MAKLERS.ARSLEGE.PL      DI.ARSLEGE.PL

Maklers.pl jest firmą szkoleniową (a nie inwestycyjną)

× Wiele podstawowych informacji o egzaminie na Doradcę Inwestycyjnego, znajdziesz tutaj: www.maklers.pl/di/darmowe/informacje-o-egzaminie.
Na tym wątku znajdziesz wszelkie informacje bieżące dotyczące tego egzaminu.

Egzamin DI-1 - 22.03.2015

Więcej
9 lata 1 miesiąc temu #5541 przez admin
Replied by admin on topic Egzamin DI-1 - 22.03.2015
Zdawalność na tą chwilę wynosi 19,5%. Po fazie odwołań prawdopodobnie nieco wzrośnie...

Mało! Poszła tym razem niezła kosa!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 1 miesiąc temu #5543 przez Tomasz
Replied by Tomasz on topic Egzamin DI-1 - 22.03.2015
No niestety nie udało się za pierwszym podejściem. Trochę spora rozbieżność między wynikami z forum, a tym co de facto uzyskałem od komisji (127 według odpowiedzi na forum, do 118 punktów oficjalnie). Myślę, że nie ma się co z koniem kopać i zdać po porstu z dużym zapasem w drugim terminie w tym roku.

Mimo wszystko wielkie dzięki Mariusz za kurs, bo w tak krótkim czasie udało mi się sporo nauczyć, a do kursu podchodziłem z zerową wiedzą w temacie. Gratuluję tym co się udało i trzymam kciuki za odwołania :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 1 miesiąc temu #5545 przez admin
Replied by admin on topic Egzamin DI-1 - 22.03.2015

No niestety nie udało się za pierwszym podejściem. Trochę spora rozbieżność między wynikami z forum, a tym co de facto uzyskałem od komisji (127 według odpowiedzi na forum, do 118 punktów oficjalnie). Myślę, że nie ma się co z koniem kopać i zdać po porstu z dużym zapasem w drugim terminie w tym roku.

Mimo wszystko wielkie dzięki Mariusz za kurs, bo w tak krótkim czasie udało mi się sporo nauczyć, a do kursu podchodziłem z zerową wiedzą w temacie. Gratuluję tym co się udało i trzymam kciuki za odwołania :)


Tomek,

Bardzo dobry wynik, jak na tą kosę, choć niewystarczający. Weź od KNF arkusz odpowiedzi i przeanalizuj wszystkie błędy jakie popełniłeś. To co zrobiłeś dobrze i bardzo dobrze, odświeżaj, a to gdzie straciłeś najwięcej punktów bardzo mocno pociśnij i w październiku powinno być już bdb!

Znacząca rozbieżność między kluczem odpowiedzi z Maklers Forum i KNF to bardzo dobry sygnał. Albo na Maklers Forum są błędy, albo w KNF i są od razu być może haki do odwołań! ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 1 miesiąc temu #5546 przez Tomasz
Replied by Tomasz on topic Egzamin DI-1 - 22.03.2015

Tomek,

Bardzo dobry wynik, jak na tą kosę, choć niewystarczający. Weź od KNF arkusz odpowiedzi i przeanalizuj wszystkie błędy jakie popełniłeś. To co zrobiłeś dobrze i bardzo dobrze, odświeżaj, a to gdzie straciłeś najwięcej punktów bardzo mocno pociśnij i w październiku powinno być już bdb!

Znacząca rozbieżność między kluczem odpowiedzi z Maklers Forum i KNF to bardzo dobry sygnał. Albo na Maklers Forum są błędy, albo w KNF i są od razu być może haki do odwołań! ;)


Taki jest plan właśnie - do października sporo czasu, wiem co muszę poprawić i myślę, że drugi raz już się tak łatwo Komisji nie dam :)
Za tę wiadomość podziękował(a): admin

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 1 miesiąc temu #5547 przez admin
Replied by admin on topic Egzamin DI-1 - 22.03.2015
Osobom nad kreską oczywiście polecamy zdecydowanie nasz autorski Superpakiet DI-2+3 Maklers.pl :)

maklers.pl/di/superpakiet-wideo-di2-3

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 1 miesiąc temu #5548 przez TheTamirland
Replied by TheTamirland on topic Egzamin DI-1 - 22.03.2015

No niestety nie udało się za pierwszym podejściem. Trochę spora rozbieżność między wynikami z forum, a tym co de facto uzyskałem od komisji (127 według odpowiedzi na forum, do 118 punktów oficjalnie). Myślę, że nie ma się co z koniem kopać i zdać po porstu z dużym zapasem w drugim terminie w tym roku.

Mimo wszystko wielkie dzięki Mariusz za kurs, bo w tak krótkim czasie udało mi się sporo nauczyć, a do kursu podchodziłem z zerową wiedzą w temacie. Gratuluję tym co się udało i trzymam kciuki za odwołania :)


Ja mam inna sytuacje. 6 pkt in plus.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 1 miesiąc temu #5549 przez Tomasz
Replied by Tomasz on topic Egzamin DI-1 - 22.03.2015

Ja mam inna sytuacje. 6 pkt in plus.


Czyli rozumiem, że udało się zaliczyć? Gratulacje w takim razie i powodzenia na "dwójce" :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 1 miesiąc temu #5550 przez TheTamirland
Replied by TheTamirland on topic Egzamin DI-1 - 22.03.2015

Ja mam inna sytuacje. 6 pkt in plus.


Czyli rozumiem, że udało się zaliczyć? Gratulacje w takim razie i powodzenia na "dwójce" :)

Heh, Tomku, gdyby to bylo takie piekne... Ale masz plusa za pozytywne myslenie.
Na pocieszenie dodam ze nie sa legenda historie kiedy sie uwala jedynke po poprzednim zdaniu...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 1 miesiąc temu #5551 przez Michał Pokrywa
Replied by Michał Pokrywa on topic Egzamin DI-1 - 22.03.2015
Ładna miazga..tym co nad kreską gratuluje, a tym co się nie powiodło - nie ma spiny, pójdziemy razem na październik B) B)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 1 miesiąc temu #5553 przez visol
Replied by visol on topic Egzamin DI-1 - 22.03.2015
Gratulacje dla osób, które zdały 'jedynkę' :)
Mi niestety zabrakło tylko jedno pytanie do pełni sukcesu, w związku z tym mam ogromną prośbę o pomoc!
Które pytania nadają się do odwołania?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.155 s.

LAUREACI:

Pomogliśmy zdobyć:

- ponad 500 licencji MPW

- ponad 100 licencji DI

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.