MAKLERS.ARSLEGE.PL      DI.ARSLEGE.PL

Maklers.pl jest firmą szkoleniową (a nie inwestycyjną)

× Wiele podstawowych informacji o egzaminie na Maklera Papierów Wartościowych, znajdziesz tutaj: www.maklers.pl/mpw/darmowe/informacje-o-egzaminie.
Na tym wątku znajdziesz wszelkie informacje bieżące dotyczące tego egzaminu.

Egzamin MPW - 26.10.2014

Więcej
9 lata 6 miesiąc temu #5130 przez RadosławWoźnicki1
Replied by RadosławWoźnicki1 on topic Egzamin MPW - 26.10.2014
165 .

Według odpowiedzi z klucza Maklers popełniłem 23 błędy.

Serdecznie dziękuje Mariuszowi Śliwińskiemu za najlepsze materiały na rynku przygotowujace gruntownie do egzaminu.

Dzięki Mariusz!
Za tę wiadomość podziękował(a): admin

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 6 miesiąc temu #5131 przez Artur
Replied by Artur on topic Egzamin MPW - 26.10.2014
Gratuluję wszystkim co zdali.Jestescie debesciaki:)

Mariusz, ja zdobyłem 157. Da się coś zrobić? Zdawało 15.5%.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 6 miesiąc temu - 9 lata 6 miesiąc temu #5133 przez Meen
Replied by Meen on topic Egzamin MPW - 26.10.2014
Też wszystkim gratuluję i choć głównie korzystałem z forum tej strony, to z pewnością mogę polecić Mariusza, który pomagał mi poprzednio przy odwołaniu. Z pewnością wiedza i doświadczenie Mariusza pomoże osobom, które mają wątpliwości czy korzystać z materiałów i pomocy maklers.
Ostatnia9 lata 6 miesiąc temu edycja: Meen od.
Za tę wiadomość podziękował(a): admin

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 6 miesiąc temu - 9 lata 6 miesiąc temu #5134 przez admin
Replied by admin on topic Egzamin MPW - 26.10.2014
Gratuluję wszystkim, którzy są nad kreską!

Egzamin był moim zdaniem trudny.

Poniżej prezentuję krótkie statystyki skuteczności naszych materiałów:

- kurs maklerski stacjonarny - zdały 3 osoby, w tym 2 zajęły miejsca w pierwszej 10-tce (3 i 5 miejsce)
- kurs maklerski wideo - zdała 1 osoba
- superpakiet MPW - zdały 2 osoby, w tym 1 zajęła miejsce w pierwszej 10-tce (6 miejsce)
- testy Maklers.Arslege.pl - zdało 8 osób, w tym 2 zajęły miejsca w pierwszej 10-tce (4 i 7 miejsce)
- inne komercyjne pomoce - zdało 5 osób, w tym 1 zajęła miejsce w pierwszej 10-tce (9 miejsce)

Łącznie, aż 19/30 Laureatów (63%), korzystało z naszych komercyjnych pomocy, w tym aż 6 z nich zajęło miejsca w pierwszej 10-tce (3,4,5,6,7,9).
SERDECZNIE GRATULUJEMY WSZYSTKIM LAUREATOM!!! i oczywiście zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą DI :) www.maklers.pl/di
Ostatnia9 lata 6 miesiąc temu edycja: admin od.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 6 miesiąc temu #5135 przez admin
Replied by admin on topic Egzamin MPW - 26.10.2014
Dla osób, które są tuż pod kreską (min. 151 pkt, choć lepiej 157pkt), przygotowaliśmy specjalny projekt do odwołań Chmura MPW Maklers.pl.

Projekt ten historycznie pomógł zdobyć licencję w dogrywce ponad 20 osobom.

