MAKLERS.ARSLEGE.PL      DI.ARSLEGE.PL

Maklers.pl jest firmą szkoleniową (a nie inwestycyjną)

× Wiele podstawowych informacji o egzaminie na Maklera Papierów Wartościowych, znajdziesz tutaj: www.maklers.pl/mpw/darmowe/informacje-o-egzaminie.
Na tym wątku znajdziesz wszelkie informacje bieżące dotyczące tego egzaminu.

Egzamin MPW 24.03.2019

Więcej
5 lata 2 tygodni temu #9476 przez admin
Replied by admin on topic Egzamin MPW 24.03.2019

Czy wiadomo kiedy komisja udostępni klucz odpowiedzi i będzie wiadomo czy któreś pytanie zostało anulowane?


Kamil,

Komisja udostępnia test i klucz odpowiedzi dopiero po rozliczeniu odwołań. Odwołania mogą podważyć pytania.

To co warto zrobić to wysłać do Komisji prośbę o skan karty własnych odpowiedzi. Wtedy widać jakie odpowiedzi przeczytała maszyna i ile punktów (-1, 0, +2) zostało przyznane za poszczególne zadania.

Od wszystkich zadań ocenionych na -1 lub 0, można się odwoływać.

W przypadku bardzo wysokiego wyniku, warto wziąć też taką laurkę w postaci skanu karty z egzaminu na pamiątkę :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
5 lata 2 tygodni temu #9477 przez admin
Replied by admin on topic Egzamin MPW 24.03.2019

172 punkty, za pierwszym podejściem :)
Z kursem Maklers- sama przyjemność!


Marceli,

Super wynik! Gratulacje! :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
5 lata 2 tygodni temu #9478 przez Altus
Replied by Altus on topic Egzamin MPW 24.03.2019
Błagam, nie odwołujcie się od tego pytania, na które nie było dobrej odpowiedzi. Chciałbym zobaczyć to pytanie w kluczu odpowiedzi... :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
5 lata 2 tygodni temu - 5 lata 2 tygodni temu #9479 przez admin
Replied by admin on topic Egzamin MPW 24.03.2019
Krótkie podsumowanie egzaminu:
  • Na egzamin były zapisane 153 osoby
  • Do egzaminu podeszło 147 osób
  • Egzamin zdały 44 osoby
  • Zdawalność wyniosła 29,3% - jest to jedna z najwyższych zdawalności w historii
  • Najwyższy wynik wyniósł 201 punktów
  • Najniższy wynik wyniósł -20 punktów (minus 20)
  • Do egzaminu podeszło 147 osób
  • Na tą chwilę ujawniło się 11 naszych podopiecznych, którzy zdali ten egzamin, w tym 5 po kursie MPW stacjonarnym Maklers.pl, 5 po kursie MPW wideo, 1 po testach online www.maklers.arslege.pl
  • Najwyższy do tej pory ujawniony wynik naszego podopiecznego to 194 punkty, po kursie zakończonym w lutym 2019 (na miesiąc przed egzaminem), co dało 2 miejsce na egzaminie. Egzamin zdany za pierwszym podejściem.

Czekamy na dalsze informacje o wynikach naszych podopiecznych. :)

WSZYSTKIM SERDECZNIE GRATULUJEMY!!! :)
Ostatnia5 lata 2 tygodni temu edycja: admin od.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
5 lata 2 tygodni temu #9480 przez admin
Replied by admin on topic Egzamin MPW 24.03.2019

Błagam, nie odwołujcie się od tego pytania, na które nie było dobrej odpowiedzi. Chciałbym zobaczyć to pytanie w kluczu odpowiedzi... :)


To trochę zależy od tego jak Komisja to pytanie oceniła i być może sama je już anulowała.

W przypadku braku anulacji tego zadania i jeśli ma to uratować skórę kolejnemu kandydatowi, z pewnością powalczymy o anulację tego zadania, ale ostateczne zdanie i tak należy do Komisji. :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
5 lata 2 tygodni temu #9481 przez Altus
Replied by Altus on topic Egzamin MPW 24.03.2019
30% zdawalności to trochę mylące i nieporównywalne. Wg. mnie należy obliczyć zdawalność na samym egz na MPW (bez uzupełniającego i sprawdzianu umiejętności).

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
5 lata 2 tygodni temu #9482 przez admin
Replied by admin on topic Egzamin MPW 24.03.2019

30% zdawalności to trochę mylące i nieporównywalne. Wg. mnie należy obliczyć zdawalność na samym egz na MPW (bez uzupełniającego i sprawdzianu umiejętności).


To jest obliczone dla samego egzaminu MPW (bez uzupełniającego i sprawdzianu umiejętności). Dokładnie 29,3%.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
5 lata 2 tygodni temu #9483 przez KamilSeliga
Replied by KamilSeliga on topic Egzamin MPW 24.03.2019
Dostałem od KNF swoją kartę odpowiedzi. Pytanie 52 nie zostało anulowane.

Jak wygląda procedura odwołania? Chociaż nie wiem czy jest sens, bo jeżeli to uznają to i tak będę miał 158 pkt. Gorszy wynik ciężko było uzyskać :(

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
5 lata 2 tygodni temu #9484 przez admin
Replied by admin on topic Egzamin MPW 24.03.2019

Dostałem od KNF swoją kartę odpowiedzi. Pytanie 52 nie zostało anulowane.

Jak wygląda procedura odwołania? Chociaż nie wiem czy jest sens, bo jeżeli to uznają to i tak będę miał 158 pkt. Gorszy wynik ciężko było uzyskać :(


Panie Kamilu,

Rozmawialiśmy już telefonicznie, także wiadomo co i jak. :)

Przypominam, iż wszyscy Nasi Klienci, którzy korzystali z kursu maklerskiego Maklers.pl, lub z Superpakietu MPW Maklers.pl, mają zapewnione od nas wsparcie w procesie odwołań w ramach zakupionego wcześniej pakietu/usługi. :)

Dobra wiadomość jest taka, iż zadanie 52 nie zostało jeszcze anulowane przez Komisję i można się od niego odwołać. :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
5 lata 2 tygodni temu #9485 przez ma
Replied by ma on topic Egzamin MPW 24.03.2019
Hej wszystkim!

Niestety czekam już chwilę na odpowiedź na email z knf, a chciałbym wiedzieć szybciej, czy mogę już wysłać wniosek czy nie.

Karta odpowiedzi to coś innego niż zaświadczenie o zdanym egzaminie, prawda?
Jeśli tak, to czy wiadomo, czy zaświadczenie muszę odbierać osobiście, czy może to za mnie zrobić osoba spokrewniona?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.173 s.

LAUREACI:

Pomogliśmy zdobyć:

- ponad 500 licencji MPW

- ponad 100 licencji DI

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.