MAKLERS.ARSLEGE.PL      DI.ARSLEGE.PL

Maklers.pl jest firmą szkoleniową (a nie inwestycyjną)

× Wiele podstawowych informacji o egzaminie na Doradcę Inwestycyjnego, znajdziesz tutaj: www.maklers.pl/di/darmowe/informacje-o-egzaminie.
Na tym wątku znajdziesz wszelkie informacje bieżące dotyczące tego egzaminu.

Egzamin DI-1 - 23.10.2016.

Więcej
7 lata 6 miesiąc temu #7718 przez Bartłomiej Bąk
Replied by Bartłomiej Bąk on topic Egzamin DI-1 - 23.10.2016.
Zgodnie z tym co mówił przewodniczący na egzaminie, to ma być 11 grudnia.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
7 lata 5 miesiąc temu #7730 przez Bartłomiej Bąk
Replied by Bartłomiej Bąk on topic Egzamin DI-1 - 23.10.2016.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
7 lata 5 miesiąc temu #7733 przez admin
Replied by admin on topic Egzamin DI-1 - 23.10.2016.
Gratulacje dla wszystkich, którzy są nad kreską :)

Niestety KNF już tradycyjnie nie publikuje wyników Laureatów z imienia i nazwiska.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
7 lata 5 miesiąc temu #7734 przez jason
Replied by jason on topic Egzamin DI-1 - 23.10.2016.
147 pkt. widzimy sie w grudniu na di2

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
7 lata 5 miesiąc temu #7738 przez Mateusz Toczyski
Replied by Mateusz Toczyski on topic Egzamin DI-1 - 23.10.2016.
129 pkt, czyli 2 pytania pod kreską - myślicie, że jest szansa w odwołaniu? Panie Mariuszu, czy tym razem również będzie organizowana chmura DI-1?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
7 lata 5 miesiąc temu - 7 lata 5 miesiąc temu #7741 przez admin
Replied by admin on topic Egzamin DI-1 - 23.10.2016.
Ciężko nam zrobić statystykę podsumowującą, z uwagi na brak imiennej listy. Z informacji, które do nas dotarły i innych informacji, które przeanalizowaliśmy wynika, że:
- na egzamin zapisało się 86 osób
-- spośród nich na egzamin dotarły 74 osoby
--- egzamin zdało z wynikiem pozytywnym 18 osób (25%)
---- 6 osób uzyskało 150 lub więcej punktów (z tego co najmniej 1 korzystała z naszego kursu DI-1 stacjonarnego Maklers.pl i co najmniej 3 osoby z innych - różnych materiałów DI-1 i testów online www.di.arslege.pl)
---- 12 osób uzyskało wyniki 135-149 punktów (z tego co najmniej 1 korzystała z naszego kursu DI-1 wideo Maklers.pl oraz co najmniej 1 z testów www.di.arslege.pl)
łącznie co najmniej 6 osób wśród Laureatów (z czego 5 w TOP 10), korzystało z naszych kursów DI-1 Maklers i innych materiałów DI-1.

A jak Wam poszło? Chwalcie się! ;)
Ostatnia7 lata 5 miesiąc temu edycja: admin od.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
7 lata 5 miesiąc temu - 7 lata 5 miesiąc temu #7742 przez admin
Replied by admin on topic Egzamin DI-1 - 23.10.2016.
Mam kilka pytań na e-mailu odnośnie odwołań i szans w odwołaniach. Komisja DI dość chętnie uznaje odwołania, jeśli są one zasadne. Np. ostatni egzamin przeszło aż 15 osób w wyniku odwołań. Przy czym żadnego wyniku nie można uznać za pewnik. Np. ostatnio udało nam się pomóc w odwołaniach osobom, które miały 128 czy 129 punktów (1 osobę wyciągnęliśmy ze 128pkt na 142pkt - czyli 14pkt), ale nie udało się pomóc 2 osobom, które miały po 133pkt (miały niekorzystny układ możliwych do zdobycia punktów w wyniku odwołań - KNF uznała po prostu inne zadania niż im brakujące).

Obecnie widzimy już pierwsze zadania nadające się do odwołań. Jutro uruchamiamy Chmurę DI-1. Jutro rano przedstawimy też zasady komercyjne, aczkolwiek - osobom, które nam zaufały przy zakupie naszych materiałów do DI-1 pomagamy za darmo, osoby które zdecydowały się nie korzystać z naszych komercyjnych materiałów (i np. uczyły się samodzielnie lub wybrały ofertę konkurencji) - mogą od nas otrzymać jedynie komercyjną ofertę pomocy w odwołaniach składającą się z 2 części (opłaty za udział w Chmurze DI-1 Maklers.pl i uczestnictwa w projekcie + success fee).

Zachęcamy wszystkie osoby niezależnie od wyniku do odbioru skanu karty swoich odpowiedzi. W tym celu wystarczy wysłać e-mail na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. o treści np.:
"Szanowni Państwo, W dniu 23.10.2016r. zdawałem egzamin na Doradcę Inwestycyjnego, 1 etap. Proszę o przesłanie skanu karty moich odpowiedzi na ten e-mail. Mój nr rejestru ..... Z poważaniem, Imię i nazwisko"
Ostatnia7 lata 5 miesiąc temu edycja: admin od.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
7 lata 5 miesiąc temu #7745 przez Mahalik
Replied by Mahalik on topic Egzamin DI-1 - 23.10.2016.
154 ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
7 lata 5 miesiąc temu #7746 przez Bartłomiej Bąk
Replied by Bartłomiej Bąk on topic Egzamin DI-1 - 23.10.2016.
135 ;) I możecie mnie dorzucić do swoich statystyk, bo korzystałem głównie z di.arslege.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
7 lata 5 miesiąc temu #7747 przez ksojka
Replied by ksojka on topic Egzamin DI-1 - 23.10.2016.
Licząc punkty zaraz po egzaminie wychodziło mi koło 108, a wczoraj dowiedziałam się, że według komisji uzyskałam 0 punktów :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.217 s.

LAUREACI:

Pomogliśmy zdobyć:

- ponad 500 licencji MPW

- ponad 100 licencji DI

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.