MAKLERS.ARSLEGE.PL      DI.ARSLEGE.PL

Maklers.pl jest firmą szkoleniową (a nie inwestycyjną)

× Główne informacji o ofercie Maklers MPW, znajdziesz tutaj: www.maklers.pl/mpw/oferta.
Na tym wątku znajdziesz wszelkie informacje bieżące dotyczące oferty Maklers MPW.

www.maklers.arslege.pl

Więcej
10 lata 5 miesiąc temu #2249 przez admin
www.maklers.arslege.pl was created by admin
Na www.maklers.arslege.pl już dostępne ponad 100 pytań do nowego regulaminu Bondspot!

Zapraszamy osoby, które mają aktywne abonamenty, do testowania znajomości nowego regulaminu Bondspot!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #3187 przez admin
Replied by admin on topic www.maklers.arslege.pl
Na www.maklers.arslege.pl jest już dostępny najnowszy test maklerski, świeżo opublikowany przez KNF. Zapraszamy osoby, z aktywnymi abonamentami, do rozwiązania tego testu.

Do niedzieli w serwisie www.maklers.arslege.pl, powinien być też dostępny podział tematyczny tego testu (dojdą pytania do istniejących grup tematycznych).
Ostatnia10 lata 3 miesiąc temu edycja: admin od.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 2 miesiąc temu #3308 przez admin
Replied by admin on topic www.maklers.arslege.pl
Testy www.Maklers.Arslege.pl, są bardzo mocno chwalone głównie z uwagi na umilenie nauki prawa na MPW.

Aczkolwiek oryginalnie ułożonymi przez specjalistów z Arslege.pl pytaniami z prawa, jest też niemal 2000 pytań z testów historycznych.

Z części prawnej i części pozaprawnej. Zostały niecałe 3 miesiące do egzaminu. Polecamy zatem 3-miesięczny abonament.

Więcej na temat testów i rabatów można też poczytać na stronie: maklers.pl/mpw/testy-online

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 1 miesiąc temu #3671 przez admin
Replied by admin on topic www.maklers.arslege.pl
Został 1 miesiąc do egzaminu MPW.

Zachęcamy wszystkie zainteresowane osoby do zakupu 1-miesięcznego abonamentu w serwisie www.maklers.arslege.pl. Cena 199zł.

W ramach serwisu - masz dostęp do najlepszej w Polsce platformy e-learningowej wyspecjalizowanej w egzaminie MPW, a na niej m.in. 16 historycznych testów maklerskich, w tym ponad 200 pytań z działania systemu UTP.

Platforma Maklers.Arslege.pl, pomogła już w zdobyciu niemal 100 licencji MPW.

Opis również na tej stronie: maklers.pl/mpw/testy-online

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #4325 przez admin
Replied by admin on topic www.maklers.arslege.pl
Testy www.maklers.arslege.pl, zaktualizowane już o najnowszy test MPW (30.03.2014)! Cena do końca 2014 -> bez zmian!
Ostatnia9 lata 10 miesiąc temu edycja: admin od.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 7 miesiąc temu #4603 przez admin
Replied by admin on topic www.maklers.arslege.pl
Za 3 miesiące kolejny egzamin MPW. Wraz z ogłoszoną datą egzaminu MPW (26.10.2014), zachęcamy do zakupu dostępów abonamentowych do testów Maklers.Arslege.pl.

Ostatnie 5 egzaminów MPW, z pomocą testów Maklers.Arslege.pl, zdało już ok. 120 osób.

Więcej szczegółów: maklers.pl/mpw/testy-online.

Testy można też zakupić bezpośrednio na stronie www.maklers.arslege.pl.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 6 miesiąc temu #4852 przez admin
Replied by admin on topic www.maklers.arslege.pl
Zostały 33 dni do egzaminu MPW. Zachęcamy do zakupu testów www.maklers.arslege.pl na 1 miesiąc (dokładnie 31 dni). Czas trwania abonamentu biegnie od momentu rozwiązania pierwszego testu.

