MAKLERS.ARSLEGE.PL      DI.ARSLEGE.PL

Maklers.pl jest firmą szkoleniową (a nie inwestycyjną)

× Chcesz podyskutować z innymi użytkownikami Maklers Forum na temat rynku kapitałowego? Zachęcamy do rozmów :)

Lepszy zawód niż DI w Polsce

Więcej
9 lata 8 miesiąc temu #4721 przez admin
Replied by admin on topic Lepszy zawód niż DI w Polsce

A DI1 bez maklera?


400-600 godzin, jeśli uczysz się z mocno poukładanym systemem nauki, np. z naszymi materiałami.

Jeśli masz źle poukładany system nauki, lub uczysz się kompletnie samodzielnie, to nawet 1000 godzin może nie wystarczyć...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 8 miesiąc temu #4722 przez lobuz
Replied by lobuz on topic Lepszy zawód niż DI w Polsce
Dziękuję za odpowiedź.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 8 miesiąc temu #4728 przez lobuz
Replied by lobuz on topic Lepszy zawód niż DI w Polsce
A bez MPW do kolejno DI2 i DI3 ?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #4729 przez dawszr
Replied by dawszr on topic Lepszy zawód niż DI w Polsce
Serio ma to takie wielkie znaczenie dla Ciebie ? Kilkaset godzin, wystarczająco dużo, żeby po drodze kilka razy się zawahać i poddać w wątpliwość sens robienia licencji hehe :)
Przejrzyj komunikat KNFu z wymogami oraz testy i sam określ ile Ci to zajmie(może studiowałeś kierunek pokrewny, a może pojęcie wariancji jest dla Ciebie tajemnicą?). Mariusz dzielnie odpowiada na tego typu pytania(chwała mu za cierpliwość), aczkolwiek określenie konkretnej ilości godzin jest nie lada wyzwaniem(moim zdaniem). To naprawdę indywidualna sprawa. Ja sam nie wiem ile czasu nad tym spędzę, mimo, że mam MPW i studiuję na ekonomicznym kierunku.
Z pewnością jednak uporządkowanie materiału jest istotnym elementem skracającym proces nauki.

Ps. Powiem Ci, że z pewnością byłbyś już kilka/kilkanaście godzin bliżej zdania egzaminu, gdybyś odpuścił sobie te dyskusje i zabrał się do roboty! :)
Ostatnia9 lata 8 miesiąc temu edycja: dawszr od.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 8 miesiąc temu #4730 przez lobuz
Replied by lobuz on topic Lepszy zawód niż DI w Polsce

Serio ma to takie wielkie znaczenie dla Ciebie ? Kilkaset godzin, wystarczająco dużo, żeby po drodze kilka razy się zawahać i poddać w wątpliwość sens robienia licencji hehe :)

Nie ma znaczenia. Co będę wdawał się w szczegóły - orientacyjnie 500 godzin, czy 5000 godzin...
:side:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 8 miesiąc temu #4731 przez PiotrKrasuski
Replied by PiotrKrasuski on topic Lepszy zawód niż DI w Polsce
Zdobycie licencji nie gwarantuje sukcesu. Nauczenie sie rozwiązywania kilkudziesięciu( jeśli nie kilkunastu ) rodzajów schematycznych zadań to dopiero początek. Jeśli pytasz ile godzin Ci to zajmie to oznacza, ze sie do tego nie nadajesz. To zajmie Ci pół życia! Bycie doradca inwestycyjnym to ciągła nauka. Bez końca. Biegły angielski, nauka obsługi oprogramowania komputerowego, znajomość wielu rynków i instrumentów... A rynek kapitałowy ciagle sie zmienia i rozwija. Żeby dobrze wykonywać ten zawód , być konkurencyjnym stałe trzeba coś czytać, uczyć sie itd... Takie moje zdanie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 8 miesiąc temu #4732 przez lobuz
Replied by lobuz on topic Lepszy zawód niż DI w Polsce
Piotrze, na pewno masz rację z dokształcaniem się.
Wydaje mi się jednak, że przesadzasz z tymi godzinami. Co w tym złego, że oszacuję ile to mniej więcej zajmuje? Już do końca życia nic ze mnie nie będzie z tego powodu?

Trochę z Was greccy filozofowie... ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #4733 przez PiotrKrasuski
Replied by PiotrKrasuski on topic Lepszy zawód niż DI w Polsce
Mam wrażenie, ze podchodzisz do tego jak pies do jeża!
To jest długa droga.
Trzeba ostro zacząć !
Powodzenia!
Ostatnia9 lata 8 miesiąc temu edycja: PiotrKrasuski od.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 8 miesiąc temu #4734 przez lobuz
Replied by lobuz on topic Lepszy zawód niż DI w Polsce
Dziękuję!
Również wszystkiego dobrego Piotrze!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 8 miesiąc temu #4737 przez admin
Replied by admin on topic Lepszy zawód niż DI w Polsce

A bez MPW do kolejno DI2 i DI3 ?


Do DI-2+3, MPW nie ma znaczenia. Wszelkie elementy znane z MPW, nadrabia się przy nauce do DI-1.

Swoją drogą Lobuz, bo widziałem, że coś pisałeś o greckich filozofach, to przez Maklers Forum przewinęło się zapewne ponad 100 osób.

Na tą chwilę zdecydowanie prowadzisz w dziedzinie FILOZOFIA, dosłownie druzgocąc wszystkich forumowiczów! ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.152 s.

LAUREACI:

Pomogliśmy zdobyć:

- ponad 500 licencji MPW

- ponad 100 licencji DI

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.