MAKLERS.ARSLEGE.PL      DI.ARSLEGE.PL

Maklers.pl jest firmą szkoleniową (a nie inwestycyjną)

× Wiele podstawowych informacji o egzaminie na Doradcę Inwestycyjnego, znajdziesz tutaj: www.maklers.pl/di/darmowe/informacje-o-egzaminie.
Na tym wątku znajdziesz wszelkie informacje bieżące dotyczące tego egzaminu.

Egzamin DI-1 - 19.10.2014

Więcej
9 lata 6 miesiąc temu #4979 przez admin
Replied by admin on topic Egzamin DI-1 - 19.10.2014
Oficjalne wyniki z egzaminu DI-1 będą prawdopodobnie jutro ok. godz. 16:00 w gablocie KNF. Nieco później (z reguły tego samego dnia), wyniki będą opublikowane na stronie KNF:
www.knf.gov.pl/dla_rynku/egzaminy/Doradc...i_z_egzaminu_di.html

Uwaga! Czasem zdarza się, że KNF nie opublikuje wyników na stronie www. W gablotce są zawsze. Na wszelki wypadek mam prośbę do osoby, która będzie na miejscu w KNF o zrobienie zdjęcia wyników w gablotce i przesłanie zdjęcia na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Potrzebujemy 2 list: 1 lista z nazwiskami osób które zdały, 2 lista anonimowa z wszystkimi osobami.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 6 miesiąc temu #4981 przez PiotrKrasuski
Replied by PiotrKrasuski on topic Egzamin DI-1 - 19.10.2014
A prawo coraz trudniejsze...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 6 miesiąc temu #4982 przez admin
Replied by admin on topic Egzamin DI-1 - 19.10.2014

A prawo coraz trudniejsze...


Poprzednio (30.03) prawo było jeszcze gorsze. Najnowszy test i prawo (19.10), to jest poziom egzaminu MPW, czyli masakra...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 6 miesiąc temu #4983 przez kamykc14
Replied by kamykc14 on topic Egzamin DI-1 - 19.10.2014
Ja poległem na ekonomii...

Wg. Maklers mam 144, więc zapas niewielki. Czekamy do jutra :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 6 miesiąc temu #4984 przez kamykc14
Replied by kamykc14 on topic Egzamin DI-1 - 19.10.2014
A na prawo, tak jak pisze Mariusz, bym nie narzekał, pół roku temu bylo znacznie gorzej :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 6 miesiąc temu #4985 przez admin
Replied by admin on topic Egzamin DI-1 - 19.10.2014

Ja poległem na ekonomii...

Wg. Maklers mam 144, więc zapas niewielki. Czekamy do jutra :)


Super! Powinno być ok! :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 6 miesiąc temu #4994 przez Frantz
Replied by Frantz on topic Egzamin DI-1 - 19.10.2014
Siema,

mi się udało ustukać 159 pkt. Mam nadzieje, ze Mariusz nie zrobił za dużo błędów w swoich odpowiedziach, to powinno być dobrze.
Jak dla mnie egzamin był na bardzo wysokim poziomie, było jak zawsze kilka pytań pewniaków ale niektóre z pytań powodowały niezłą sraczkę :)
Dzisiaj mają być wyniki to wszystko będzie już wyłożone. Szkoda tylko, że tak mało osób podeszło do egzaminu. Czyżby ludzie czekali na zniesienie licencji? A może zbliżająca deregulacja wpływa de motywująco?

pozdro

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 6 miesiąc temu #4996 przez admin
Replied by admin on topic Egzamin DI-1 - 19.10.2014

Siema,

mi się udało ustukać 159 pkt. Mam nadzieje, ze Mariusz nie zrobił za dużo błędów w swoich odpowiedziach, to powinno być dobrze.
Jak dla mnie egzamin był na bardzo wysokim poziomie, było jak zawsze kilka pytań pewniaków ale niektóre z pytań powodowały niezłą sraczkę :)
Dzisiaj mają być wyniki to wszystko będzie już wyłożone. Szkoda tylko, że tak mało osób podeszło do egzaminu. Czyżby ludzie czekali na zniesienie licencji? A może zbliżająca deregulacja wpływa de motywująco?

pozdro


Krzysiek,

Bardzo dobry wynik! :) Będzie dobrze, bardzo dobrze! Czekamy jednak na oficjalne wyniki.

Co do małej liczby kandydatów na egzaminie DI. DI to nie jest bułka z masłem, wiele osób się zniechęca widząc ogrom pracy do wykonania, a przecież to dopiero pierwszy etap...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 6 miesiąc temu #4999 przez admin
Replied by admin on topic Egzamin DI-1 - 19.10.2014
Oficjalne wyniki z egzaminu DI-1 mogą już być dostępne w gablocie KNF. W każdej chwili mogą być opublikowane na stronie KNF:
www.knf.gov.pl/dla_rynku/egzaminy/Doradc...i_z_egzaminu_di.html

Uwaga! Czasem zdarza się, że KNF nie opublikuje wyników na stronie www. W gablotce są zawsze. Na wszelki wypadek mam prośbę do osoby, która będzie na miejscu w KNF o zrobienie zdjęcia wyników w gablotce i przesłanie zdjęcia na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Potrzebujemy 2 list: 1 lista z nazwiskami osób które zdały, 2 lista anonimowa z wszystkimi osobami.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 6 miesiąc temu #5000 przez admin
Replied by admin on topic Egzamin DI-1 - 19.10.2014
Świeże info z KNF (sprzed chwili).

WYNIKI BĘDĄ DZISIAJ W CIĄGU KILKUDZIESIĘCIU MINUT, ALE TYLKO W GABLOTCE KNF!

WYNIKI W INTERNECIE BĘDĄ DOPIERO JUTRO!

SILNA PROŚBA DO OSOBY Z WARSZAWY, O ZROBIENIE FOTO I WRZUCENIE TEGO FOTO NA E-MAIL: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Potrzebujemy 2 list:
1. Listę osób, które zdały (imienna)
2. Listę wszystkich wyników (anominowa)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.260 s.

LAUREACI:

Pomogliśmy zdobyć:

- ponad 500 licencji MPW

- ponad 100 licencji DI

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.