MAKLERS.ARSLEGE.PL      DI.ARSLEGE.PL

Maklers.pl jest firmą szkoleniową (a nie inwestycyjną)

× Wiele podstawowych informacji o egzaminie na Doradcę Inwestycyjnego, znajdziesz tutaj: www.maklers.pl/di/darmowe/informacje-o-egzaminie.
Na tym wątku znajdziesz wszelkie informacje bieżące dotyczące tego egzaminu.

Egzamin DI-3 25.02.2018

Więcej
6 lata 1 miesiąc temu #8883 przez admin
Replied by admin on topic Egzamin DI-3 25.02.2018
Kto zdał egzamin? Proszę się chwalić! :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
6 lata 1 miesiąc temu #8884 przez Kijaszek
Replied by Kijaszek on topic Egzamin DI-3 25.02.2018
ZDAŁEM !! Wieczorem napisze podziękowania ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
6 lata 1 miesiąc temu #8885 przez konrad1
Replied by konrad1 on topic Egzamin DI-3 25.02.2018
dzwoniłem do nich i jutro maja podeslac skany. Wydaje mi sie, ze zdawalnosc wyniosla ok. 30%

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
6 lata 1 miesiąc temu #8886 przez Grog
Replied by Grog on topic Egzamin DI-3 25.02.2018
Również zdałem! :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
6 lata 1 miesiąc temu #8887 przez Sylwio
Replied by Sylwio on topic Egzamin DI-3 25.02.2018
Zdałem elegancko :) Już popijam old fashioned :) Gratuluję wszystkim młodym wilkom :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
6 lata 1 miesiąc temu #8888 przez Kijaszek
Replied by Kijaszek on topic Egzamin DI-3 25.02.2018
Drogi Zespole Maklers.pl !

Na wstępie chciałbym pogratulować zgranego, zorganizowanego zespołu, na który można zawsze liczyć. Jestem również usatysfakcjonowany ze sposobu troszczenia się o klienta. Dzięki temu każdy członek społeczności maklers.pl mógł poczuć się jak w wielkiej rodzinie.
Moja historia rozpoczęła się od 2016 roku, kiedy to udało mi się zdać MPW w pierwszym podejściu. Następnie rozpocząłem naukę na DI. Pierwszy i drugi etap zdałem za pierwszym razem. Trzeci etap udało mi się zdać w drugim podejściu – etyka staje się coraz cięższa. Właśnie 08.03.2018 otrzymałem informację, że zdałem III etap DI. Jestem bardzo szczęśliwy!

Z pewnością nie zrealizowałbym tych licencji bez materiałów z serwisu maklers.pl. Na początku próbowałem uczyć się sam, lecz bezskutecznie. Materiały były zrozumiałe, przejrzyste i dobrze mobilizowały do nauki. W trakcie przygotowania do MPW podobał mi się serwis z zadaniami prawnymi i obliczeniowymi. Rozwiązania zamieszczone na dole strony, były podstawą do wyuczenia schematów rozwiązywania zadań. Rozwiązania zadań prawnych, były lepsze niżby czytanie ustawy po kilka razy. Z dodatkowych materiałów, które ukróciły czas nauki to segregacja artykułów z ustaw na podstawie powtarzalności w egzaminach, spis stron z lektur oraz płytki video, na których Pan Mariusz merytorycznie i wychodząc poza egzamin tłumaczył zagadanienia rynku kapitałowego. Jednak materiały na DI przebiły wszystkie znane mi notatki, książki itp z którymi dotychczas miałem styczność. Nie chodzi o ilość, która jest imponująca, ale zawartość. Bardzo dużo dodatków (m.in. zbiory zadań z instrumentów pochodnych i dłużnych, spis lektur, artykułów, wskazówek jak należy się uczyć – poczułem się jak dziecko prowadzone przez rodzica. Nie musialem szukać dodatkowej wiedzy, całą wiedzę miałem przed nosem z logiem maklers. Zachwalam również testy we współpracy z serwisem arsledge. Dokładne opracowanie każdego zadania, było w pełni zrozumiałe. Po przejściu tych wszystkich matieriałów, żadne historyczne zadanie nie było problemem. Podobały mi się również dodatki, w jaki sposób się uczyć, by nie zasnąć, czy jaką dietę prowadzić – przyznam, że sprawdziły się ;).

