MAKLERS.ARSLEGE.PL      DI.ARSLEGE.PL

Maklers.pl jest firmą szkoleniową (a nie inwestycyjną)

× Wiele podstawowych informacji o egzaminie na Maklera Papierów Wartościowych, znajdziesz tutaj: www.maklers.pl/mpw/darmowe/informacje-o-egzaminie.
Na tym wątku znajdziesz wszelkie informacje bieżące dotyczące tego egzaminu.

Egzamin MPW - 26.10.2014

Więcej
9 lata 6 miesiąc temu - 9 lata 6 miesiąc temu #5098 przez marvillek
Replied by marvillek on topic Egzamin MPW - 26.10.2014
Jak myślicie, jest jakiś punkt zaczepienia do odwołań? wychodzi mi 159pkt :|

dałem się złapać z tych łatwiejszych rzeczy 2x na super warunku przy technikach notowań, PEGu, i na zadaniu z WUJami, o które się tu kiedyś spytałem i wydawało mi się, że już umiem...
Ostatnia9 lata 6 miesiąc temu edycja: marvillek od.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 6 miesiąc temu #5099 przez Mak
Replied by Mak on topic Egzamin MPW - 26.10.2014
Jak ogólnie oceniacie egzamin w skali od 1 do 10 ? Chyba wcześniej były dużo łatwiejsze. Panie Mariuszu jak pan ocenia?

Dzięki i pozdrawiam.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 6 miesiąc temu #5100 przez Err0r
Replied by Err0r on topic Egzamin MPW - 26.10.2014
mi się wydaje, ze test lekko odbiegł od schematu poprzednich egzaminów, zupełnie inne pytania z prawa... zawsze było wiecej pytań o daty (członek giełdy ma ileś na coś...itd) teraz wiecej o jakieś szczegóły i kluczowe słówka. A wiadomo, ze jak wrzucą choćby 10 nowych/trudnych pytań to od razu każdy jest stratny 20 pkt które mógłby zdobyć przez co praktycznie traci szanse na zdanie..

część finansowa mniej wiecej taka sama jak zawsze, tutaj dużo zmienić nie można chociaż jedno zadanie za nic mi nie chciało wyjść.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 6 miesiąc temu #5101 przez Mak
Replied by Mak on topic Egzamin MPW - 26.10.2014
Zgadzam się. Egzamin odbiegał od innych - co z jednej strony czyni go trudniejszym. Dobra jest może wiadomość , że jak teraz dali trudny to później będzie łatwiejszy :). Ktoś na dany moment z Maklersa już zdał? Zdawalność egzaminu jest na poziomie 18% - coś tak czuję , że ten będzie miał dwucyfroywy wynik ale bliżej jedynki niż dwójki... :(

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 6 miesiąc temu #5102 przez sybir
Replied by sybir on topic Egzamin MPW - 26.10.2014
Mi wychodzi 182 :-)
Za tę wiadomość podziękował(a): admin

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 6 miesiąc temu #5103 przez Meen
Replied by Meen on topic Egzamin MPW - 26.10.2014
a ja nie wiem ile mi wychodzi bo nie zabrałem testu... zapomniałem. Wydaje mi się, że egzamin był trudny, wykułem rachunkowość ale i tak kilka pytań mnie zagięło. Odpowiedziałem na 101 pytań, ale nie miałem jakoś dużo strzałów, kwestia czy to co zaznaczyłem było prawidłowe na tyle, abym był powyżej 160 pkt. bo ostatnio miałem 159 pkt. i mam nadzieję, że teraz się uda.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 6 miesiąc temu #5104 przez Mak
Replied by Mak on topic Egzamin MPW - 26.10.2014
Sybir pierwsze podejście do egzaminu? Długo się uczyłeś ?:) Jakie macie dobre metody na naukę prawa a w szczególności na rachunkowość i rozporządzenia... :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 6 miesiąc temu #5114 przez admin
Replied by admin on topic Egzamin MPW - 26.10.2014

Zgadzam się. Egzamin odbiegał od innych - co z jednej strony czyni go trudniejszym. Dobra jest może wiadomość , że jak teraz dali trudny to później będzie łatwiejszy :). Ktoś na dany moment z Maklersa już zdał? Zdawalność egzaminu jest na poziomie 18% - coś tak czuję , że ten będzie miał dwucyfroywy wynik ale bliżej jedynki niż dwójki... :(


Mak,

Kilka osób, które korzystały z naszych kursów, pakietów lub testów, przedstawiło wstępną informację, że powinno być ok.

Najwyższy wynik, jakim się pochwaliła osoba, to właśnie na Maklers Forum - 182p. MEGA!

Sam oceniam, że ten egzamin był znacznie trudniejszy niż poprzedni. Na poprzednim egzaminie kilkanaście osób przekroczyło próg 180pkt. Zdało przed odwołaniami (i po odwołaniach) ok. 21%. Teraz spodziewam się zdawalności przed odwołaniami poniżej 15%. Paradoksalnie, mimo że egzamin jest bdb skonstruowany, Komisja z uwagi na potencjalnie niższą zdawalność, może być bardziej liberalna w fazie odwołań niż poprzednio.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 6 miesiąc temu #5115 przez admin
Replied by admin on topic Egzamin MPW - 26.10.2014
Jutro ogłoszenie wyników egzaminu MPW.

Ok. godz. 16:00-16:30 wyniki powinny być dostępne w gablocie KNF. Jeśli ktoś mieszka w pobliżu, uprzejmie proszę o przejście się do KNF i zrobienie zdjęcia 2 list:
1. Imiennej - z imionami i nazwiskami osób, które zdały + ile punktów uzyskały
2. Anonimowej - z numerami rejestru i liczbą punktów, które uzyskano
Zdjęcia mogą być zrobione np. telefonem komórkowym (fajnie jeśli będą wysokiej jakości). Po zrobieniu zdjęć proszę o ich przesłanie na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a ja następnie te wyniki umieszczę na Maklers Forum.


Listy te też prawdopodobnie zostaną opublikowane w Internecie, ale może się zdarzyć przypadek, że:
- listy zostaną opublikowane w Internecie dopiero następnego dnia
- listy nie zostaną w ogóle opublikowane w Internecie.

W przypadku szybkiej publikacji list przez KNF na stronie KNF, nie będę publikował zdjęcia na Maklers Forum.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 6 miesiąc temu #5116 przez RadosławWoźnicki1
Replied by RadosławWoźnicki1 on topic Egzamin MPW - 26.10.2014
Panie Mariuszu,

pracuje blisko KNF. Postaram się około 16:30 wysłać Panu na wskazanego maila dwa zdjęcia z wynikami.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.173 s.

LAUREACI:

Pomogliśmy zdobyć:

- ponad 500 licencji MPW

- ponad 100 licencji DI

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.