MAKLERS.ARSLEGE.PL      DI.ARSLEGE.PL

Maklers.pl jest firmą szkoleniową (a nie inwestycyjną)

× Wiele podstawowych informacji o egzaminie na Maklera Papierów Wartościowych, znajdziesz tutaj: www.maklers.pl/mpw/darmowe/informacje-o-egzaminie.
Na tym wątku znajdziesz wszelkie informacje bieżące dotyczące tego egzaminu.

Egzamin MPW 24.03.2019

Więcej
5 lata 3 tygodni temu #9395 przez admin
Replied by admin on topic Egzamin MPW 24.03.2019

Ale jak by sie okazało, że je anuluja to dają wtedy 2 pkt wszystkim, czy tylko tym co nie zaznaczyli nic?
Bedzie mozna liczyć na pana pomoc?


Oczywiście. Ale sądzę, że Komisja sama ten błąd ogarnie i każdemu da +2pkt niezależnie od tego co zaznaczył (lub nic nie zaznaczył) w swojej karcie odpowiedzi.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
5 lata 3 tygodni temu #9396 przez KamilSeliga
Replied by KamilSeliga on topic Egzamin MPW 24.03.2019
Oby, bo ZMiD twierdzi ze poprawna odpowiedź to A, ale nie mam pojęcia jakim cudem.

No nic, pozostało czekać w stresie 2 tygodnie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
5 lata 3 tygodni temu #9397 przez admin
Replied by admin on topic Egzamin MPW 24.03.2019

Oby, bo ZMiD twierdzi ze poprawna odpowiedź to A, ale nie mam pojęcia jakim cudem.

No nic, pozostało czekać w stresie 2 tygodnie.


Spółki cywilne absolutnie nie mogą emitować obligacji.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
5 lata 3 tygodni temu #9399 przez nadel
Replied by nadel on topic Egzamin MPW 24.03.2019
Panie Mariuszu, przyznaję bez bicia, że nie bylem Waszym Klientem, ale mimo wszystko może mi Pan odpowie;)
W niedzielę pisałem sprawdzian umiejętności MPW. Tak jak pisaliście w poprzednich postach komisja w czasie egzaminu poprawiła treść pytania 2. To samo pytanie znalazło sie w sprawdzianie umiejętności tylko korekta komisji miała miejsce już po jego zakończeniu - trwa on tylko 90 min i nikogo już z nas nie było na sali. Czy Pana zdaniem komisja powinna to pytanie anulować z automatu cz trzeba to jakoś zgłaszać/odwoływać się etc.? Oczywiście anulowanie dotyczyloby tylko sprawdzianu umiejętności. Będę wdzięczny za odpowiedź.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
5 lata 3 tygodni temu #9400 przez admin
Replied by admin on topic Egzamin MPW 24.03.2019

Panie Mariuszu, przyznaję bez bicia, że nie bylem Waszym Klientem, ale mimo wszystko może mi Pan odpowie;)
W niedzielę pisałem sprawdzian umiejętności MPW. Tak jak pisaliście w poprzednich postach komisja w czasie egzaminu poprawiła treść pytania 2. To samo pytanie znalazło sie w sprawdzianie umiejętności tylko korekta komisji miała miejsce już po jego zakończeniu - trwa on tylko 90 min i nikogo już z nas nie było na sali. Czy Pana zdaniem komisja powinna to pytanie anulować z automatu cz trzeba to jakoś zgłaszać/odwoływać się etc.? Oczywiście anulowanie dotyczyloby tylko sprawdzianu umiejętności. Będę wdzięczny za odpowiedź.


Komisja nic nie musi... Komisja może...

Jeśli anuluje - to wszyscy mają za to +2pkt.

Jeśli nie anuluje to trzeba się odwołać i udowodnić, że nie ma dobrej odpowiedzi.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
5 lata 3 tygodni temu #9403 przez admin
Replied by admin on topic Egzamin MPW 24.03.2019
Na tą chwilę z naszych podopiecznych, którzy pochwalili się wynikami - 8 osób do przodu:

- 1 wynik 197 punktów [kurs maklerski Maklers.pl (grupa zamknięta) - grudzień 2018 - luty 2019]

- 7 wyników w przedziale 160-172pkt:
-- 2 razy kurs maklerski stacjonarny Maklers.pl: październik-grudzień 2018 (grupa otwarta), grudzień 2017 - marzec 2018 (grupa zamknięta)
-- 4 razy kurs maklerski wideo Maklers.pl
-- 1 raz testy online Maklers.Arslege.pl

Jestem przekonany, że Laureatów wśród naszych podopiecznych będzie istotnie więcej, zatem zachęcam do "chwalenia się" wynikami. :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
5 lata 1 tydzień temu #9462 przez andrzej_s
Replied by andrzej_s on topic Egzamin MPW 24.03.2019
Są wyniki

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
5 lata 1 tydzień temu #9463 przez Altus

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
5 lata 1 tydzień temu #9464 przez admin
Replied by admin on topic Egzamin MPW 24.03.2019
Kto zdał, proszę się pochwalić. ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
5 lata 1 tydzień temu #9465 przez KamilSeliga
Replied by KamilSeliga on topic Egzamin MPW 24.03.2019
Czy wiadomo kiedy komisja udostępni klucz odpowiedzi i będzie wiadomo czy któreś pytanie zostało anulowane?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.184 s.

LAUREACI:

Pomogliśmy zdobyć:

- ponad 500 licencji MPW

- ponad 100 licencji DI

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.