Ostatnie 5 egzaminów maklerskich zdało 35 osób z użyciem tylko naszych Testów MPW (nie licząc osób korzystających z naszych kursów maklerskich, czy superpakietu MPW, którzy mają dostęp do testów MA w ramach kursu/pakietu. Wliczając te osoby do statystyk, liczba Laureatów z 5 ostatnich sesji egzaminacyjnych MPW, sięga ok. 120 osób.

Więcej informacji: maklers.pl/mpw/testy-online

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 5 miesiąc temu #4892 przez marvillek
Replied by marvillek on topic www.maklers.arslege.pl
Nie wiem czy w dobrym dziale / temacie piszę, ale mam pewne zastrzeżenie co do zadań pozaprawnych w ofercie maklers.arslege.pl. Mianowicie czasami zdarzają się błędy (literówki) w treści zadania lub w treści odpowiedzi (najczęściej jest brak pełnej odpowiedzi, coś ucięte, nie podane wszystkie dane). Ja to wszystko zgłaszam i opisuję, za każdym razem. Teraz gdy robię testy po raz drugi widzę te same błędy. Czy ktoś w ogóle się tym zajmuje by ewentualne błędy w treści pytań poprawić?


Pewnie większość na to nie zwraca uwagi, albo to olewa, ale mój nadmierny perfekcjonizm mi na to nie pozwala B)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 5 miesiąc temu #4893 przez admin
Replied by admin on topic www.maklers.arslege.pl

Nie wiem czy w dobrym dziale / temacie piszę, ale mam pewne zastrzeżenie co do zadań pozaprawnych w ofercie maklers.arslege.pl. Mianowicie czasami zdarzają się błędy (literówki) w treści zadania lub w treści odpowiedzi (najczęściej jest brak pełnej odpowiedzi, coś ucięte, nie podane wszystkie dane). Ja to wszystko zgłaszam i opisuję, za każdym razem. Teraz gdy robię testy po raz drugi widzę te same błędy. Czy ktoś w ogóle się tym zajmuje by ewentualne błędy w treści pytań poprawić?


Pewnie większość na to nie zwraca uwagi, albo to olewa, ale mój nadmierny perfekcjonizm mi na to nie pozwala B)


Marvillek,

Bardzo dziękujemy za wszelkie zgłoszenia.

Maklers.Arslege.pl, to obecnie baza ponad 6000 zadań, w tym ponad 2000 zadań zdublowanych. Błędy są rzeczą ludzką i naturą rzeczy się zdarzają. Naturą rzeczy, ludzie popełniają też błędy przy tworzeniu oprogramowania komputerowego.

Dzięki zgłoszeniom użytkowników testów Maklers.Arlsege.pl w trakcie ponad 3 lat jego istnienia, wiele błędów zostało wyeliminowanych. Wraz z dochodzeniem lub modyfikacją zadań, mogą się pojawiać nowe (a z czasem przy modyfikacji systemu też mogą powstać błędy - patrz np. ostatni casus giganta Apple). Zapewne też w systemie pozostała resztka starych niewyłapanych jeszcze błędów.

Zgłaszane błędy dochodzą (lub powinny docierać do nas na bieżąco). Często oczywiście jest to uzasadniona przyczyna, a czasem użytkownikowi wydaje się, iż tkwi tam błąd, którego faktycznie nie ma (np. sądzi, że powinno być inne rozwiązanie w technikach notowań, podczas gdy nasze jest na 100% dobre). Niedawno, system zgłoszenia błędów, przekazuje informację o zgłoszonym błędzie, ale bez opisu, przez co ciężko czasem dojść do sedna istoty problemu. Obiecuję od najbliższego poniedziałku rano zająć się osobiście dopilnowaniem naprawy systemu zgłaszania błędów i mocniej pochylić się nad już zgłoszonymi błędami.

Pozdrawiam,

Admin

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 5 miesiąc temu #4920 przez admin
Replied by admin on topic www.maklers.arslege.pl
Błąd informatyczny już naprawiony. Zgłoszenia błędów przychodzą tak jak powinny.

Dziękujemy wszystkim użytkownikom maklers.arslege.pl za zgłaszanie błędów! Dzięki Wam możemy doskonalić ten system.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.174 s.

LAUREACI:

Pomogliśmy zdobyć:

- ponad 500 licencji MPW

- ponad 100 licencji DI

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.