Chciałbym najserdeczniej podziekować całemu zespołowi Maklers.pl za zrealizowanie moich celów osiągnięcia licencji. Dziękuje za korespondencje, za wyrozumiałość, cierpliwość i ciepłą pomoc. Dzięki Wam na każdym egzaminie byłem pewny siebie, bo wiedziałem, że zostałem świetnie przygotowany. Bardzo dziękuję za szczere wskazanie mi moich błędów, braków w nauce, a przede wszystkich rozwiązań, które pomagają mi do dziś w rozwoju osobistym.

Mocno ściskam,

Maciej Bagiński

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
6 lata 1 miesiąc temu - 6 lata 1 miesiąc temu #8891 przez admin
Replied by admin on topic Egzamin DI-3 25.02.2018
Macieju,

W imieniu całego Zespołu Maklers.pl, bardzo dziękuję za niezwykle miłe słowa i STRASZNIE MOCNO TOBIE GRATULUJĘ ZDANIA 3 ETAPU DI, CZEGO EFEKTEM JUŻ NIEBAWEM BĘDZIE UZYSKANIE 2 BARDZO WAŻNEJ LICENCJI Z RYNKU KAPITAŁOWEGO W POLSCE! :)


Pozdrawiam serdecznie,

Mariusz

Drogi Zespole Maklers.pl !

Na wstępie chciałbym pogratulować zgranego, zorganizowanego zespołu, na który można zawsze liczyć. Jestem również usatysfakcjonowany ze sposobu troszczenia się o klienta. Dzięki temu każdy członek społeczności maklers.pl mógł poczuć się jak w wielkiej rodzinie.
Moja historia rozpoczęła się od 2016 roku, kiedy to udało mi się zdać MPW w pierwszym podejściu. Następnie rozpocząłem naukę na DI. Pierwszy i drugi etap zdałem za pierwszym razem. Trzeci etap udało mi się zdać w drugim podejściu – etyka staje się coraz cięższa. Właśnie 08.03.2018 otrzymałem informację, że zdałem III etap DI. Jestem bardzo szczęśliwy!

Z pewnością nie zrealizowałbym tych licencji bez materiałów z serwisu maklers.pl. Na początku próbowałem uczyć się sam, lecz bezskutecznie. Materiały były zrozumiałe, przejrzyste i dobrze mobilizowały do nauki. W trakcie przygotowania do MPW podobał mi się serwis z zadaniami prawnymi i obliczeniowymi. Rozwiązania zamieszczone na dole strony, były podstawą do wyuczenia schematów rozwiązywania zadań. Rozwiązania zadań prawnych, były lepsze niżby czytanie ustawy po kilka razy. Z dodatkowych materiałów, które ukróciły czas nauki to segregacja artykułów z ustaw na podstawie powtarzalności w egzaminach, spis stron z lektur oraz płytki video, na których Pan Mariusz merytorycznie i wychodząc poza egzamin tłumaczył zagadanienia rynku kapitałowego. Jednak materiały na DI przebiły wszystkie znane mi notatki, książki itp z którymi dotychczas miałem styczność. Nie chodzi o ilość, która jest imponująca, ale zawartość. Bardzo dużo dodatków (m.in. zbiory zadań z instrumentów pochodnych i dłużnych, spis lektur, artykułów, wskazówek jak należy się uczyć – poczułem się jak dziecko prowadzone przez rodzica. Nie musialem szukać dodatkowej wiedzy, całą wiedzę miałem przed nosem z logiem maklers. Zachwalam również testy we współpracy z serwisem arsledge. Dokładne opracowanie każdego zadania, było w pełni zrozumiałe. Po przejściu tych wszystkich matieriałów, żadne historyczne zadanie nie było problemem. Podobały mi się również dodatki, w jaki sposób się uczyć, by nie zasnąć, czy jaką dietę prowadzić – przyznam, że sprawdziły się ;).