Szczegóły dotyczące Chmury MPW Maklers.pl, a także statystyki zdawalności w fazie odwołań, znajdują się w linku poniżej:

maklers.pl/mpw/mpw-chmura

Opłata za uczestnictwo w projekcie wynosi:
- 99zł - opłata wstępna niezależnie od wyniku odwołań
- + dodatkowe 199zł - opłata success fee - tylko w przypadku pozytywnego rozstrzygnięcia

Z obu opłat są zwolnione wszystkie osoby, które nam zaufały i kupiły u nas jeden z niżej wymienionych produktów:
- Kurs maklerski stacjonarny Maklers.pl
- Kurs maklerski online Maklers.pl
- Kurs maklerski wideo Maklers.pl
- Superpakiet MPW Maklers.pl

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 6 miesiąc temu #5136 przez Bezet
Replied by Bezet on topic Egzamin MPW - 26.10.2014
Jak się na to zapisać? ;p

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 6 miesiąc temu #5137 przez admin
Replied by admin on topic Egzamin MPW - 26.10.2014
Osoby potrzebujące pomocy w procesie odwołań są proszone o przesłanie maila na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W odpowiedzi będzie cała instrukcja.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 6 miesiąc temu - 9 lata 6 miesiąc temu #5138 przez matoch
Replied by matoch on topic Egzamin MPW - 26.10.2014
Dobra, już ochłonąłem po wynikach więc parę słów podsumowania :)

Przede wszystkim podziękowania dla Maklers za wysokiej jakości materiały. Naprawdę świetna robota! Korzystałem przede wszystkim z testów Maklers.Arslege.pl oraz zakupiłem dodatkowe materiały w postaci karty wzorów oraz streszczenia strategii inwestycyjnych. Każdemu kto się zastanawia nad zakupem pomocy do nauki MPW zdecydowanie polecam te od Maklers!

Co do samego egzaminu to moim zdaniem (a jak czytam forum to nie tylko moim) egzamin był znacznie trudniejszy niż marcowy, niektóre pytania z kosmosu. Tak jak ktoś zauważył, prawdopodobnie to wynik wysokiej zdawalności w marcu - może dzięki temu Komisja przychylniej spojrzy na odwołania.

Trzeba teraz pomyśleć nad DI :)
Ostatnia9 lata 6 miesiąc temu edycja: matoch od.
Za tę wiadomość podziękował(a): admin

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 6 miesiąc temu #5139 przez Karol Idźkowski
Replied by Karol Idźkowski on topic Egzamin MPW - 26.10.2014
Zdalem :woohoo: 160 pkt :silly: (nie ukrywam, że było w tym trochę szczęścia). Udało się za pierwszym razem :)

Gratulacje dla tych co zdali, a tym co malo brakuje życzę powodzenia w odwołaniach.

Serdeczne dzięki dla Mariusza, Maklers.pl to pełen profesjonalizm, polecam każdemu kto chce się rozwijać w ramach rynku kapitałowego :)
Za tę wiadomość podziękował(a): admin

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 6 miesiąc temu #5140 przez PiotrKrasuski
Replied by PiotrKrasuski on topic Egzamin MPW - 26.10.2014
Panie Mariuszu,

Chciałem serdecznie podziękować za to, co Pan robi w ramach Maklers.pl.
Korzystałem z Pakietu UTP i dopiero dzięki niemu udało mi się załapać, o co w tym wszystkim chodzi. Kurs jest dobrze przygotowany, wszystko ciekawie omówione... Bez tego niewiele bym zdziałał.
Bardzo pomocne były też darmowe materiały zamieszczone na stronie Maklers: poradnik, zbiory zadań oraz mnóstwo potrzebnych informacji. No i oczywiście filmiki: na temat wyceny i ten wcześniejszy... Wszystko przygotowane na najwyższym poziomie.
Szczególne podziękowania należą się również za to, że miał Pan cierpliwość odpowiadać na moje pytania na forum. Miałem to szczęście, że zainteresowanie rynkiem kapitałowym u mnie zbiegło się w czasie z powstaniem i rozwojem Maklers.pl. A zdany egzamin maklerski to dla mnie spełnienie marzeń.

Dziękuję i pozdrawiam,
Piotr Krasuski
Za tę wiadomość podziękował(a): admin

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.168 s.

LAUREACI:

Pomogliśmy zdobyć:

- ponad 500 licencji MPW

- ponad 100 licencji DI

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.