MAKLERS.ARSLEGE.PL      DI.ARSLEGE.PL

Maklers.pl jest firmą szkoleniową (a nie inwestycyjną)

× W tym miejscu systematycznie będziemy publikować pojawiające się oferty z rynku pracy, dotyczące rynku kapitałowego. Zachęcamy też do dyskusji na temat perspektyw kariery na rynku kapitałowym.

Dzień z życia maklera

Więcej
8 lata 1 miesiąc temu #7071 przez lolek33
Dzień z życia maklera was created by lolek33
Witam,

Od zawsze chciałem zrobić licencje MPW jednak chciałbym się dowiedzieć jak wygląda kilka kwestii. Stąd moje pytanie. Mógłby mi ktoś przybliżyć dzień maklera, miesiąc,kwartał, jak wyglądają plany sprzedażowe, czy są do zrealizowania, jak wygląda czynnik stresu w tej pracy, jacy są klienci skąd się ich, jak się ich pozyskuje itd :)


Z góry dziękuję

Pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
8 lata 1 miesiąc temu #7092 przez Bernard Madoff
Replied by Bernard Madoff on topic Dzień z życia maklera
Kolego, z całym szacunkiem, ale nikt Ci nie wskaże tu wysokości planów sprzedażowych, stanowi to swego rodzaju tajemnice przedsiębiorstwa. Co do pozyskiwania Klientów, tym bardziej nikt się z Tobą tu nie podzieli swoimi metodami, bo niby dlaczego ??? To są setki telefonów, dziesiątki spotkań, setki przejechanych kilometrów, a Ty chciałbyś dostać wszystko na tacy ?!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.099 s.

LAUREACI:

Pomogliśmy zdobyć:

- ponad 500 licencji MPW

- ponad 100 licencji DI

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.