MAKLERS.ARSLEGE.PL      DI.ARSLEGE.PL

Maklers.pl jest firmą szkoleniową (a nie inwestycyjną)

× Wiele podstawowych informacji o egzaminie na Doradcę Inwestycyjnego, znajdziesz tutaj: www.maklers.pl/di/darmowe/informacje-o-egzaminie.
Na tym wątku znajdziesz wszelkie informacje bieżące dotyczące tego egzaminu.

Egzamin DI-3 25.02.2018

Więcej
6 lata 1 tydzień temu #8926 przez admin
Replied by admin on topic Egzamin DI-3 25.02.2018
GRZEGORZU,

WIELKIE DZIĘKI ZA TAK MIŁE SŁOWA OD CAŁEGO ZESPOŁU MAKLERS.

TRZYMAMY KCIUKI ZA ROZWÓJ TWOJEJ KARIERY ZAWODOWEJ!

NIECH MOC BĘDZIE Z TOBĄ! :)

Gorąco polecam firmę maklers.pl, z którą miałem przyjemność współpracować przygotowując się do egzaminu na doradcę inwestycyjnego.

Zakupiony kurs okazał się wyjątkowo profesjonalnie przygotowany, zaczynając od poradnika szczegółowo opisującego specyfikę egzaminu, oraz zakres materiału jaki trzeba było przyswoić. Opisywał on dogłębnie strategię podejścia do poszczególnych etapów egzaminu i nauki potrzebnych zagadnień. Znalazły się w nim wyczerpujące wskazówki, nawet te dotyczące ubioru czy prowiantu wnoszonego na egzamin. Jednym słowem, niczego w nim nie zabrakło i jako pierwsza, krótka lektura, skutecznie motywował i zachęcał do przejścia do merytorycznej części kursu.

Część merytoryczna kursu w postaci nagranego, aktualnego webinarium okazała się wyjątkowo pomocna. Forma przekazywania wiedzy była dla mnie najlepszą z możliwych. Wygoda nauki w domu przed własnym laptopem, dobra jakość obrazu i dźwięku, oraz możliwość przewijania kursu bardzo ułatwiła przygotowania. Aktualność nagranego webinarium umożliwiała odniesienie obecnej sytuacji w gospodarce i na rynkach finansowych do prezentowanej teorii.

Skomplikowane zagadnienia były tłumaczone w maksymalnie przystępny sposób, pozwalający na ich zrozumienie, a typowo pamięciowe kwestie zostały humorystycznie przedstawione, z wykorzystaniem sprytnie wprowadzonych skojarzeń, które pozwalały raz na zawsze je zapamiętać. Oprócz nauki typowo pod egzamin, można było usłyszeć mnóstwo powiązanych ciekawostek, które uatrakcyjniały zajęcia.

Szczegółowo rozwiązane testy z poprzednich lat były nieocenioną pomocą na dalszym etapie nauki. Można było dzięki nim przetestować swoje umiejętności i trenować w realnych warunkach tuż przed egzaminem. W każdym z zadań było odniesienie do literatury, gdzie można było dodatkowo doczytać o problemie na jaki się napotkało.

Dodatkowe webinaria organizowane przez maklers.pl w których uczestniczyłem były dla mnie cennym źródłem informacji, a do tego dużą przyjemnością. Kontakt mailowy był bardzo pomocny szczególnie w fazie odwołań.

Podsumowując, trudno o lepszego sojusznika w walce z egzaminem na doradcę inwestycyjnego i cenniejsze źródło do nauki z zakresu rynków finansowych.

Pozdrawiam serdecznie,
Grzegorz Broszkiewicz

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
5 lata 11 miesiąc temu - 5 lata 11 miesiąc temu #9031 przez Kijaszek
Replied by Kijaszek on topic Egzamin DI-3 25.02.2018
4 kwietnia: Dzwonilem do knf i otrzymalen informacje iz zaswiadczenia o zdanym egzaminie beda dostepne jutri badz pojutrze. Podobno maja sie z nami kontaktowac

5 kwietnia: zadzwonili z zapytaniem czy wysłać zaświadczenie, czy odbiorę osobiście. Odbiór osobisty możliwy od poniedziałku

19 kwietnia: otrzymałem informację, iż wpisy na listę będę dokonane do miesiąca czasu od złożenia wniosku (złożyłem 10 kwietnia)
Ostatnia5 lata 11 miesiąc temu edycja: Kijaszek od.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
5 lata 10 miesiąc temu #9098 przez Kijaszek
Replied by Kijaszek on topic Egzamin DI-3 25.02.2018
Mamy 10 maj, miesiąc temu złożyłem wniosek o wpis na listę DI. Mam nadzieję, że w dniu dzisiejszym uda im się zaktualizować listę ;). Jak tam Wasze statusy nadania numeru DI ?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
5 lata 10 miesiąc temu #9102 przez Grog
Replied by Grog on topic Egzamin DI-3 25.02.2018
Ja wysłałem wniosek o wpis 11 kwietnia, na razie na stronie KNF ostatnia aktualizacja listy doradców była 9 marca.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
5 lata 10 miesiąc temu #9109 przez Kijaszek
Replied by Kijaszek on topic Egzamin DI-3 25.02.2018
Dzwoniłem do KNF 11 maja, to numery są już przydzielone (mam 678). Natomiast była zaskoczone, że nie ma jeszcze aktualizacji na stronie skoro była przekazana

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
5 lata 9 miesiąc temu #9137 przez Kijaszek
Replied by Kijaszek on topic Egzamin DI-3 25.02.2018
Dzisiaj odebrałem licencję DI. Dręczyłem ich telefonami kilka razy w tygodniu od maja, to w końcu powiedzieli, że przyspieszą proces ;). Dzięki za wszystko, trzymajcie się cieplutko i do zobaczenia na kolejnych egzaminach (PRM,FRM czy co tam jeszcze)!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.131 s.

LAUREACI:

Pomogliśmy zdobyć:

- ponad 500 licencji MPW

- ponad 100 licencji DI

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.