MAKLERS.ARSLEGE.PL      DI.ARSLEGE.PL

Maklers.pl jest firmą szkoleniową (a nie inwestycyjną)

× Chcesz podyskutować na tematy DI inne niż dotyczące egzaminów DI, oferty Maklers DI i rozwiązań zadań DI-1? Zachęcamy do dyskusji.

Czym nas może zaskoczyć Komisja na DI-2?

Więcej
6 lata 11 miesiąc temu #8170 przez admin
Replied by admin on topic Czym nas może zaskoczyć Komisja na DI-2?

Mam prośbę, aby ekipa z Maklers wrzuciła swoje typy czym nas może zaskoczyć komisja w zadaniu 5.

Ostatnio to zadanie mnie pogrążyło dlatego myślę, że nie tylko mnie przyda się lepsze przygotowanie do tego zadania.


Jason,

Postaramy się odpowiedzieć na te pytania na webinarium "ZDAJ EGZAMINY DI2 ORAZ DI3". Webinarium zostanie prawdopodobnie przedłużone na kolejny 1 lub 2 dni i zmienione na WARSZTATY DI2 ORAZ DI3 MAKLERS.PL na 2017 ROK.

Zapraszamy w czwartek 20.04.2017 do uczestnictwa w webinarium: maklerspl.clickmeeting.pl/zdaj-egzamin-di2-oraz-di3/register, tym bardziej, że z tego webinarium po zmianie nie udostępnimy nagrania WIDEO ani na Maklers.pl ani na Maklers Youtube, a jedynie na życzenie naszym Klientom, którzy nabyli Superpakiet DI2+3 Maklers.pl.

A już za 2 dni - w czwartek 13.04.2017 w pełni otwarte webinarium, z którego będą też dostępne wideonagrania, "Licencje i certyfikaty cenione w branży finansowej": maklerspl.clickmeeting.pl/licencje-i-cer...-finansowej/register

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.131 s.

LAUREACI:

Pomogliśmy zdobyć:

- ponad 500 licencji MPW

- ponad 100 licencji DI

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.