MAKLERS.ARSLEGE.PL      DI.ARSLEGE.PL

Maklers.pl jest firmą szkoleniową (a nie inwestycyjną)

× Wiele podstawowych informacji o egzaminie na Maklera Papierów Wartościowych, znajdziesz tutaj: www.maklers.pl/mpw/darmowe/informacje-o-egzaminie.
Na tym wątku znajdziesz wszelkie informacje bieżące dotyczące tego egzaminu.

Egzamin MPW - 11.10.2015

Więcej
8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #6327 przez admin
Replied by admin on topic Egzamin MPW - 11.10.2015
Wśród 38 Laureatów, 24 z nich (63,2%), korzystało z komercyjnych pomocy Maklers.pl, w tym:
- KURS STACJONARNY - 8 osób (w tym 4 osoby po kursie maklerskim, który odbył się w miesiącach lipiec-sierpień 2015r.)
- KURS ONLINE/WIDEO - 5 osób
- SUPERPAKIET MPW - 2 osoby
- TESTY MAKLERS.ARSLEGE.PL - 7 osób
- INNE POMOCE - 2 osoby

Wśród najlepszych wyników (PIERWSZA 10-TKA):
- 2 osoby uczestniczyły w KURSIE STACJONARNYM (2 razy 3 miejsce)
- 2 osoby korzystały z KURSU WIDEO (3 i 7 miejsce)
- 4 osoby korzystały z POZOSTAŁYCH KOMERCYJNYCH POMOCY

WSZYSTKIM LAUREATOM GRATULUJEMY I CIESZYMY SIĘ WASZYM SUKCESEM! :)
Ostatnia8 lata 6 miesiąc temu edycja: admin od.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
8 lata 6 miesiąc temu #6328 przez Piotr
Replied by Piotr on topic Egzamin MPW - 11.10.2015
Oczywiście, byłoby świetnie gdyby dało się cokolwiek zrobić. Na pewno napiszę odwołanie w kwestii ponownego sprawdzenia egzaminu. Byłbym wdzięczny za wszelką pomoc.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
8 lata 6 miesiąc temu #6329 przez michal.woloszyn
Replied by michal.woloszyn on topic Egzamin MPW - 11.10.2015
162 - pozdro i gratulacje wszystkim którym się udało.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #6330 przez admin
Replied by admin on topic Egzamin MPW - 11.10.2015
Wstępnie - 3 zadania nadają się do anulacji/odwołań (dość mocne). Tylko jakieś z nich już mogło zostać anulowane przez KNF.

Jeśli chodzi o proces odwołań, to będziemy w nim pomagali. Informację na Maklers Forum, czy szczegółowe odpowiedzi na maile, przedstawimy za ok. 20:30-21:00.

To co warto od razu przygotować, to proszę wysłać mail do KNF w sprawie swojego arkusza odpowiedzi.:

Adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Treść: "W dniu 11.10.2015r. składałe(a)m egzamin na Maklera Papierów Wartościowych. Proszę o przesłanie na ten e-mail skanu karty mojej odpowiedzi.

Imię i nazwisko, nr rejestru 15/0xyz/10"

Komisja wysyła skany kart bardzo szybko, także jutro rano powinniście je otrzymywać.
Ostatnia8 lata 6 miesiąc temu edycja: admin od.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
8 lata 6 miesiąc temu #6332 przez bazinga
Replied by bazinga on topic Egzamin MPW - 11.10.2015
a jeszcze mam takie trochę głupie pytanie :) tak właściwie jak już się zdało to co teraz? Widziałem wniosek. Widzę, że mnie czeka wizyta w rejestrze karnym ale dla pewności, teraz czekam aż KNF mi wyśle kopie zaświadczenia o pozytywnym wyniku i wtedy wysyłam wniosek o wpis? Czy muszę im napisać, żeby mi to przesłali?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
8 lata 6 miesiąc temu #6335 przez thanys
Replied by thanys on topic Egzamin MPW - 11.10.2015

a jeszcze mam takie trochę głupie pytanie :) tak właściwie jak już się zdało to co teraz? Widziałem wniosek. Widzę, że mnie czeka wizyta w rejestrze karnym ale dla pewności, teraz czekam aż KNF mi wyśle kopie zaświadczenia o pozytywnym wyniku i wtedy wysyłam wniosek o wpis? Czy muszę im napisać, żeby mi to przesłali?


ustawa o obrocie sie kłania ;)

zaświadczenie o zdanym egzaminie + wniosek + KRK + chyba foto

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
8 lata 6 miesiąc temu #6336 przez bazinga
Replied by bazinga on topic Egzamin MPW - 11.10.2015
źle zrozumiałeś, bardziej chodziło o to czy te zaświadczenia o zdanym są wysyłane z automatu. Pisałem, że wiem co tam musi być zawarte ;-p

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
8 lata 6 miesiąc temu #6337 przez thanys
Replied by thanys on topic Egzamin MPW - 11.10.2015

Wstępnie - 3 zadania nadają się do anulacji/odwołań (dość mocne). Tylko jakieś z nich już mogło zostać anulowane przez KNF.

Jeśli chodzi o proces odwołań, to będziemy w nim pomagali. Informację na Maklers Forum, czy szczegółowe odpowiedzi na maile, przedstawimy za ok. 20:30-21:00.

To co warto od razu przygotować, to proszę wysłać mail do KNF w sprawie swojego arkusza odpowiedzi.:

Adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Treść: "W dniu 11.10.2015r. składałe(a)m egzamin na Maklera Papierów Wartościowych. Proszę o przesłanie na ten e-mail skanu karty mojej odpowiedzi.

Imię i nazwisko, nr rejestru 15/0xyz/10"

Komisja wysyła skany kart bardzo szybko, także jutro rano powinniście je otrzymywać.


a jak jest w przypadku anulacji pytania?
1. wszyscy plus 2pkt ?
2. pytania nie było i wszyscy za to pytanie 0 pkt ?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
8 lata 6 miesiąc temu #6338 przez thanys
Replied by thanys on topic Egzamin MPW - 11.10.2015
chyba z automatu albo odbierasz sam jak jestes z Wawy w UKNF

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
8 lata 6 miesiąc temu #6339 przez Krzysieknmc
Replied by Krzysieknmc on topic Egzamin MPW - 11.10.2015
Hej. Uzyskałem 153 pkt. Niestety obrałem zła taktykę. Popelnilem głupie błędy przez niedoczytanie pytań. Ale dość tłumaczeń. Wydaje mi się ze jest kilka pytań na które nie udzielilem odpowiedzi ponieważ 2 odpowiedzi wydawały mi się poprawne. Pytanie czy jeśli mam rację to czy mimo braku odpowiedzi mogę otrzymać 2 pkt przy poprawnej argumentacji?
Pozdrawiam i dziękuję za jakąkolwiek pomoc

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.167 s.

LAUREACI:

Pomogliśmy zdobyć:

- ponad 500 licencji MPW

- ponad 100 licencji DI

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.