MAKLERS.ARSLEGE.PL      DI.ARSLEGE.PL

Maklers.pl jest firmą szkoleniową (a nie inwestycyjną)

× Wiele podstawowych informacji o egzaminie na Maklera Papierów Wartościowych, znajdziesz tutaj: www.maklers.pl/mpw/darmowe/informacje-o-egzaminie.
Na tym wątku znajdziesz wszelkie informacje bieżące dotyczące tego egzaminu.

Egzamin MPW - 29.03.2015

Więcej
9 lata 1 miesiąc temu #5352 przez krzychol18
Replied by krzychol18 on topic Egzamin MPW - 29.03.2015
Oby! :) inaczej KNF da mi medal za wytrwałość :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 1 miesiąc temu #5354 przez Siwy1111
Replied by Siwy1111 on topic Egzamin MPW - 29.03.2015
Ciekawe czy trend spadkowy się utrzyma, jeżeli chodzi o frekwencje na egzaminie ?

Jak Wam idą przygotowania ?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 1 miesiąc temu #5357 przez Bezet
Replied by Bezet on topic Egzamin MPW - 29.03.2015
Ja się dopiero zabieram za naukę ;) Gdy przeglądałem akty prawne to zauważyłem, że sporo ustaw zostało zmienionych np. ustawa o obrocie czy ustawa o rachunkowości. Ktoś inny też zwrócił na to uwagę?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 1 miesiąc temu #5358 przez admin
Replied by admin on topic Egzamin MPW - 29.03.2015

Ja się dopiero zabieram za naukę ;) Gdy przeglądałem akty prawne to zauważyłem, że sporo ustaw zostało zmienionych np. ustawa o obrocie czy ustawa o rachunkowości. Ktoś inny też zwrócił na to uwagę?


Tak, trochę zmian w przepisach prawnych było. Tradycyjnie, na miesiąc przed egzaminem, czyli 28.02.2015, podsumuję wszystkie zmiany w przepisach prawa w poświęconym temu wątku.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 1 miesiąc temu - 9 lata 1 miesiąc temu #5361 przez maestro
Replied by maestro on topic Egzamin MPW - 29.03.2015
Ja również podchodzę w marcu. Będzie to moje drugie podejście, w październiku zabrakło 9 punktów ;/ Naukę na poważnie rozpocząłem 2 dni temu. Życzę wszystkim powodzenia :)
Ostatnia9 lata 1 miesiąc temu edycja: maestro od.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 1 miesiąc temu #5363 przez marvillek
Replied by marvillek on topic Egzamin MPW - 29.03.2015
Także rozpocząłem naukę parę dni temu, drugie podejście.

Teram mam pytanie, bo na stronie knfu znalazłem takie info odnośnie egzaminu na MGT:

Kandydat, który przystępował do ostatniego egzaminu maklerskiego i uzyskał na nim co najmniej 140 punktów, w przypadku przystąpienia do kolejnego egzaminu maklerskiego (następującego bezpośrednio po ostatnim egzaminie), wnosi opłatę egzaminacyjną w wysokości 50 % obowiązującej opłaty egzaminacyjnej tj. obecnie 250 zł.


Czy ktoś słyszał może, że dla MPW też jest taka zniżka?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 1 miesiąc temu #5364 przez Roubini
Replied by Roubini on topic Egzamin MPW - 29.03.2015

Także rozpocząłem naukę parę dni temu, drugie podejście.

Teram mam pytanie, bo na stronie knfu znalazłem takie info odnośnie egzaminu na MGT:

Kandydat, który przystępował do ostatniego egzaminu maklerskiego i uzyskał na nim co najmniej 140 punktów, w przypadku przystąpienia do kolejnego egzaminu maklerskiego (następującego bezpośrednio po ostatnim egzaminie), wnosi opłatę egzaminacyjną w wysokości 50 % obowiązującej opłaty egzaminacyjnej tj. obecnie 250 zł.


Czy ktoś słyszał może, że dla MPW też jest taka zniżka?


Kandydatów na MPW to nie obowiązuje. To pewne info uzyskane w KNF.
Za tę wiadomość podziękował(a): marvillek

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 1 miesiąc temu #5365 przez marvillek
Replied by marvillek on topic Egzamin MPW - 29.03.2015
No szkoda. Swoja drogą to co się stało, że znowu robią egzamin na MGT? Miała być deregulacja chyba tego tytułu.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 1 miesiąc temu #5366 przez Roubini
Replied by Roubini on topic Egzamin MPW - 29.03.2015

No szkoda. Swoja drogą to co się stało, że znowu robią egzamin na MGT? Miała być deregulacja chyba tego tytułu.

Póki co deregulacja utknęła gdzieś w procesie legislacyjnym. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że ten egzamin MGT będzie tym ostatnim. Zainteresowanie od pewnego czasu nie jest tak duże (porównując w MPW), zatem Komisja organizuje go raz w roku.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 1 miesiąc temu #5378 przez Vukoo
Replied by Vukoo on topic Egzamin MPW - 29.03.2015
Cześć :) Ja również w marcu podchodzę do egzaminu MPW drugi raz (za pierwszym 150 pkt) :)
Naukę zacząłem już z jakieś 2 tygodnie temu - rozwiązywania zadań się nie zapomina, ale torię i prawo muszę solidnie sobie przypomnieć bo najwięcej pktów na tym potraciłem :)

życzę powodzenia w przygotowaniach !

Michał

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.182 s.

LAUREACI:

Pomogliśmy zdobyć:

- ponad 500 licencji MPW

- ponad 100 licencji DI

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.