MAKLERS.ARSLEGE.PL      DI.ARSLEGE.PL

Maklers.pl jest firmą szkoleniową (a nie inwestycyjną)

× Wiele podstawowych informacji o egzaminie na Maklera Papierów Wartościowych, znajdziesz tutaj: www.maklers.pl/mpw/darmowe/informacje-o-egzaminie.
Na tym wątku znajdziesz wszelkie informacje bieżące dotyczące tego egzaminu.

Egzamin maklerski - 27.10.2013r.

Więcej
10 lata 5 miesiąc temu #3170 przez Roubini
Replied by Roubini on topic Egzamin maklerski - 27.10.2013r.
Jeszcze może się coś zmienić. Obiło mi się o uszy, że wyniki mają być na stronie w poniedziałek, coś tam jeszcze kombinują.
Za tę wiadomość podziękował(a): admin

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 5 miesiąc temu #3180 przez PawełLewandowski
Replied by PawełLewandowski on topic Egzamin maklerski - 27.10.2013r.
Na maila wysłanego dziś do KNF dostałem odpowiedź, że wszystkie odwołania zostały rozpatrzone negatywnie. Niedługo otrzymamy to pocztą. Miałem 158pkt... eh. Powodzenia w marcu :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 5 miesiąc temu #3184 przez qwas11
Replied by qwas11 on topic Egzamin maklerski - 27.10.2013r.
Co się dzieje gdy Komisja wysłała odwołanie dopiero 04.12.2013 (czy to nie jest przekroczenie terminu na odwołanie)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 4 miesiąc temu #3185 przez admin
Replied by admin on topic Egzamin maklerski - 27.10.2013r.

Co się dzieje gdy Komisja wysłała odwołanie dopiero 04.12.2013 (czy to nie jest przekroczenie terminu na odwołanie)


Hej,

Możesz walczyć z KNF w Sądzie Administracyjnym, lub podejść do egzaminu w marcu 2014...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 4 miesiąc temu #3201 przez admin
Replied by admin on topic Egzamin maklerski - 27.10.2013r.
2 osoby, które zdały ostatni egzamin MPW, już zostały wpisane na listę MPW: www.knf.gov.pl/Images/MPW_uzupel_27_11_2013_tcm75-7142.pdf

Zapewne w tym lub w przyszłym tygodniu zostaną na listę MPW wpisani kolejni laureaci.

Najnowszy test jest już oficjalnie opublikowany na stronie KNF:
www.knf.gov.pl/Images/TEST_MPW_27_10_2013_tcm75-36492.pdf

Rozwiązania zadań już dostępne w serwisie www.maklers.arslege.pl, a także w formie rozwiązań papierowych w Maklers.pl.

Mimo bardzo silnych argumentów, Komisja tym razem pozostała nieugięta. Nie uznano nikomu odwołania. Nie anulowano też żadnego zadania.

Niebawem powinna się pojawić informacja o kolejnym terminie egzaminu. Informacja zostanie opublikowana tutaj:
www.knf.gov.pl/dla_rynku/egzaminy/Makler...czace_egzaminow.html

A może ktoś już zna plotkę na temat terminu najbliższego egzaminu MPW?
Za tę wiadomość podziękował(a): SebastianOlchawa

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • SebastianOlchawa
  • SebastianOlchawa Avatar
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Yupi Łipi Łipi Łipi - Kaiser Wilhelm
Więcej
10 lata 4 miesiąc temu #3238 przez SebastianOlchawa
Replied by SebastianOlchawa on topic Egzamin maklerski - 27.10.2013r.

Sprzedam Opla

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #3239 przez jason
Replied by jason on topic Egzamin maklerski - 27.10.2013r.
Dzisiaj otrzymałem papierową licencję od KNFu.

Chciałbym serdecznie podziękować ekipie Maklers za świetną robotę, którą robicie. Korzystałem z waszych darmowych materiałów oraz pakietu UTP i jestem bardzo zadowolony, że udało mi się zdać za 2 razem :D. Wiele osób pyta mnie z jakich materiałów korzystałem, jak się przygotowywałem, wówczas zawsze wspominam o stronie Maklers i świetnych materiałach i szkoleniach, które w dużym stopniu zwiększają szanse na pozytywny wynik egzaminu.

Mam nadzieję, że będę miał okazję podchodzić do egzaminu na doradcę inwestycyjnego, wówczas z pewnością skorzystam z waszych usług. Jeszcze raz dziękuję, gratuluję i oby tak dalej ekipo Maklers!

Pozdrawiam

Sebastian Walentynowicz
Ostatnia10 lata 4 miesiąc temu edycja: jason od.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 4 miesiąc temu #3240 przez admin
Replied by admin on topic Egzamin maklerski - 27.10.2013r.

Dzisiaj otrzymałem papierową licencję od KNFu.

Chciałbym serdecznie podziękować ekipie Maklers za świetną robotę, którą robicie. Korzystałem z waszych darmowych materiałów oraz pakietu UTP i jestem bardzo zadowolony, że udało mi się zdać za 2 razem :D. Wiele osób pyta mnie z jakich materiałów korzystałem, jak się przygotowywałem, wówczas zawsze wspominam o stronie Maklers i świetnych materiałach i szkoleniach, które w dużym stopniu zwiększają szanse na pozytywny wynik egzaminu.

Mam nadzieję, że będę miał okazję podchodzić do egzaminu na doradcę inwestycyjnego, wówczas z pewnością skorzystam z waszych usług. Jeszcze raz dziękuję, gratuluję i oby tak dalej ekipo Maklers!

Pozdrawiam

Sebastian Walentynowicz


Witaj Sebastianie,

Dziękuję za miłe słowa pod adresem Maklers.pl. :) Staramy się wykonywać naszą pracę, tylko w najwyższej jakości.

Gratulujemy uzyskania licencji MPW! :)

Jeśli chodzi o DI, to obecnie:
- DI-1 - na Maklers Forum są dostępne rozwiązania ostatnich kilkunastu testów
- DI-2 + DI-3 - oferujemy bardzo wysokiej jakości pakiet do samodzielnej nauki, wraz z 9h wideo

Ale już od stycznia, przystępujemy do budowy kompleksowej oferty DI-1 (profesjonalne rozwiązania zadań, opracowania wg komunikatu KNF, zbiorki tematyczne, dodatki, itp.). W okolicach połowy 2014, zaproponujemy też naszą pierwszą edycję kursu na DI. Szczegóły niebawem... :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.175 s.

LAUREACI:

Pomogliśmy zdobyć:

- ponad 500 licencji MPW

- ponad 100 licencji DI

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.