MAKLERS.ARSLEGE.PL      DI.ARSLEGE.PL

Maklers.pl jest firmą szkoleniową (a nie inwestycyjną)

× Chcemy poznać Twoje uwagi, by uczynić to miejsce bardziej przyjaznym naszym gościom i użytkownikom. Nie wstydź się zostawić nam swojej pochwały lub krytyki. Będziemy wdzięczni za wszelkie sugestie. :)

STUDIA II STOPIEŃ

Więcej
7 lata 10 miesiąc temu #7266 przez Kijaszek
Replied by Kijaszek on topic STUDIA II STOPIEŃ
Licencjat również, a czy może idziesz w tym roku na II stopień ? Jeśli tak, to gdzie i jaki kierunek ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
7 lata 10 miesiąc temu - 7 lata 10 miesiąc temu #7267 przez maciek3108
Replied by maciek3108 on topic STUDIA II STOPIEŃ

Licencjat również, a czy może idziesz w tym roku na II stopień ? Jeśli tak, to gdzie i jaki kierunek ;)


Chyba zrobię rok przerwy od uczelni i podejdę pierwszy raz do egzaminu MPW w październiku, a jak się nie uda to w marcu. Jeżeli zdam w październiku, to od razu zaczynam naukę do DI-1 albo CFA. W świetle ostatnich zmian mam dylemat, czy zdawać na doradce tradycyjnie, czy postarać się o CFA i poźniej podejść do egzaminu uzupełniającego. W każdym razie narazie skupiam sie na MPW.
Co do drugiego stopnia, to wybiore chyba FiR na SGH tylko już zaocznie. Niemniej przeczytałem post w tym temacie użytkownika oiuytre, który przedstawił dosyć fajny kierunek na UW, ale ciężej się bedzie tam dostać
Jak coś to obecnie studiuje na UE we Wrocławiu :D
Ostatnia7 lata 10 miesiąc temu edycja: maciek3108 od.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
7 lata 9 miesiąc temu #7348 przez high_key
Replied by high_key on topic STUDIA II STOPIEŃ
jak mam już doradzić to polecam Warszawę na SGH są bardzo dobre , i po nich łatwiej znaleźć prcę.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.118 s.

LAUREACI:

Pomogliśmy zdobyć:

- ponad 500 licencji MPW

- ponad 100 licencji DI

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.