MAKLERS.ARSLEGE.PL      DI.ARSLEGE.PL

Maklers.pl jest firmą szkoleniową (a nie inwestycyjną)

× Jeśli chcesz uzyskać dostęp do tego wątku do końca 2016r, kup Superpakiet DI-1 Maklers.pl (maklers.pl/di/di1-superpakiet), weź udział w Kursie "Doradca Inwestycyjny" Maklers.pl (maklers.pl/di/kurs-doradca-inwestycyjny), lub w weź udział w kursie online "Doradca Inwestycyjny" Maklers.pl (maklers.pl/di/kurs-di1-online), lub kup kurs wideo "Doradca Inwestycyjny" Maklers.pl (maklers.pl/di/kurs-di1-wideo).

Po skorzystaniu z naszej komercyjnej oferty DI-1, otrzymasz dostęp do rozwiązań zadań DI-1 na Maklers Forum z lat 2006-2013 (łącznie 14 testów i ok. 1500 rozwiązanych zadań, dostępnych z każdego miejsca na świecie).

DOSTĘP DO ROZWIĄZAŃ DI-1 LIMITOWANY.

Więcej
10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #4076 przez admin
Zgodnie z zapowiedzią, od dziś (1.04.2014), dostęp do rozwiązań DI-1 na Maklers Forum (do 31.12.2014), mają tylko i wyłącznie nasi Klienci, którzy nam zaufali i kupili od nas (w 2014r.):

- Profesjonalne Rozwiazania DI-1 Maklers.pl
maklers.pl/di/di1-rozwiazania

- Kurs "Doradca Inwestycyjny" Maklers.pl
maklers.pl/di/kurs-doradca-inwestycyjny

Jeśli chcesz mieć dostęp do tego wątku, skorzystaj z naszej ww. komercyjnej oferty DI!
Ostatnia10 lata 1 miesiąc temu edycja: admin od.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 1 tydzień temu #4230 przez wasyl
Replied by wasyl on topic DOSTĘP DO ROZWIĄZAŃ DI-1 LIMITOWANY.
Ja się załapałem jeszcze na "darmochę" :), ale polecam - bardzo skraca czas przygotowań!
Za tę wiadomość podziękował(a): admin

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 1 tydzień temu - 10 lata 1 tydzień temu #4254 przez admin
Replied by admin on topic DOSTĘP DO ROZWIĄZAŃ DI-1 LIMITOWANY.

Ja się załapałem jeszcze na "darmochę" :), ale polecam - bardzo skraca czas przygotowań!


Grubo ponad 20 osób zrobiło DI-1 z pomocą Maklers Forum (z osób, o których wiem) - 2 ostatnie egzaminy DI-1. Kilka opinii jest dostępnych na stronie: www.maklers.pl/di/referencje.

Co ciekawe - najkrótsze okresy przygotowań do skutecznego zdania DI-1, z pomocą Maklers Forum, trwały... zaledwie... 1 MIESIĄC (w tym najlepszy wynik ostatniego egzaminu DI-1). Opinie tych osób w referencjach: www.maklers.pl/di/referencje.

Teraz Rozwiązania DI-1 Maklers Forum, są w pakiecie z Profesjonalnymi Rozwiązaniami DI-1 Maklers.pl (docelowo Superpakiet DI-1 Maklers.pl). Rozwiązania PRO, są w ogóle wywalone w kosmos, wraz z nauką obsługi kalkulatora TIBA II PLUS PRO i odnośnikami do konkretnych stron z książek z literatury rekomendowanej (w razie potrzeby doczytania brakujących treści).
Pełna oferta Rozwiązań PRO DI-1 Maklers.pl: maklers.pl/di/di1-rozwiazania.
Ostatnia10 lata 1 tydzień temu edycja: admin od.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.117 s.

LAUREACI:

Pomogliśmy zdobyć:

- ponad 500 licencji MPW

- ponad 100 licencji DI

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.