MAKLERS.ARSLEGE.PL      DI.ARSLEGE.PL

Maklers.pl jest firmą szkoleniową (a nie inwestycyjną)

× Jeśli chcesz uzyskać dostęp do tego wątku do końca 2016r, kup Superpakiet DI-1 Maklers.pl (maklers.pl/di/di1-superpakiet), weź udział w Kursie "Doradca Inwestycyjny" Maklers.pl (maklers.pl/di/kurs-doradca-inwestycyjny), lub w weź udział w kursie online "Doradca Inwestycyjny" Maklers.pl (maklers.pl/di/kurs-di1-online), lub kup kurs wideo "Doradca Inwestycyjny" Maklers.pl (maklers.pl/di/kurs-di1-wideo).

Po skorzystaniu z naszej komercyjnej oferty DI-1, otrzymasz dostęp do rozwiązań zadań DI-1 na Maklers Forum z lat 2006-2013 (łącznie 14 testów i ok. 1500 rozwiązanych zadań, dostępnych z każdego miejsca na świecie).

Problemy z rozwiązaniami - rozwiązania z TIBA II PLUS PRO

Więcej
5 lata 8 miesiąc temu - 5 lata 8 miesiąc temu #9184 przez Ewa Habuda
Witajcie,

mam problem z rozwiązaniami zadań (pojawił się nie pierwszy raz) i nie mogę dojść co robię źle.

Otóż w ramach ćwiczenia kalkulatora rozwiązuje sobie zadania wg schematu podanego w rozwiązaniach, wstukując dokładnie to co jest tam pokazane (zdjęcie zadania, obliczenie wartości FV).

Natomiast na kalulatorze wychodzi mi zupełnie co innego (zdjęcie rozwiązania kalkulatora).




Proszę o pomoc i wyjaśnienie.
Załączniki:
Ostatnia5 lata 8 miesiąc temu edycja: Ewa Habuda od.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
5 lata 8 miesiąc temu #9185 przez Bernard Madoff
nie wyczyściłaś pamięci arkusza przed rozwiązywaniem zadania ;)
Za tę wiadomość podziękował(a): Ewa Habuda

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.228 s.

LAUREACI:

Pomogliśmy zdobyć:

- ponad 500 licencji MPW

- ponad 100 licencji DI

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.