MAKLERS.ARSLEGE.PL      DI.ARSLEGE.PL

Maklers.pl jest firmą szkoleniową (a nie inwestycyjną)

× Wiele podstawowych informacji o egzaminie na Doradcę Inwestycyjnego, znajdziesz tutaj: www.maklers.pl/di/darmowe/informacje-o-egzaminie.
Na tym wątku znajdziesz wszelkie informacje bieżące dotyczące tego egzaminu.

Przesunięcie terminu DI2 z 7.12.2014 na 14.12.2014

Więcej
9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #5201 przez Hames

WeQ -> Jakbyś się wysilił w trochę innym kierunku i zadzwonił do KNF, to byś tak nie twierdził.

Powtórzę co mi powiedzieli: "Termin egzaminu jest już ustalony - 7 grudnia, i obecnie w trakcie przygotowań jest komunikat, który będzie opublikowany na stronie KNF w najbliższych dniach." Bazując na tym poszedłem do szefa i podpisałem wniosek urlopowy, który nie jest tak łatwo zdobyć, BTW.

Obstawiam że znajdzie się też sporo takich osób, które dokładnie planują swój czas (bo muszą pracować i się przygotowywać, a nie się trząść w przerażeniu i marzyć o kolejnych parę dni przygotowań, co i tak mało wniesie przy takiej ilości materiału). Takie osoby już przyjęły termin 7 grudnia i zrobiły pewne kroki w planowaniu swoich zasobów czasowych.

Oczywiście nie chcę Cię obrazić, i owszem, możecie próbować, ale mam nadzieję że Komisja nie zachowa się jak chorągiewka na wietrze...


Ja po części rozumiem Twoje stanowisko. Sam pracuję i mam już zaklepane kilka dni wolnego na powtórki, ale z drugiej strony przcież egzamin jest organizowany w niedzielę, więc na niego wolnego nie trzeba. Wolne i intensywne powtórki zaś można robić w dniach 1-7 grudnia, a egzamin napisać 14 grudnia.
Ja sam mam wolny przyszły tydzień, czyli 24-28 listopada, a nie widzę przeciwwskazań, żeby egzamin napisać nawet 14 grudnia.
Tydzień czy nawet dwa to nie jest aż tak dużo, żeby zapomnieć wszystko czego się uczyło. Zwłaszcza, że cały proces nauki do danego etapu DI trwa kilka-kilkanaście tygodni.
Obawiam się, że komisja nie przychyli się do naszej propozycji, ale akurat to czy ma się wolne tydzień przed czy w tym samym tydodniu co egzaminu nie ma moim zdaniem tak dużego znaczenia.
Ostatnia9 lata 5 miesiąc temu edycja: Hames od.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 5 miesiąc temu #5202 przez kamykc14
www.knf.gov.pl/Images/Komunikat_nr_161_DI_tcm75-39771.pdf

Tak że tego... Obawiam się, że może być w istocie odrobinę za poźno.

Chociaż szeroki wachlarz argumentów The Tamirand ogółem do mnie nie trafia. :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 5 miesiąc temu #5203 przez WeQ

WeQ -> Jakbyś się wysilił w trochę innym kierunku i zadzwonił do KNF, to byś tak nie twierdził.

Powtórzę co mi powiedzieli: "Termin egzaminu jest już ustalony - 7 grudnia, i obecnie w trakcie przygotowań jest komunikat, który będzie opublikowany na stronie KNF w najbliższych dniach." Bazując na tym poszedłem do szefa i podpisałem wniosek urlopowy, który nie jest tak łatwo zdobyć, BTW.

Obstawiam że znajdzie się też sporo takich osób, które dokładnie planują swój czas (bo muszą pracować i się przygotowywać, a nie się trząść w przerażeniu i marzyć o kolejnych parę dni przygotowań, co i tak mało wniesie przy takiej ilości materiału). Takie osoby już przyjęły termin 7 grudnia i zrobiły pewne kroki w planowaniu swoich zasobów czasowych.

Oczywiście nie chcę Cię obrazić, i owszem, możecie próbować, ale mam nadzieję że Komisja nie zachowa się jak chorągiewka na wietrze...


TheTamirland - nie chce mi się wchodzić z Tobą w polemikę, zresztą nie taki był cel tego wątku. Do Komisji dzwoniłem, stąd wiedziałem, że planowany termin to 7 grudnia. Żebyś się o tym dowiedział wystarczyłoby czytać uważnie to co napisałem w pierwszym poscie.

Inicjatywa jest dobrowolna, nikt Cię nie zmusza do uczestniczenia w niej i nikt tutaj nie gwarantuje, że sprawa zakończy się powodzeniem. Natomiast widzę po Twoim zachowaniu, że zdajesz sobie sprawę z faktu, że zadaniem Komisji po części jest "służyć" podchodzącym, ponieważ płacimy za te egzaminy i dzięki temu istnieje jakaś szansa na powodzenie, a Ciebie to denerwuje. Rozumiem, natomiast nie rozumiem Twojego podejścia, bo nawet jeżeli wziąłeś sobie urlop to dostaniesz dzięki takiej decyzji 6 wieczorów gratis na powtórki Twoich powtórek, czyli jakieś 24 godziny powtórek.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #5204 przez WeQ
Jeżeli wszyscy, którzy zgłosili się do podpisania pisma nadal są chętni to pismo będzie wysłane dzisiaj, żeby doszło do KNF w poniedziałek rano. Dodatkowo zostanie przesłane na maila.

Na tę chwilę otrzymałem podpisy od osób o poniższych inicjałach:
DG, DB, PP, KH, KP.
Ostatnia9 lata 5 miesiąc temu edycja: WeQ od.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 5 miesiąc temu #5205 przez MM
Odpadam. Chłopaków poinformowałem. Komunikat z 4 listopada a ogłoszenie 2,5 tygodnia później. Nigdy nie zrozumiem, czemu oni muszą aż tak utrudniać życie.

Powodzenia wszystkim !

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 5 miesiąc temu #5206 przez WeQ
Taki to już KNF :) robią z oddziału zajmującego się egzaminami korporację w której wszystko musi trwać trwać trwać... :)

Dokładnie to samo jest przy wystawianiu licencji. Zanim Cię wpiszą na listę, wyślą dyplom to czekasz i czekasz.


Podpisy są od 7 osób:
DG, DB, PP, KH, KP, SO, FW

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 5 miesiąc temu #5207 przez Dawid92
WeQ, do której dzisiaj te podpisy zbierasz? Ile już masz?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #5208 przez WeQ
Dawid zbieram podpisy tak żeby zdążyć na pocztę. Mimo wszystko w KNF powinni mieć wersję drukowaną. Poczta jest czynna do godziny 20, potrzebuję wydrukować pismo, więc powiedzmy do 19.15 - 19.30. Ale jest to taka godzina graniczna, bo bardzo będę musiał się sprężyć, żeby zdążyć :)

Podeślesz?
Ostatnia9 lata 5 miesiąc temu edycja: WeQ od.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 5 miesiąc temu #5209 przez Dawid92
Mój podpis już masz :) Próbuje zdobyć jeszcze jeden od kolegi, który też podchodzi ale czekam na odp od niego.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 5 miesiąc temu #5210 przez WeQ
Ok, super!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.154 s.

LAUREACI:

Pomogliśmy zdobyć:

- ponad 500 licencji MPW

- ponad 100 licencji DI

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.