Chciałbym najserdeczniej podziekować całemu zespołowi Maklers.pl za zrealizowanie moich celów osiągnięcia licencji. Dziękuje za korespondencje, za wyrozumiałość, cierpliwość i ciepłą pomoc. Dzięki Wam na każdym egzaminie byłem pewny siebie, bo wiedziałem, że zostałem świetnie przygotowany. Bardzo dziękuję za szczere wskazanie mi moich błędów, braków w nauce, a przede wszystkich rozwiązań, które pomagają mi do dziś w rozwoju osobistym.

Mocno ściskam,

Maciej Bagiński

Ostatnia6 lata 1 miesiąc temu edycja: admin od.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
6 lata 1 miesiąc temu - 6 lata 1 miesiąc temu #8892 przez Czarny
Replied by Czarny on topic Egzamin DI-3 25.02.2018
..
Ostatnia6 lata 1 miesiąc temu edycja: Czarny od. Powód: błędny post

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
6 lata 1 miesiąc temu #8901 przez Kijaszek
Replied by Kijaszek on topic Egzamin DI-3 25.02.2018
Otrzymaliście wyniki?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
6 lata 1 miesiąc temu #8906 przez Grog
Replied by Grog on topic Egzamin DI-3 25.02.2018
Gorąco polecam firmę maklers.pl, z którą miałem przyjemność współpracować przygotowując się do egzaminu na doradcę inwestycyjnego.

Zakupiony kurs okazał się wyjątkowo profesjonalnie przygotowany, zaczynając od poradnika szczegółowo opisującego specyfikę egzaminu, oraz zakres materiału jaki trzeba było przyswoić. Opisywał on dogłębnie strategię podejścia do poszczególnych etapów egzaminu i nauki potrzebnych zagadnień. Znalazły się w nim wyczerpujące wskazówki, nawet te dotyczące ubioru czy prowiantu wnoszonego na egzamin. Jednym słowem, niczego w nim nie zabrakło i jako pierwsza, krótka lektura, skutecznie motywował i zachęcał do przejścia do merytorycznej części kursu.

Część merytoryczna kursu w postaci nagranego, aktualnego webinarium okazała się wyjątkowo pomocna. Forma przekazywania wiedzy była dla mnie najlepszą z możliwych. Wygoda nauki w domu przed własnym laptopem, dobra jakość obrazu i dźwięku, oraz możliwość przewijania kursu bardzo ułatwiła przygotowania. Aktualność nagranego webinarium umożliwiała odniesienie obecnej sytuacji w gospodarce i na rynkach finansowych do prezentowanej teorii.

Skomplikowane zagadnienia były tłumaczone w maksymalnie przystępny sposób, pozwalający na ich zrozumienie, a typowo pamięciowe kwestie zostały humorystycznie przedstawione, z wykorzystaniem sprytnie wprowadzonych skojarzeń, które pozwalały raz na zawsze je zapamiętać. Oprócz nauki typowo pod egzamin, można było usłyszeć mnóstwo powiązanych ciekawostek, które uatrakcyjniały zajęcia.

Szczegółowo rozwiązane testy z poprzednich lat były nieocenioną pomocą na dalszym etapie nauki. Można było dzięki nim przetestować swoje umiejętności i trenować w realnych warunkach tuż przed egzaminem. W każdym z zadań było odniesienie do literatury, gdzie można było dodatkowo doczytać o problemie na jaki się napotkało.

Dodatkowe webinaria organizowane przez maklers.pl w których uczestniczyłem były dla mnie cennym źródłem informacji, a do tego dużą przyjemnością. Kontakt mailowy był bardzo pomocny szczególnie w fazie odwołań.

Podsumowując, trudno o lepszego sojusznika w walce z egzaminem na doradcę inwestycyjnego i cenniejsze źródło do nauki z zakresu rynków finansowych.

Pozdrawiam serdecznie,
Grzegorz Broszkiewicz

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.165 s.

LAUREACI:

Pomogliśmy zdobyć:

- ponad 500 licencji MPW

- ponad 100 licencji DI

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.