× Chcesz rozwinąć praktyczne umiejętności z zakresu użycia arkuszy kalkulacyjnych oraz programów statystycznych, które są przydatne w pracy analitycznej? Zachęcamy do skorzystania z oferty firmy Szkoła Analityków, wyspecjalizowanej w tego typu szkoleniach.

2 edycja, Analiza Sprawozdań Finansowych, 13-14 kwietnia 2019

Więcej
1 rok 1 miesiąc temu #9330 przez piotrkawala
Najbliższe szkolenie odbędzie się w dniach 13-14 kwietnia 2019 (2 dni). Zajęcia zostaną przeprowadzone w komfortowej sali w centrum szkoleniowym Centrum Aleje przy Al. Jerozolimskich 49 (centrum Warszawy).

Premiujemy osoby planujące i podejmujące decyzje z wyprzedzeniem. Zatem zapisując się wcześniej na szkolenie otrzymasz istotnie niższą cenę. Decyduje termin zapisu i opłacenia uczestnictwa. Szczegółowy cennik znajduje się na naszej stronie.

Dla studentów i klientów Maklers przygotowaliśmy dodatkowe rabaty, które warto wykorzystać! W pierwszym terminie zapisu cena całego szkolenie to jedynie 720 zł. Już dzisiaj zachęcamy do zapisów.

Formularz zgłoszeniowy znajduje się na poniższej stronie:
szkolaanalitykow.pl/analiza-sprawozdan-finansowych/

Zapisy prosimy kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.409 s.

LAUREACI:

Pomogliśmy zdobyć:

- min. 425 licencji MPW

- min. 92 licencje DI

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.