, z dużą dawką humoru, a przede wszystkim bawi i uczy, czego brakuje wielu innym pozycjom dla najmłodszych. Poprzez swoją formę i treść zdecydowanie podnosi świadomość finansową czytelników.
Gratulacje dla zwycięzców i wyrazy uznania za wytrwałość dla tych którym tym razem razem się nie udało.
Reasumując - dziękuje i pozdrawiam
Za tę wiadomość podziękował(a): admin, Rothbard

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
8 lata 6 miesiąc temu #6347 przez admin
Replied by admin on topic Egzamin MPW - 11.10.2015

Dzień dobry. Jestem sporadycznym gościem na forach w sieci, teraz jednak zdecydowałem się na zrobienie wyjątku, gdyż wypada podziękować po zdanym egzaminie, co niniejszym czynię. Innymi słowy dziękuje Mariusz za dobre materiały, co jest szczególnie cenne dla osoby która nie ukończyła studiów o profilu ekonomicznym. Szczególnie za opracowanie wszelkich skrótów percepcyjno- strategicznych do technik notowań, matematyki czy analizy finansowej, jest to niezbędne na egzaminie i pozwala uzyskać przewagę czasową w stosunku do tradycyjnych rozwiązań. Mój dobry wynik jest na pewno w części pochodną zawartości merytorycznej materiałów z których się przygotowywałem. Teraźniejszy egzamin oceniam jako trudny, niektóre pytania były podchwytliwe i szczegółowe, cześć prawna sprawiłaby kłopot prawie każdemu prawnikowi, jest do przejścia jedynie po mocnym przygotowaniu czasowym, co niniejszym potwierdzam ;). Specjalne podziękowania za bonus, który otrzymałem czyli za książkę Sylwii Małaj-Śliwińskiej. Przez wiele tygodni była ulubioną lekturą moich córek, napisana jest lekkim stylem, z dużą dawką humoru, a przede wszystkim bawi i uczy, czego brakuje wielu innym pozycjom dla najmłodszych. Poprzez swoją formę i treść zdecydowanie podnosi świadomość finansową czytelników.
Gratulacje dla zwycięzców i wyrazy uznania za wytrwałość dla tych którym tym razem razem się nie udało.
Reasumując - dziękuje i pozdrawiam


Andromalius,

Bardzo dziękuję za miłe słowa i gratuluję świetnego wyniku na egzaminie MPW. :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
8 lata 6 miesiąc temu #6348 przez admin
Replied by admin on topic Egzamin MPW - 11.10.2015
Informacje dla osób, które zdały ostatni egzamin MPW.

W ciągu 1-2 tygodni powinniście otrzymać na adres korespondencyjny od KNF:
- zaświadczenie o zdaniu egzaminu MPW
- wniosek do wypełnienia o wpis na listę KNF
- instrukcję dotyczącą złożenia dokumentów, w tym:
-- wniesienia opłat administracyjnych za wydanie licencji papierowej i wpis na listę (łącznie ok. 30zł)
-- informację o konieczności uzyskania zaświadczenia o niekaralności z KRK (koszt ok. 50zł)

Całość należy wysłać do KNF na wskazany w instrukcji adres, najlepiej wraz z załączonymi potwierdzeniami przelewu i pozostaje czekać.

Pierwsze wpisy na listę MPW powinny pojawić się w ciągu 1-2 miesięcy, zaś papierową licencję powinniście otrzymać w ciągu 2-3 miesięcy, co jest zamknięciem procedury przyznawania licencji MPW.

Tytułem "makler papierów wartościowych", macie prawo posługiwać się od momentu wpisu na listę MPW, wcześniej w CV lepiej na wszelki wypadek tymczasowo wpisać: "zdany egzamin MPW, oczekuje na wpis na listę Maklerów Papierów Wartościowych" - zainteresowani będą wiedzieli o co chodzi...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
8 lata 6 miesiąc temu #6365 przez admin
Replied by admin on topic Egzamin MPW - 11.10.2015
Wszystkich świeżych Laureatów MPW zachęcamy oczywiście do skorzystania z naszej oferty w procesie przygotowań do egzaminu DI.

Poniżej lekka statystyka zdawalności naszych podopiecznych na ostatnim egzaminie DI.

Wśród 24 Laureatów, 13 z nich (54%), korzystało z naszych komercyjnych pomocy DI-1, w tym:
- 4 osoby korzystały z kursu DI-1 stacjonarnego/online/wideo Maklers.pl
- 4 osoby korzystały z Superpakietu DI-1 Maklers.pl
- 2 osoby korzystały z testów online www.di.arslege.pl
- 3 osoby korzystały z innych komercyjnych pomocy Maklers.pl

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
8 lata 6 miesiąc temu #6400 przez bartekgdansk
Replied by bartekgdansk on topic Egzamin MPW - 11.10.2015
Witam,
Dostał już ktoś list z KNF potwierdzający zadnie egzaminu MPW?
To zaświadczenie z sądu o niekaralności ma być ogóle czy musi być jakaś szczególna forma?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
8 lata 6 miesiąc temu #6401 przez thanys
Replied by thanys on topic Egzamin MPW - 11.10.2015

Witam,
Dostał już ktoś list z KNF potwierdzający zadnie egzaminu MPW?
To zaświadczenie z sądu o niekaralności ma być ogóle czy musi być jakaś szczególna forma?


Ja zaświadczenie odebrałem osobiście ale zawsze można zadzwonić zapytać czy juz wysłali. KRK zaznaczasz "kartoteka karna"

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
8 lata 6 miesiąc temu #6402 przez JacekBakonski
Replied by JacekBakonski on topic Egzamin MPW - 11.10.2015
Wczoraj dzwoniłem do KNF, Pani mnie poinformowała że dzisiaj zaczną wysyłać zaświadczenia.
Pozdrawiam
Za tę wiadomość podziękował(a): mattb129

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
8 lata 6 miesiąc temu #6406 przez motin
Replied by motin on topic Egzamin MPW - 11.10.2015
W sprawie zaświadczenia KRK to ma być informacja w formie "Standardowej" czy "działalność rachunkowo-księgowa i ubezpieczeniowa"?
Z góry dziękuje za odpowiedz
Pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
8 lata 6 miesiąc temu #6407 przez admin
Replied by admin on topic Egzamin MPW - 11.10.2015

W sprawie zaświadczenia KRK to ma być informacja w formie "Standardowej" czy "działalność rachunkowo-księgowa i ubezpieczeniowa"?
Z góry dziękuje za odpowiedz
Pozdrawiam


Ja zawsze brałem standard. I bezpośrednio wypisywałem i odbierałem. Nigdy nie było problemów (MPW, DI i MGT).

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.186 s.

LAUREACI:

Pomogliśmy zdobyć:

- ponad 500 licencji MPW

- ponad 100 licencji DI

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.