MAKLERS.ARSLEGE.PL      DI.ARSLEGE.PL

Maklers.pl jest firmą szkoleniową (a nie inwestycyjną)

× Wiele podstawowych informacji o egzaminie na Maklera Papierów Wartościowych, znajdziesz tutaj: www.maklers.pl/mpw/darmowe/informacje-o-egzaminie.
Na tym wątku znajdziesz wszelkie informacje bieżące dotyczące tego egzaminu.

Egzamin MPW - 26.10.2014

Więcej
9 lata 8 miesiąc temu #4833 przez Meen
Replied by Meen on topic Egzamin MPW - 26.10.2014
pierwsze realizuje się 100 -75,20 (zlecenie 5)
drugie 300 - 75,20 (zlecenie 2 PEG)
trzecie 100 - 75,10 (zlecenie 4)

3 zlecenie trzeba wyciąć, a PEG podstawia się pod cenę 75,20 ponieważ jest najlepszym K

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 8 miesiąc temu #4836 przez leon
Replied by leon on topic Egzamin MPW - 26.10.2014
również chciałbym przystąpić do egzaminu. niestety nie uda mi się to w najbliższym terminie. mam jednak pytanie. czy przystępując do egzaminu muszę być po odbyciu kursów przygotowujących? przyznam że jestem raczej samoukiem. i chciałbym przystąpić do egzaminu bez kursów, ucząc się sam. czy jest wgl taka możliwość? A jeżeli tak to kolejne moje pytanie. czy bez odbywania tych kursów jest sens podchodzenia? chodzi o to, czy bez kursów jestem w stanie się odpowiednio przygotować? czy raczej nie ma na to szans? z góry dziękuję za odpowiedzi :) pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 8 miesiąc temu #4837 przez Siwy1111
Replied by Siwy1111 on topic Egzamin MPW - 26.10.2014
Nie ma wymogów aby podchodzić do kursów przygotowujących. Kurs to Twoja indywidualna decyzja, która ma Ci pomóc się przygotować, pokazać pewne techniki rozwiązywania egzaminu itd. Mam kolegę który podchodził do egzaminu na MPW i MGT bez nauki i zdawał, fakt oba na 160 pt, ale oba za pierwszym podejściem.
Wiesz czy się nauczysz to tylko Ty powinieneś wiedzieć, jakie masz predyspozycje, jaki zapał do nauki :) Najlepiej sobie zobacz jak wyglądają pytania i jaki materiał musisz przyswoić.
Jeżeli zdecydujesz się na uczestnictwo w kursie to zdecydowanie polecam maklers.pl !!!! :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 8 miesiąc temu #4838 przez matoch
Replied by matoch on topic Egzamin MPW - 26.10.2014

Jeżeli zdecydujesz się na uczestnictwo w kursie to zdecydowanie polecam maklers.pl !!!! :)


Jeżeli się nie zdecydujesz na kurs to polecam materiały od maklers.pl, zarówno te bezpłatne jak i płatne (np. testy on-line, tablice wzorów oraz inne bardzo przydatne materiały) :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 8 miesiąc temu #4839 przez krystian.lemanski
Replied by krystian.lemanski on topic Egzamin MPW - 26.10.2014
Leon
Samodzielna nauka jest też opcją ale dosyć czasochłonną. Lepiej zakup materiały, chytry traci dwa razy. Widziałem przypadek który mnie załamał na forum goldenline w marcu, jak typ na 6 dni przed egzaminem się pytał jak policzyć wartość obecną przyszłego przepływu pieniężnego ;) Wpis ,chyba ze wstydu usunął po 2 dniach.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #4842 przez Madelinne
Replied by Madelinne on topic Egzamin MPW - 26.10.2014
Mam pytanie do zadania 94 z egzaminu marzec 2014, dlaczego od D a nie C, i jeszcze zadanie 111 z tego samego egzaminu. Z góry dziękuję za odpowiedz.
Ostatnia9 lata 8 miesiąc temu edycja: Madelinne od.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 8 miesiąc temu #4843 przez Meen
Replied by Meen on topic Egzamin MPW - 26.10.2014
94. dla cen od 0,20 do 0,29 widełki statyczne wynoszą 0,03. Też się na to naciąłem.
111. odp B, ponieważ największy wolumen bez reszty (10.000) wystąpi pomiędzy ceną 100 a 101, KO= 99,97 więc zgodnie z krokiem notowań dla cen powyżej 100, kursem zamknięcia będzie 100,05.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 8 miesiąc temu #4844 przez Madelinne
Replied by Madelinne on topic Egzamin MPW - 26.10.2014
Ok ale tez wziełam pod uwagę widełki 0,03 i dalej nie rozumiem dlaczego inna odpowiedz.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 8 miesiąc temu #4845 przez Meen
Replied by Meen on topic Egzamin MPW - 26.10.2014
KO-0.25 czyli widełki górne to 0,28 dolne 0,22. Sprzedaż po cenie się nie realizuje, przecież pierwsze kupno jest po 0,20. PKC przekracza widełki, bo chce realizować po 0,20.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 8 miesiąc temu #4846 przez Meen
Replied by Meen on topic Egzamin MPW - 26.10.2014
sprzedaż po cenie 0,21*

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.188 s.

LAUREACI:

Pomogliśmy zdobyć:

- ponad 500 licencji MPW

- ponad 100 licencji DI

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.