MAKLERS.ARSLEGE.PL      DI.ARSLEGE.PL

Maklers.pl jest firmą szkoleniową (a nie inwestycyjną)

× Wiele podstawowych informacji o egzaminie na Doradcę Inwestycyjnego, znajdziesz tutaj: www.maklers.pl/di/darmowe/informacje-o-egzaminie.
Na tym wątku znajdziesz wszelkie informacje bieżące dotyczące tego egzaminu.

Przesunięcie terminu DI2 z 7.12.2014 na 14.12.2014

Więcej
9 lata 5 miesiąc temu #5190 przez Dawid92
To genialna myśl! Macie i mój podpis tylko w jakiej formie to widzicie?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 5 miesiąc temu #5191 przez kamykc14
No właśnie, jak.

Bo to wszystko fajnie brzmi, ale screena z forum do komisji raczej nie prześlemy ;-)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 5 miesiąc temu #5192 przez patryk3
Mój podpis też macie jak coś!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 5 miesiąc temu #5193 przez Mateusz92
Też podpiszę.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 5 miesiąc temu #5194 przez Piotr5
Ja także się pod tym podpisuje, tylko gdzie?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 5 miesiąc temu #5195 przez WeQ
W tym sęk, że najlepiej będzie jeżeli podpiszecie się w domu na kartce i prześlecie mi zdjęcie lub skan tego podpisu. Zdaję sobie sprawę, że wymaga to zaufania w stosunku do mnie, natomiast wystarczy, że potwierdzicie sobie moją osobę u Mariusza i nie powinniście mieć najmniejszych obaw :)

Dysponując waszymi podpisami przy tej jednej okazji, wkleję wszystkie pod pismem.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 5 miesiąc temu #5196 przez WeQ
Na tę chwilę mamy 13 osób. To powinno wystarczyć, żeby Komisja popatrzyła przychylnie na naszą prośbę. Napiszę pismo i po przygotowaniu tego w wersji pdf mogę każdemu z Was przesłać na maila, żebyście wiedzieli co zostanie wysłane.

Podpisy możecie przesyłać do mnie na maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

qwerty
kamykc14
dbiedka
Hames
Sebastian Olchawa
MM
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Dawid92
patryk3
Mateusz92
Piotr5

MM proszę o poinformowanie chłopaków z maila odnośnie podpisów.
Za tę wiadomość podziękował(a): admin

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 5 miesiąc temu #5198 przez TheTamirland
Replied by TheTamirland on topic Przesunięcie terminu DI2 z 7.12.2014 na 14.12.2014
Widzę że się szybko sprawa rozwija, i może to zabrzmieć dziwnie, ale ja jestem przeciw...

Już mam podpisany urlop w pracy (na przygotowanie się do egz i finalne powtórki) i nie da się tego zmienić.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #5199 przez WeQ
TheTamirland -> przede wszystkim to na tę chwilę nie ma potwierdzenia terminu egzaminu. Wszyscy mają podejrzenia, ale nie ma oficjalnego stanowiska Komisji. Jest grupa osób, która chętnie widziałaby dodatkowy tydzień na powtórki. Spróbujemy i zobaczymy jak będzie.

Na tę chwilę otrzymałem podpisy od osób o poniższych inicjałach:
DG, DB, PP, KH.

Pozostało jeszcze 8.
Ostatnia9 lata 5 miesiąc temu edycja: WeQ od.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 5 miesiąc temu #5200 przez TheTamirland
Replied by TheTamirland on topic Przesunięcie terminu DI2 z 7.12.2014 na 14.12.2014
WeQ -> Jakbyś się wysilił w trochę innym kierunku i zadzwonił do KNF, to byś tak nie twierdził.

Powtórzę co mi powiedzieli: "Termin egzaminu jest już ustalony - 7 grudnia, i obecnie w trakcie przygotowań jest komunikat, który będzie opublikowany na stronie KNF w najbliższych dniach." Bazując na tym poszedłem do szefa i podpisałem wniosek urlopowy, który nie jest tak łatwo zdobyć, BTW.

Obstawiam że znajdzie się też sporo takich osób, które dokładnie planują swój czas (bo muszą pracować i się przygotowywać, a nie się trząść w przerażeniu i marzyć o kolejnych parę dni przygotowań, co i tak mało wniesie przy takiej ilości materiału). Takie osoby już przyjęły termin 7 grudnia i zrobiły pewne kroki w planowaniu swoich zasobów czasowych.

Oczywiście nie chcę Cię obrazić, i owszem, możecie próbować, ale mam nadzieję że Komisja nie zachowa się jak chorągiewka na wietrze...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.151 s.

LAUREACI:

Pomogliśmy zdobyć:

- ponad 500 licencji MPW

- ponad 100 licencji DI

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.